R.Krilavičius apie laukiamą debiutą KSW: „Jei reikės, perlipsiu savo galimybes“ (1)

2022.12.30 14:52
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Jau narve pradėjau jausti gėdą, nes supratau, kad taip kova ir baigsis... Man nebuvo įdomu, laimėsiu ar pralaimėsiu, tiesiog norėjau turėti kovą, per kurią pats būčiau save išbandęs, būčiau suteikęs malonumą susirinkusiems žiūrovams. Tačiau kova baigėsi kaip baigėsi. Net neturiu noro kalbėti, nes jaučiuosi nusivylęs“, – prabilęs apie paskutinę savo kovą sportas.lt prisipažino „Sparta Fight Gym“ MMA kovotojas Raimondas Krilavičius (7-2-1).

Gruodžio 8 dieną „UTMA Winter Edition“ turnyro narve jis susitiko su patyrusiu Nayebu Hezamu (17-24-0) iš Alžyro. Tačiau kova buvo baigta po pirmojo lietuvio sprogimo – teisėjo Sauliaus Šeškevičiaus buvo priimtas sprendimas, kad priešininkas vengia kovos.

Iškart po šios kovos R.Krilavičius brėžė brūkšnį ir pradėjo naują pasirengimo ciklą – sausio 21 dieną laukia debiutas KSW narve.

Jame lietuvis susikaus su lenku Oskaru Szczepaniaku (3-1-0), kuris paskutinę savo profesionalią kovą baigė pirmajame raunde nokautavęs ukrainietį Sviatoslavą Žymanovą.

Daugelis yra įpratęs R.Krilavičių matyti kovojant svorio kategorijoje iki 77 kilogramų, šįkart laukia dar vienas išbandymas – 70,3 kilogramai.

„Kaip ir kiekvienas nevalgęs žmogus, esu nuolat piktas, nepatenkintas, bet tai yra normalu, kadangi į vieną krūvą sukrenta nuovargis, maisto bei energijos trūkumas, – sakė R.Krilavičius. – Pasirinkau šią svorio kategoriją, nes 77 kg kategorijai esu per mažas. Pabuvęs įvairių šalių stovyklose pamačiau, kiek daug svorio meta žvaigždės, kovojančios aukštame lygyje. Kadangi mano tikslas būti TOP lygyje, pasirinkau sekti jų pavyzdžiu. Ko tai reikalauja? Didelio noro, disciplinos, ryžto ir stiprios valios“.

Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

Į sprendimą keisti svorio kategoriją kuo puikiausiai sureagavo ir R.Krilavičiaus vadyba: „Nežinau, kokia buvo KSW reakcija, tačiau mano vadybininkas apsidžiaugė ir pasakė, kad padariau tikrai gerą sprendimą“.

Dabartinę pasirengimo stadiją – likus trims savaitėms iki kovos – R.Krilavičius vienareikšmiškai vadina „mirties“.

„Didiname ištvermę... Tuo pačiu reikia mesti ir svorį – todėl ir stadija „mirties“. Bet viskas gerai, žinau, kad tik per kančias į žvaigždes, – nusijuokė R.Krilavičius. – Paskutinę pasirengimo savaitę su treneriu Andriumi Šipaila ir Sergejumi Maslobojevu skrisiu į stovyklą Serbijoje. Iš ten – tiesiai į Lenkiją. Tai bus „atsistatymo“ savaitė, reikės prižiūrėti svorį, todėl bus ramu“.

R.Krilavičius sutartį su KSW pasirašė šių metų liepą, tačiau į organizacijos narvą žengti vis nepavykdavo dėl traumų.

Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Nekantrauju, tačiau tasai laukimas ir dabar kainuoja nemažai emocijų. Bijau bet kokio faktoriaus, bet kokios priežasties, dėl kurios galėtų neįvykti kova. Tikrai ilgai laukiau, kol galėsiu kautis tokio dydžio organizacijoje“, – priminė kovotojas.

Paklaustas apie būsimą priešininką, R.Krilavičius ilgai negalvojo: „Žinau, kad KSW organizacijoje nėra silpnų, o tai mane verčia dėti maksimalias pastangas į savo pasirengimą“.

„Iš strateginės pusės taip pat rengiame agresyvų planą, – teigė „spartietis“. – Koks jis? Kaip visada, nugalėti, nes kito pasirinkimo tiesiog neturiu. Nelaikau savęs už nieką geresniu, tiesiog dėl savo tikslo darau viską, ką galiu ir ko negaliu. Taip pat ir narve – jei reikės, perlipsiu savo galimybes“.

Sportas.lt kovotojas jau yra pasakojęs apie savo ambicijas kautis dėl KSW čempiono diržo.

„Kiekvienas nori būti geriausias, – šįkart pridėjo jis. – Manau, jei pavyks gerai pasirodyti, patraukti organizacijos dėmesį, tai tebus laiko klausimas. Tačiau viskas priklauso tik nuo manęs“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų