„Liverpool“
Rungtynės prasidės 18:30
:
Atsinaujins po sek
„Man United“

2020/21 m. Eurolyga tvarkaraštis

01-18 „Real“ 22:00 „Crvena Zvezda“
01-19 ASVEL 21:45 „Olympiacos“
01-21 „Panathinaikos“ 21:00 „Chimki“
01-21 „Zenit“ 21:00 „Anadolu Efes“
01-21 „Maccabi“ 21:05 „Real“
01-21 ASVEL 21:45 „Valencia“
01-21 „AX Armani“ 21:45 „Bayern“
01-22 „Žalgiris“ 20:00 „Olympiacos“
01-22 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Barcelona“
01-22 CSKA 21:00 „Fenerbahče“
01-22 „Baskonia“ 22:00 ALBA
01-26 „Anadolu Efes“ 19:30 „Crvena Zvezda“
01-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Maccabi“
01-26 „Chimki“ 21:00 „Bayern“
01-26 „AX Armani“ 21:45 „Olympiacos“
01-26 „Barcelona“ 22:00 „Zenit“
01-27 ALBA 21:00 CSKA
01-27 ASVEL 21:45 „Baskonia“
01-27 „Valencia“ 22:00 „Žalgiris“
01-27 „Real“ 22:00 „Panathinaikos“
01-28 „Olympiacos“ 21:00 „Barcelona“
01-28 „Chimki“ 21:00 „Fenerbahče“
01-28 „Maccabi“ 21:05 „Anadolu Efes“
01-28 „AX Armani“ 21:45 „Zenit“

2020/21 m. LKL tvarkaraštis

01-20 „Lietkabelis“ 18:15 „Nevėžis-Optibet“
01-20 „Cbet“ 18:30 „Juventus“
01-20 „Rytas“ 19:00 „Neptūnas“
01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“
01-23 „Neptūnas“ 17:00 „Cbet“
01-23 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Juventus“
01-24 „Šiauliai“ 17:00 „Rytas“
01-24 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis-Optibet“
01-27 „Juventus“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
01-30 „Juventus“ 17:00 „Neptūnas“
01-30 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“
01-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
01-31 „Žalgiris“ 17:20 „Dzūkija“
01-31 „Šiauliai“ 17:20 „Cbet“

2020/21 m. FIBA Čempionų lygos tvarkaraštis

01-19 „Falco“ 19:00 „Nižny Novgorod“
01-19 „Nižny Novgorod“ 19:00 „Falco“
01-19 ERA 19:30 „Tofaš“
01-19 „Keravnos“ 19:30 JDA
01-19 „Casademont“ 21:30 „Start“
01-20 „Tsmoki“ 19:00 AEK
01-20 „Galatasaray“ 19:00 „Banco di Sardegna“
01-20 „Bakken Bears“ 21:00 „Iberostar“
01-26 „Turk Telekom“ 19:00 „Igokea“
01-26 „Rytas“ 19:30 IG
01-26 „Filou“ 21:00 „Daruššafaka“
01-26 „Happy Casa“ 21:30 „CB Miraflores“
01-27 VEF 19:00 „Peristeri“
01-27 „Pinar Karsiyaka“ 19:00 „RETAbet Basket“
01-27 „Hapoel“ 21:00 CSP
01-27 „Brose“ 21:00 „Fortitudo“