14. Rose Namajunas pergalė techniniu nokautu pirmajame raunde prieš Joanną Jedrzejczyk

J.Jedrzejczyk prieš šią kovą buvo 5 kartus iš eilės apgynusi UFC minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržą. Jai trūko tik vienos pergalės iki visų laikų UFC moterų rekordo, priklausančio Rondai Rousey. Lietuvių kilmės kovotoja R.Namajunas buvo laikoma aiškia autsaidere, o J.Jedrzejczyk prieš kovą savo „purvinas kalbas“ pakėlė į kitą lygį. Visgi, jei kitas varžoves lenkė išmušdavo iš vėžių, tai R.Namajunas visą laiką išliko rami ir nesivėlė į apsižodžiavimus su čempione. Narve lietuvių kilmės kovotoja taip pat išlaikė šaltą protą ir sukūrė vieną didžiausių visų laikų moterų MMA sensacijų. Vos per kiek daugiau nei 3 min. R.Namajunas techniniu nokautu sutriuškino J.Jedrzejczyk, kuriai tai buvo pirmas pralaimėjimas MMA karjeroje po 14 pergalių iš eilės (16 – jei skaičiuosime ir mėgėjų kovas).

13. Amandos Nunes pergalė nokautu per 51 sekundę prieš Cris Cyborg

13 metų MMA narve nenugalėta C.Cyborg atrodė kaip nesustabdoma jėga. 2016 m. UFC debiutavusi brazilė greitai tapo pasaulio čempione, du kartus apgynė diržą ir planavo tą patį padaryti prieš A.Nunes. C.Cyborg savo svorio kategorijoje neturėjo konkurencingų varžovių, todėl sutiko kautis su žemesnės svorio kategorijos čempione A.Nunes. Pastarosios galimybėmis daug kas abejojo vien dėl to, kad jai reikėjo priaugti daugiau svorio, manyta, kad tvirčiau sudėta C.Cyborg tiesiog pasinaudos savo jėgos pranašumu, tačiau visas prognozes buvo galima pamiršti per nepilną minutę. C.Cyborg aklai ėjo į narvo vidurį ir keitėsi smūgiais su A.Nunes. Vienu metu atrodė, kad A.Nunes jau buvo sužeista, tačiau ji greitai atsigavo ir pati apsvaigino C.Cyborg savo smūgiu. Kol čempionė bandė išstovėti ant kojų, A.Nunes pribėgo arčiau ir pradėjo tikrą smūgių „krušą“. C.Cyborg galiausiai krito, o jos nenugalimumo mitas subliuško. A.Nunes po šios pergalės tapo dviguba UFC čempione ir pakeitė moterų MMA istoriją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton