18. Setho Petruzzeli pergalė techniniu nokautu per 14 sekundžių prieš „Kimbo Slice“

Kevinas Fergusonas, kovinio sporto pasaulyje žinomas kaip „Kimbo Slice“, profesionalų MMA kovose startavo 3 pergalėmis iš eilės, tačiau 2008 m. spalį vos per 14 sekundžių buvo nokautuotas Setho Petruzzeli. „Kimbo Slice“ planavo kautis su Kenu Shamrocku, kuris patyrė traumą paskutinę akimirką. S.Petruzzeli tame pačiame turnyre turėjo kautis su kitu oponentu, bet sutiko tapti nauju „Kimbo Slice“ varžovu per vieną dieną. Tuometinė S.Petruzzeli pergalė komentatorių buvo pavadinta labiausiai neįtikėtina MMA istorijoje.

17. Michaelo Bispingo pergalė nokautu pirmajame raunde prieš Luke‘ą Rockholdą

Pirmą kartą šie kovotojai susitiko 2014 m. Tada L.Rockholdas antrajame raunde smaugimo veiksmu nugalėjo M.Bispingą, o 2015 m. tapo ir UFC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu. Pirmajai titulo gynybai jis pasirinko Chrisą Weidmaną, bet šis dėl stuburo išvaržos atsisakė kovoti. Ch.Weidmaną turėjo pakeisti Ronaldo Souza, bet jis susižeidė meniską ir taip pat negalėjo kovoti. M.Bispingas buvo pasirinktas tik trečiu numeriu ir sutiko žengti į narvą, turėdamas 17 dienų pasiruošti kovai. M.Bispingas puikiai išstudijavo L.Rockholdo techniką ir žinojo, kad čempionas po atakos, žengdamas atgal, nuolat nuleidžia rankas. M.Bispingas būtent tam momentui paruošė smūgį ir pribloškė varžovą. Netrukus L.Rockholdas krito į nokdauną ir neatlaikė vėliau sekusios varžovo smūgių serijos, o M.Bispingas pirmą kartą tapo UFC čempionu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton