Top 20: didžiausios sensacijos MMA istorijoje | Scanpix nuotr.

Top 20: didžiausios sensacijos MMA istorijoje | Scanpix nuotr.

Kol sporto pasaulis stagnuoja dėl siaučiančios koronaviruso pandemijos, galima atsigręžti į istoriją ir prisiminti įspūdingiausius įvykius. Užsienio žiniasklaida sudarė didžiausių sensacijų MMA istorijoje 20-uką. Jį pateikiame ir Sportas.lt lankytojams.

20. Willo Brookso pergalė skirtingu teisėjų sprendimu prieš Michaelą Chandlerį

Vienas geriausių visų laikų „Bellator“ lengvo svorio kategorijos kovotojų M.Chandleris per karjerą pralaimėjo tik keturiems varžovams. Pralaimėjimai prieš Eddie Alvarezą ir Patricio Freire vargu ar ką nors nustebino, o nesėkmę prieš Brentą Primusą jis patyrė po kojos traumos. Tuo tarpu pirmoji nesėkmė prieš Willą Brooksą nustebino daugelį.

2013 m. pabaigoje W.Brooksas laimėjo devintojo „Bellator“ sezono lengvo svorio kategorijos kovotojų turnyrą, tačiau 2014 m. pradžioje net neturėjo dalyvauti „Bellator 120“ turnyre. Ten M.Chandleris turėjo kautis su E.Alvarezu revanšinėje kovoje, tačiau pastarasis likus vos savaitei patyrė smegenų sukrėtimą ir turėjo pasitraukti iš turnyro. „Bellator“ vadovai tuomet kreipėsi į W.Brooksą, kuris sutiko pakeisti E.Alvarezą ir kautis dėl laikinojo čempiono diržo. Jis turėjo vos savaitę pasiruošti kovai, buvo laikomas akivaizdžiu autsaideriu, tačiau po dramatiško 5 raundų mūšio skirtingu teisėjų sprendimu (47:48, 48:47, 48:46) įveikė M.Chandlerį.

19. Mike‘o Browno pergalė techniniu nokautu pirmajame raunde prieš Urijah Faberį

WEC organizacijos puslengvio svorio kategorijoje dominavęs U.Faberis 2008 m. lapkritį ruošėsi eilinei titulo gynybai prieš M.Browną, kuris buvo visai neseniai pasirašęs kontraktą su WEC ir jau antroje kovoje šioje organizacijoje gavo progą kautis dėl titulo. U.Faberis tuo metu buvo vadinamas beveik nenugalimu kovotoju, neturinčiu didesnių spragų. M.Brownui užteko poros minučių, kad įrodytų, jog ekspertų prognozės yra nieko vertos. U.Faberis po atakos alkūne atidengė savo smakrą, M.Brownas laiku atakavo dešine ranka ir „paguldė“ čempioną, o vėliau jį pribaigė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų