2020/21 m. LKL rezultatai

01-24 „Žalgiris“ 94 - 59 „Nevėžis-Optibet“
01-24 „Neptūnas“ 92 - 69 „Cbet“
01-23 „Pieno žvaigždės“ 69 - 79 „Juventus“
01-23 „Šiauliai“ 78 - 86 „Rytas“
01-20 „Rytas“ 95 - 83 „Neptūnas“
01-20 „Cbet“ 91 - 105 „Juventus“
01-20 „Lietkabelis“ 98 - 69 „Nevėžis-Optibet“
01-13 „Nevėžis-Optibet“ 78 - 82 „Dzūkija“
01-13 „Lietkabelis“ 100 - 79 „Juventus“
01-13 „Pieno žvaigždės“ 73 - 77 „Neptūnas“
01-10 „Neptūnas“ 88 - 94 „Šiauliai“
01-09 „Cbet“ 70 - 92 „Lietkabelis“
01-09 „Rytas“ 96 - 91 „Nevėžis-Optibet“
01-03 „Neptūnas“ 74 - 104 „Žalgiris“
01-03 „Cbet“ 87 - 85 „Nevėžis-Optibet“

Eurolygos rezultatai

01-22 „Baskonia“ 77 - 84 ALBA
01-22 CSKA 83 - 89 „Fenerbahče“
01-22 „Žalgiris“ 81 - 79 „Olympiacos“
01-22 „Crvena Zvezda“ 60 - 72 „Barcelona“
01-21 ASVEL 90 - 77 „Valencia“
01-21 „AX Armani“ 75 - 51 „Bayern“
01-21 „Maccabi“ 86 - 84 „Real“
01-21 „Panathinaikos“ 94 - 78 „Chimki“
01-21 „Zenit“ 85 - 78 „Anadolu Efes“
01-19 ASVEL 93 - 101 „Olympiacos“
01-18 „Real“ 77 - 79 „Crvena Zvezda“
01-15 „Valencia“ 91 - 71 „Crvena Zvezda“
01-15 „Bayern“ 76 - 81 „Real“
01-15 „Olympiacos“ 63 - 69 ASVEL
01-15 „Fenerbahče“ 100 - 74 „Panathinaikos“
01-15 „Zenit“ 77 - 65 „Žalgiris“
01-15 CSKA 75 - 88 „Barcelona“
01-14 „Maccabi“ 91 - 82 „Baskonia“
01-14 ALBA 70 - 84 „AX Armani“
01-14 „Anadolu Efes“ 99 - 60 „Chimki“
01-13 „Panathinaikos“ 88 - 71 ASVEL
01-13 CSKA 83 - 73 „Žalgiris“
01-13 „Bayern“ 82 - 80 „Zenit“

2020/21 m. Europos taurės rezultatai

12-30 „Joventut“ 90 - 75 „Burgo JL“
12-29 „AS Monaco“ 66 - 64 „MoraBanc“
12-29 „Promitheas“ 75 - 100 „Frutti Extra“
12-23 „Frutti Extra“ 102 - 92 „Nantero 92“
12-22 „Virtus“ 92 - 81 „MoraBanc“
12-22 „Nantero 92“ 90 - 91 „Frutti Extra“
12-18 „Lietkabelis“ 64 - 88 „AS Monaco“
12-16 „Dolomiti Energia“ 56 - 67 6„Herbalife Gran Canaria“
12-16 „Budučnost“ 78 - 84 „Mornar“
12-16 „Unicaja“ 90 - 94 „Ratiopharm“
12-16 „Virtus“ 92 - 73 „Telenet Giants“
12-16 „Promitheas“ 69 - 105 „Cedevita Olimpija“
12-16 „Lietkabelis“ 77 - 69 „MoraBanc“
12-16 „Lokomotiv-Kuban“ 76 - 72 „AS Monaco“
12-15 „Metropolitans 92“ 86 - 81 „Germani Leonessa“
12-15 „Joventut“ 84 - 77 „Unics“
12-15 „Burgo JL“ 73 - 71 „Partizan“
12-15 „Bahčesehir“ 108 - 74 „Umana Reyer“
12-10 „Cedevita Olimpija“ 77 - 73 „Promitheas“