2020/21 m. LKL rezultatai

04-06 „Lietkabelis“ 88 - 94 „Žalgiris“
04-05 „CBet“ 97 - 70 „Nevėžis-Optibet“
04-03 „Pieno žvaigždės“ 75 - 84 „Rytas“
04-03 „Neptūnas“ 84 - 83 „Nevėžis-Optibet“
04-01 „Cbet“ 88 - 82 „Dzūkija“
03-27 „Rytas“ 88 - 86 „Juventus“
03-27 „Pieno žvaigždės“ 79 - 86 „Dzūkija“
03-23 „Žalgiris“ 86 - 80 „Dzūkija“
03-21 „Šiauliai“ 99 - 68 „Neptūnas“

Eurolygos rezultatai

04-06 „Maccabi“ 92 - 62 „Chimki“
04-02 „Zenit“ 87 - 53 ASVEL
04-02 CSKA 97 - 72 „Chimki“
04-02 „Real“ 72 - 63 „Olympiacos“
04-02 „Bayern“ 71 - 70 „Žalgiris“
04-02 ALBA 86 - 90 „Valencia“
04-02 „Fenerbahče“ 73 - 82 „Barcelona“
04-01 „Baskonia“ 101 - 111 „Anadolu Efes“
04-01 „Panathinaikos“ 86 - 83 „AX Armani“
04-01 „Crvena Zvezda“ 76 - 64 „Maccabi“
03-31 „Valencia“ 79 - 88 „Olympiacos“
03-31 „Žalgiris“ 96 - 86 ALBA
03-31 „Chimki“ 87 - 85 ASVEL
03-31 „Bayern“ 68 - 77 „Fenerbahče“
03-30 „Zenit“ 74 - 86 CSKA
03-30 „Crvena Zvezda“ 72 - 93 „AX Armani“
03-30 „Real“ 83 - 108 „Anadolu Efes“
03-30 „Panathinaikos“ 82 - 97 „Baskonia“
03-30 „Maccabi“ 99 - 94 „Barcelona“
03-26 „Baskonia“ 86 - 69 „AX Armani“
03-26 „Barcelona“ 80 - 67 ALBA
03-26 „Chimki“ 70 - 91 „Zenit“
03-26 „Olympiacos“ 71 - 76 „Fenerbahče“
03-26 „Žalgiris“ 81 - 88 „Maccabi“
03-25 „Valencia“ 83 - 76 „Bayern“
03-25 ASVEL 71 - 74 „Real“
03-25 CSKA 87 - 72 „Crvena Zvezda“
03-25 „Anadolu Efes“ 85 - 65 „Panathinaikos“

2020/21 m. Europos taurės rezultatai

12-30 „Joventut“ 90 - 75 „Burgo JL“
12-29 „AS Monaco“ 66 - 64 „MoraBanc“
12-29 „Promitheas“ 75 - 100 „Frutti Extra“
12-23 „Frutti Extra“ 102 - 92 „Nantero 92“
12-22 „Virtus“ 92 - 81 „MoraBanc“
12-22 „Nantero 92“ 90 - 91 „Frutti Extra“
12-18 „Lietkabelis“ 64 - 88 „AS Monaco“
12-16 „Dolomiti Energia“ 56 - 67 6„Herbalife Gran Canaria“
12-16 „Budučnost“ 78 - 84 „Mornar“
12-16 „Unicaja“ 90 - 94 „Ratiopharm“
12-16 „Virtus“ 92 - 73 „Telenet Giants“
12-16 „Promitheas“ 69 - 105 „Cedevita Olimpija“
12-16 „Lietkabelis“ 77 - 69 „MoraBanc“
12-16 „Lokomotiv-Kuban“ 76 - 72 „AS Monaco“
12-15 „Metropolitans 92“ 86 - 81 „Germani Leonessa“
12-15 „Joventut“ 84 - 77 „Unics“
12-15 „Burgo JL“ 73 - 71 „Partizan“
12-15 „Bahčesehir“ 108 - 74 „Umana Reyer“
12-10 „Cedevita Olimpija“ 77 - 73 „Promitheas“