16. Forresto Griffino pergalė smaugimo veiksmu prieš Mauricio Rua

PRIDE organizacijoje dėmesį į save atkreipęs M.Rua 2007 m. nusprendė persikelti į UFC, kur pirmuoju jo varžovu tapo F.Griffinas. Amerikietis neseniai buvo laimėjęs „Ultimate Fighter“ realybės šou sezoną, bet UFC organizacijoje jo pergales dažnai keisdavo pralaimėjimai. M.Rua UFC norėjo debiutuoti efektingai, bet kovoje greitai „išsikvėpė“ ir F.Griffinas tuo puikiai pasinaudojo. Nors M.Rua turi juodą braziliško džiu-džitsu diržą, tačiau jis parteryje neprilygo varžovui ir galiausiai neapsigynė nuo smaugimo veiksmo.

15. Nicko Diazo „gogoplata“ prieš Takanori Gomi

N.Diazas 2007 m. nusprendė debiutuoti PRIDE organizacijoje, kur jo laukė aiškus kovos favoritas T.Gomi. Japonas neseniai buvo tapęs PRIDE lengvo svorio kategorijos čempionu, o per 14 paskutinių kovų turėjo net 13 pergalių. T.Gomi kovos pradžioje atrodė pranašesnis už N.Diazą ir pasiuntė varžovą į nokdauną, bet amerikietis puikiai dirbo parteryje ir vėl sugrąžino kovą į stovėseną. Kovos užbaigti nesugebėjęs T.Gomi ėmė jausti ištvermės trūkumą, o N.Diazas vis dažniau pataikydavo į japoną. Antrajame raunde T.Gomi bandė parversti varžovą, bet praleido amerikiečio ataką. Šis kojomis apsivijo varžovą ir ėmė jį smaugti, priversdamas japoną pasiduoti. Tai buvo vienas iš retų atvejų, kai MMA kova baigėsi „gogoplata“ veiksmu. Tiesa, N.Diazo organizme po kovos rasta marihuanos, todėl pergalė iš jo buvo atimta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton