4. Holly Holm pergalė nokautu antrajame raunde prieš Rondą Rousey

Kol visi kalba apie didžiulę C.McGregoro svarbą vyrų MMA populiarumo didinimui, R.Rousey tokią pačią įtaką turėjo moterų MMA kovoms. Ji MMA narve laimėjo 12 kovų iš eilės, o UFC pasaulio čempionės diržą apgynė 6 kartus paeiliui ir pagerino moterų UFC rekordą. Prieš kovą su H.Holm R.Rousey keturias pergales iš eilės buvo šventusi pirmuose raunduose, o varžoves dažniausiai sutriuškindavo per 15-30 sekundžių. Situacija pasikeitė kovoje su H.Holm. R.Rousey pirmajame raunde „sugėrė“ 27 smūgius, o antrajame raunde toliau tęsė savo dominavimą, kol ikoniniu spyriu į galvą „paguldė“ čempionę. Likusi kovos dalis tapo tik formalumu.

3. Chriso Weidmano pergalė nokautu antrajame raunde prieš Andersoną Silvą

Tai buvo kova, kuri, galima sakyti, užbaigė A.Silvos erą UFC. Brazilas į narvą žengė turėdamas 17 pergalių iš eilės ir 10 kartų paeiliui apgynęs vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą. Ch.Weidmanas tuo metu buvo kylanti UFC žvaigždė. Jis turėjo 9 pergales iš tiek pat galimų, tačiau jis buvo „nurašomas“ prieš kovą su UFC legenda. Jau kovos pradžioje Ch.Weidmanas naudojosi savo stiprybe ir parvertė brazilą. Amerikietis porą kartų bandė atlikti skausmingą veiksmą, bet A.Silva atsilaikė. Viskas baigėsi antrajame raunde. Brazilas norėjo pasimaivyti, nuleido rankas ir praleido kairės rankos „kablį“. A.Silva tada krito į nokdauną, o Ch.Weidmanas pribėgo prie varžovo ir užbaigė kovą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton