2020/21 m. Eurolyga tvarkaraštis

12-08 „Chimki“ 21:00 „AX Armani“
12-10 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Olympiacos“
12-10 ALBA 21:00 „Fenerbahče“
12-10 „Real“ 22:00 „Zenit“
12-10 „Valencia“ 22:00 „Anadolu Efes“
12-10 „Baskonia“ 22:00 „Maccabi“
12-11 „Bayern“ 19:30 ASVEL
12-11 „Chimki“ 21:00 CSKA
12-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Žalgiris“
12-11 „Barcelona“ 22:00 „AX Armani“
12-15 „Fenerbahče“ 19:45 „AX Armani“
12-15 „Crvena Zvezda“ 20:00 ALBA
12-15 „Žalgiris“ 20:00 „Baskonia“
12-15 CSKA 21:00 „Anadolu Efes“
12-15 „Panathinaikos“ 21:00 „Real“
12-16 „Olympiacos“ 21:00 „Valencia“
12-16 „Zenit“ 21:00 „Bayern“
12-16 ASVEL 21:45 „Maccabi“
12-16 „Barcelona“ 22:00 „Chimki“
12-17 „Anadolu Efes“ 19:30 „AX Armani“
12-17 „Žalgiris“ 20:00 „Fenerbahče“
12-17 „Panathinaikos“ 21:00 ALBA
12-18 „Bayern“ 19:30 „Baskonia“
12-18 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Valencia“
12-18 „Olympiacos“ 21:00 „Real“
12-18 CSKA 21:00 „Zenit“
12-18 ASVEL 21:45 „Chimki“
12-18 „Barcelona“ 22:00 „Maccabi“

2020/21 m. LKL tvarkaraštis

12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“
12-09 „Dzūkija“ 18:30 „Cbet“
12-12 „Juventus“ 17:00 „Neptūnas“
12-12 „Rytas“ 17:00 „Nevėžis-Optibet“
12-13 „Cbet“ 17:00 „Lietkabelis“
12-14 „Dzūkija“ 18:30 „Šiauliai“
12-19 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Dzūkija“
12-19 „Cbet“ 17:00 „Juventus“
12-20 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Neptūnas“
12-20 „Lietkabelis“ 17:00 „Rytas“
12-20 „Šiauliai“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Europos taurės tvarkaraštis

12-08 „Umana Reyer“ 19:30 „Joventut“
12-08 „Ratiopharm“ 20:30 „Budučnost“
12-08 „Nantero 92“ 21:00 „Promitheas“
12-09 „Unics“ 18:00 „Burgo JL“
12-09 „Mornar“ 19:30 „Metropolitans 92“
12-09 „Cedevita Olimpija“ 19:30 „Dolomiti Energia“
12-09 „Partizan“ 19:30 „Bahčesehir“
12-09 „Germani Leonessa“ 19:45 „Unicaja“
12-09 „Herbalife Gran Canaria“ 20:00 „Frutti Extra“
12-09 „AS Monaco“ 20:00 „Virtus“
12-09 „MoraBanc“ 21:00 „Lokomotiv-Kuban“
12-09 „Telenet Giants“ 21:00 „Lietkabelis“
12-15 „Bahčesehir“ 18:00 „Umana Reyer“
12-15 „Burgo JL“ 19:45 „Partizan“
12-15 „Joventut“ 19:45 „Unics“
12-15 „Metropolitans 92“ 20:00 „Germani Leonessa“
12-16 „Lokomotiv-Kuban“ 18:30 „AS Monaco“
12-16 „Frutti Extra“ 19:00 „Nantero 92“
12-16 „Lietkabelis“ 19:00 „MoraBanc“
12-16 „Virtus“ 19:30 „Telenet Giants“
12-16 „Promitheas“ 19:30 „Cedevita Olimpija“
12-16 „Unicaja“ 19:45 „Ratiopharm“
12-16 „Budučnost“ 20:00 „Mornar“
12-16 „Dolomiti Energia“ 21:00 „Herbalife Gran Canaria“

2020/21 m. FIBA Čempionų lygos tvarkaraštis

12-08 „Rytas“ 19:30 VEF
12-08 „Brose“ 21:00 „Pinar Karsiyaka“
12-08 „Fortitudo“ 21:30 „RETAbet Basket“
12-08 IG 21:30 „Peristeri“
12-09 „Turk Telekom“ 19:00 CSP
12-09 „Hapoel“ 19:30 „Igokea“
12-09 „Filou“ 21:00 „Happy Casa“
12-09 „CB Miraflores“ 21:30 „Daruššafaka“
12-15 „Galatasaray“ 19:00 „Iberostar“
12-15 AEK 19:30 „Basket“
12-15 „Keravnos“ 19:30 ERA
12-15 „Tsmoki“ 21:00 „Hapoel“
12-16 „Start“ 19:30 „Nižny Novgorod“
12-16 „Casademont“ 21:30 „Falco“
12-16 JDA 21:30 „Tofaš“
12-16 „Banco di Sardegna“ 21:30 „Bakken Bears“
12-22 „Daruššafaka“ 19:00 „CB Miraflores“
12-22 „Igokea“ 19:00 „Hapoel“
12-22 „Peristeri“ 19:30 IG
12-22 „Happy Casa“ 21:30 „Filou“
12-23 VEF 19:00 „Rytas“
12-23 „Pinar Karsiyaka“ 19:00 „Brose“
12-23 „RETAbet Basket“ 21:30 „Fortitudo“
12-23 CSP 21:30 „Turk Telekom“
01-05 „Nižny Novgorod“ 19:00 „Casademont“
01-05 „Bakken Bears“ 21:00 „Galatasaray“
01-05 „Hapoel“ 21:00 AEK
01-05 „Basket“ 21:30 „Tsmoki“