8. Randy Couture‘o pergalė teisėjų sprendimu prieš Timą Sylvią

UFC legenda R.Couture‘as 2007 m. kovoje prieš T.Sylvią sukūrė sensaciją ir pagerino visų laikų rekordą. „UFC 68“ turnyre pasirodęs R.Couture‘as į narvą grįžo po 13 mėnesių pertraukos. Jam tuo metu buvo jau 43-eji metai ir jis stojo į kovą dėl sunkiasvorių diržo prieš tuometinį čempioną T.Sylvią, kuris jau buvo 2 kartus apgynęs savo trofėjų, buvo 12 metų jaunesnis už savo varžovą ir atrodė pasiekęs karjeros piką. Nepaisant solidaus amžiaus, R.Couture‘as stovėsenoje nenusileido T.Sylviai, vos nepribaigė jo pirmajame raunde, puikiai atrodė parteryje, o ištvermės jam užteko visoms 25 min. Teisėjai legendai skyrė pergalę vienbalsiu sprendimu, matydami jo pranašumą visuose penkiuose raunduose (50:45, 50:45, 50:45).

7. B.J.Penno pergalė smaugimo veiksmu pirmajame raunde prieš Mattą Hughesą

B.J.Pennas geriausiai žinomas dėl savo pasiekimų lengvo svorio kategorijoje, tačiau vieną įspūdingiausių karjeros pergalių jis pasiekė pusvidutiniame svoryje. M.Hughesas „UFC 46“ turnyrą pasitiko turėdamas 13 pergalių seriją. UFC čempiono diržą jis jau buvo apgynęs 5 kartus iš eilės ir pagerinęs tuometinį rekordą. B.J.Pennui tai tebuvo 9-a karjeros MMA kova, bet jam tai nesutrukdė. Po dviejų pralaimėtų titulinių kovų B.J.Pennas pasirūpino, kad trečias kartas nemeluotų. Parteryje puikiai dirbęs havajietis pirmojo raundo pabaigoje sugriebė čempionui už kaklo ir privertė jį pasiduoti, likus vos 21 sek. iki pertraukėlės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton