12. Rameau Thierry Sokoudjou pergalė nokautu per 23 sekundes prieš Antonio Rogerio Nogueirą

Dar viena sensacija jau minėtame „PRIDE 33“ turnyre. A.R.Nogueira prieš šią kovą buvo 5 metus praleidęs PRIDE organizacijoje ir iškovojęs 8 pergales iš 8 galimų. R.T.Sokoudjou tik 2006 m. debiutavo MMA, turėjo 2 pergales per 3 kovas ir prieš kovą su A.R.Nogueira buvo menkai žinomas. Lažybininkai kamerūniečio šansus laimėti vertino 6 proc., bet tai jam buvo nė motais. A.R.Nogueira kovos pradžioje bandė mažinti distanciją nuo varžovo, kuris stengėsi naudoti kojų spyrius. Kamerūnietis po varžovo atakos laiku pasilenkė ir išvengė smūgio, pats tiksliai pataikydamas į varžovą kaire ranka. A.R.Nogueira buvo „išjungtas“ dar prieš kritimą žemyn, o kova buvo nutraukta vos po 23 sekundžių.

11. Henry Cejudo pergalė skirtingu teisėjų sprendimu prieš Demetriousą Johnsoną

Pirmą kartą šie kovotojai susitiko 2016 m. Tuomet kovai neprireikė nė 3 minučių – D.Johnsonas laimėjo techniniu nokautu. Visų laikų rekordus gerinęs amerikietis buvo laikomas aiškiu ir antrosios kovos favoritu, tačiau H.Cejudo šį kartą atsilaikė visus 5 raundus. Nors pagal smūgių skaičių jis neprilygo varžovui (51 prieš 81), bet 3 čempiono parvertimai leido H.Cejudo triumfuoti. D.Johnsonas iki šios kovos buvo net 11 kartų paeiliui apgynęs UFC pasaulio čempiono diržą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton