2020/21 m. Eurolyga tvarkaraštis

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
11-06 „Panathinaikos“ 19:30 CSKA
11-06 „Bayern“ 19:30 „Crvena Zvezda“
11-06 „Fenerbahče“ 19:45 „Chimki“
11-06 „Žalgiris“ 20:00 „Real“
11-06 „Valencia“ 22:00 „AX Armani“
11-12 „Olympiacos“ 21:00 ALBA
11-12 CSKA 21:00 „Baskonia“
11-12 „Maccabi“ 21:05 „Žalgiris“
11-12 „Barcelona“ 22:00 „Fenerbahče“
11-13 „Bayern“ 19:30 „Valencia“
11-13 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Real“
11-13 „Panathinaikos“ 21:00 „Anadolu Efes“
11-13 „Chimki“ 21:00 „AX Armani“
11-13 ASVEL 21:45 „Zenit“
11-17 „Anadolu Efes“ 19:30 „Bayern“
11-17 „Žalgiris“ 20:00 CSKA
11-17 „Zenit“ 21:00 „Chimki“
11-17 „Valencia“ 22:00 „Panathinaikos“
11-17 „Baskonia“ 22:00 „Fenerbahče“
11-18 ALBA 21:00 ASVEL
11-18 „AX Armani“ 21:45 „Crvena Zvezda“
11-18 „Real“ 22:00 „Maccabi“
11-18 „Barcelona“ 22:00 „Olympiacos“
11-19 „Bayern“ 19:30 CSKA
11-19 „Chimki“ 21:00 „Anadolu Efes“
11-19 „Baskonia“ 22:00 „Panathinaikos“
11-20 ALBA 21:00 „Zenit“
11-20 ASVEL 21:45 „Olympiacos“
11-20 „AX Armani“ 21:45 „Žalgiris“
11-20 „Barcelona“ 22:00 „Crvena Zvezda“
11-20 „Valencia“ 22:00 „Maccabi“
11-20 „Real“ 22:00 „Fenerbahče“
11-26 „Žalgiris“ 20:00 „Zenit“
11-26 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Anadolu Efes“
11-26 ALBA 21:00 „Chimki“
11-26 CSKA 21:00 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 21:00 „Baskonia“
11-26 „Maccabi“ 21:05 „AX Armani“
11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
12-10 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Olympiacos“
12-10 ALBA 21:00 „Fenerbahče“
12-10 „Real“ 22:00 „Zenit“
12-10 „Valencia“ 22:00 „Anadolu Efes“
12-10 „Baskonia“ 22:00 „Maccabi“
12-11 „Bayern“ 19:30 ASVEL
12-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Žalgiris“
12-11 „Chimki“ 21:00 CSKA
12-11 „Barcelona“ 22:00 „AX Armani“
12-15 „Fenerbahče“ 19:45 „AX Armani“
12-15 „Crvena Zvezda“ 20:00 ALBA
12-15 „Žalgiris“ 20:00 „Baskonia“
12-15 CSKA 21:00 „Anadolu Efes“
12-15 „Panathinaikos“ 21:00 „Real“
12-16 „Olympiacos“ 21:00 „Valencia“
12-16 „Zenit“ 21:00 „Bayern“
12-16 ASVEL 21:45 „Maccabi“
12-16 „Barcelona“ 22:00 „Chimki“
12-17 „Anadolu Efes“ 19:30 „AX Armani“
12-17 „Žalgiris“ 20:00 „Fenerbahče“
12-17 „Panathinaikos“ 21:00 ALBA
12-18 „Bayern“ 19:30 „Baskonia“
12-18 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Valencia“
12-18 CSKA 21:00 „Zenit“
12-18 „Olympiacos“ 21:00 „Real“
12-18 ASVEL 21:45 „Chimki“
12-18 „Barcelona“ 22:00 „Maccabi“
12-22 „Anadolu Efes“ 19:30 „Barcelona“
12-22 „Zenit“ 21:00 „Crvena Zvezda“
12-22 „Maccabi“ 21:05 „Panathinaikos“
12-22 ASVEL 21:45 CSKA
12-22 „Real“ 22:00 ALBA
12-23 „Fenerbahče“ 19:45 „Olympiacos“
12-23 „Žalgiris“ 20:00 „Bayern“
12-23 „AX Armani“ 21:45 „Baskonia“
12-23 „Valencia“ 22:00 „Chimki“
12-29 „Anadolu Efes“ 19:30 „Real“
12-29 ALBA 21:00 „Žalgiris“
12-29 „Chimki“ 21:00 „Olympiacos“
12-29 „Maccabi“ 21:05 „Zenit“
12-29 „Baskonia“ 22:00 „Valencia“
12-30 „Bayern“ 19:30 „Barcelona“
12-30 „Fenerbahče“ 19:45 ASVEL
12-30 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Panathinaikos“
12-30 „AX Armani“ 21:45 CSKA
01-07 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Fenerbahče“
01-07 „Žalgiris“ 20:00 „Chimki“
01-07 „Panathinaikos“ 21:00 „Zenit“
01-07 ALBA 21:00 „Maccabi“
01-07 „Barcelona“ 22:00 „Valencia“
01-08 „Olympiacos“ 21:00 „Bayern“
01-08 ASVEL 21:45 „Anadolu Efes“
01-08 „Real“ 22:00 „AX Armani“
01-08 „Baskonia“ 22:00 CSKA
01-12 „Anadolu Efes“ 19:30 ALBA
01-12 „Fenerbahče“ 19:45 „Baskonia“
01-12 „Chimki“ 21:00 „Barcelona“
01-12 „Maccabi“ 21:05 „Olympiacos“
01-12 „AX Armani“ 21:45 „Valencia“
01-13 „Bayern“ 19:30 „Zenit“
01-13 CSKA 21:00 „Žalgiris“
01-13 „Panathinaikos“ 21:00 ASVEL
01-13 „Real“ 22:00 „Crvena Zvezda“
01-21 „Zenit“ 21:00 „Anadolu Efes“
01-21 „Panathinaikos“ 21:00 „Chimki“
01-21 „Maccabi“ 21:05 „Real“
01-21 ASVEL 21:45 „Valencia“
01-21 „AX Armani“ 21:45 „Bayern“
01-22 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Barcelona“
01-22 „Žalgiris“ 20:00 „Olympiacos“
01-22 CSKA 21:00 „Fenerbahče“
01-22 „Baskonia“ 22:00 ALBA
01-26 „Anadolu Efes“ 19:30 „Crvena Zvezda“
01-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Maccabi“
01-26 „Chimki“ 21:00 „Bayern“
01-26 „AX Armani“ 21:45 „Olympiacos“
01-26 „Barcelona“ 22:00 „Zenit“
01-27 ALBA 21:00 CSKA
01-27 ASVEL 21:45 „Baskonia“
01-27 „Valencia“ 22:00 „Žalgiris“
01-27 „Real“ 22:00 „Panathinaikos“
01-28 „Olympiacos“ 21:00 „Barcelona“
01-28 „Chimki“ 21:00 „Fenerbahče“
01-28 „Maccabi“ 21:05 „Anadolu Efes“
01-28 „AX Armani“ 21:45 „Zenit“
01-29 „Panathinaikos“ 21:00 „Valencia“
01-29 ALBA 21:00 „Real“
01-29 CSKA 21:00 „Bayern“
01-29 „Crvena Zvezda“ 21:45 ASVEL
01-29 „Baskonia“ 22:00 „Žalgiris“
02-04 „Žalgiris“ 20:00 „Crvena Zvezda“
02-04 „Maccabi“ 21:05 „Chimki“
02-04 „Valencia“ 22:00 CSKA
02-04 „Barcelona“ 22:00 „Anadolu Efes“
02-05 „Bayern“ 19:30 ALBA
02-05 „Fenerbahče“ 19:45 „Zenit“
02-05 „Olympiacos“ 21:00 „Panathinaikos“
02-05 ASVEL 21:45 „AX Armani“
02-05 „Real“ 22:00 „Baskonia“
02-18 „Anadolu Efes“ 19:30 „Olympiacos“
02-18 „Chimki“ 21:00 „Baskonia“
02-18 „AX Armani“ 21:45 „Maccabi“
02-18 „Barcelona“ 22:00 „Žalgiris“
02-19 „Fenerbahče“ 19:45 ALBA
02-19 CSKA 21:00 „Panathinaikos“
02-19 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Zenit“
02-19 ASVEL 21:45 „Bayern“
02-19 „Valencia“ 22:00 „Real“
02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
03-04 „Bayern“ 19:30 „Panathinaikos“
03-04 „Anadolu Efes“ 19:30 CSKA
03-04 „Zenit“ 21:00 „Real“
03-04 „Maccabi“ 21:05 „Valencia“
03-05 „Žalgiris“ 20:00 „AX Armani“
03-05 „Chimki“ 21:00 ALBA
03-05 „Olympiacos“ 21:00 „Crvena Zvezda“
03-05 ASVEL 21:45 „Fenerbahče“
03-05 „Barcelona“ 22:00 „Baskonia“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
03-12 „Anadolu Efes“ 19:30 „Žalgiris“
03-12 „Olympiacos“ 21:00 „Zenit“
03-12 „Valencia“ 22:00 „Fenerbahče“
03-12 „Baskonia“ 22:00 „Bayern“
03-18 „Fenerbahče“ 19:45 „Žalgiris“
03-18 ALBA 21:00 „Olympiacos“
03-18 „Zenit“ 21:00 „Baskonia“
03-18 „Maccabi“ 21:05 ASVEL
03-19 „Bayern“ 19:30 „Anadolu Efes“
03-19 „Panathinaikos“ 21:00 „Crvena Zvezda“
03-19 „Chimki“ 21:00 „Valencia“
03-19 „AX Armani“ 21:45 „Barcelona“
03-19 „Real“ 22:00 CSKA
03-25 „Anadolu Efes“ 19:30 „Panathinaikos“
03-25 CSKA 21:00 „Crvena Zvezda“
03-25 ASVEL 21:45 „Real“
03-25 „Valencia“ 22:00 „Bayern“
03-26 „Žalgiris“ 20:00 „Maccabi“
03-26 „Olympiacos“ 21:00 „Fenerbahče“
03-26 „Chimki“ 21:00 „Zenit“
03-26 „Baskonia“ 22:00 „AX Armani“
03-26 „Barcelona“ 22:00 ALBA
03-30 „Maccabi“ 18:05 „Barcelona“
03-30 „Panathinaikos“ 20:00 „Baskonia“
03-30 „Real“ 21:00 „Anadolu Efes“
03-30 „Zenit“ 21:00 CSKA
03-30 „Crvena Zvezda“ 21:00 „AX Armani“
03-31 „Bayern“ 20:30 „Fenerbahče“
03-31 „Valencia“ 21:00 „Olympiacos“
03-31 „Žalgiris“ 21:00 ALBA
03-31 „Chimki“ 21:00 ASVEL
04-01 „Crvena Zvezda“ 18:45 „Maccabi“
04-01 „Panathinaikos“ 20:00 „AX Armani“
04-01 „Baskonia“ 21:00 „Anadolu Efes“
04-02 „Fenerbahče“ 19:45 „Barcelona“
04-02 ALBA 20:00 „Valencia“
04-02 „Bayern“ 20:30 „Žalgiris“
04-02 „Real“ 21:00 „Olympiacos“
04-02 „Zenit“ 21:00 ASVEL
04-02 CSKA 21:00 „Chimki“
04-08 „Fenerbahče“ 19:45 „Real“
04-08 ALBA 20:00 „Crvena Zvezda“
04-08 „Valencia“ 21:00 „Baskonia“
04-08 „Žalgiris“ 21:00 „Panathinaikos“
04-08 CSKA 21:00 ASVEL
04-09 „AX Armani“ 18:45 „Anadolu Efes“
04-09 „Olympiacos“ 20:00 „Chimki“
04-09 „Zenit“ 21:00 „Maccabi“
04-09 „Barcelona“ 21:00 „Bayern“