10. Nate‘o Diazo pergalė smaugimo veiksmu prieš Conorą McGregorą

Airis šią kovą pasitiko turėdamas 15 pergalių iš eilės, o N.Diazas C.McGregoro varžovu tapo likus vos 2 savaitėms iki turnyro. Airis pagal planą turėjo kautis su Rafaeliu dos Anjosu, bet šis susilaužė pėdą. Tuomet pasiūlymą gavo Frankie Edgaras, bet jis atsisakė kautis, nes turėjo per mažai laiko pasiruošti kovai. Tuo tarpu N.Diazas nepabūgo šio iššūkio, greitai pasiruošė kovai ir antrajame raunde smaugimo veiksmu šokiravo pasaulį. Ši kova N.Diazo uždarbį padidino net keliais kartais, jo populiarumas pasiekė rekordines aukštumas ir jis vėliau galėjo sau leisti 3 metus nesirodyti narve, nors iki tol buvo vienas aktyviausių UFC kovotojų. C.McGregoras prieš N.Diazą pasiekė revanšą antrojoje kovoje, bet manoma, kad jų priešprieša dar nebaigta – apie trilogiją kalbama jau ne vienerius metus.

9. Gabrielio Gonzagos pergalė nokautu pirmajame raunde prieš Mirko Filipovičių

2007 m. „Cro Copas“ buvo viena ryškiausių MMA žvaigždžių pasaulyje. Jis neseniai buvo laimėjęs „Pride“ atviros svorio kategorijos turnyrą ir nusitaikė į UFC diržą. Čia jis debiutavo nokautuodamas Eddie Sanchezą ir atsidūrė per vieną pergalę nuo titulinės kovos – M.Filipovičiui tereikėjo įveikti G.Gonzagą. Brazilas iki tol neturėjo pergalių prieš garsius varžovus, todėl daug kas abejojo jo galimybėmis prieš savo vardą jau sukūrusį „Cro Copą“. G.Gonzaga greitai įrodė, kad gali būti konkurencingas kovoje prieš M.Filipovičių. Jo iš vėžių neišmušė net ir keistokas Herbo Deano sprendimas grąžinti kovą į stovėseną, kai parteryje G.Gonzaga buvo užsiėmęs gerą poziciją. Likus 9 sek. iki pirmojo raundo pabaigos brazilas spyriu į galvą „išjungė“ M.Filipovičių ir nusipelnė teisės vėliau kautis dėl UFC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton