6. Fabricio Werdumo pergalė trikampiu rankos laužimo veiksmu prieš Fiodorą Jemeljanenką

Tai buvo vakaras, kai nutrūko viena įspūdingiausių serijų MMA istorijoje. F.Jemeljanenka turėjo net 27 pergales iš eilės ir buvo vadinamas neabejotinu kovos favoritu. Pirmosios sekundės rodė, kad prognozės gali būti teisingos. F.Werdumas greitai atsidūrė nokdaune ir rusas pribėgo prie jo, kad užbaigtų kovą, tačiau padarė klaidą. F.Jemeljanenka aktyviai atakavo varžovą, tačiau pamiršo apie gynybą. Daugkartinis braziliško džiu-džitsu pasaulio čempionas F.Werdumas tuo puikiai pasinaudojo, sugriebė ruso ranką ir perėmė iniciatyvą. F.Jemeljanenka dar bandė gelbėtis, bet pakliuvo į brazilo spąstus. Šis atliko trikampį rankos laužimo veiksmą ir rusui teko pasiduoti. Tai buvo pirmas F.Jemeljanenkos pralaimėjimas per 10 metų.

5. T.J.Dillashaw pergalė techniniu nokautu penktajame raunde prieš R.Barao

„UFC 173“ turnyre R.Barao planavo ginti pasaulio čempiono diržą prieš Raphaelį Assuncao, tačiau pastarasis susižeidė šonkaulius. Vėliau teko atšaukti Chriso Weidmano kovą su Lyoto Machida, todėl R.Barao buvo perkeltas į pagrindinę vakaro kovą ir jam tereikėjo surasti varžovą – šį iššūkį priėmė T.J.Dillashaw. Amerikietis ir taip planavo dalyvauti tame pačiame turnyre, bet ruošėsi kovai su Takeya Mizugaki. Jis ne tik sutiko pakeisti R.Assuncao, bet ir vietoj 3 raundų pasiryžo dalyvauti 5 raundų kovoje. Prognozuota, kad R.Barao apgins čempiono diržą, tačiau T.J.Dillashaw surengė tiesiog dominuojantį pasirodymą. Jis atliko 140 tikslių akcentuotų smūgių (varžovas – vos 64), visuose raunduose buvo pranašesnis už čempioną ir penktajame raunde pribaigė R.Barao spyriu į galvą ir smūgių serija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton