Sutartį su KSW pasirašęs R.Krilavičius: „Tai – mano šansas“

2022.08.01 11:45
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Kol kas apie čempiono diržą negalvoju, – sportas.lt sakė sutartį su KSW organizacija pasirašęs 26-ų kovotojas Raimondas Krilavičius (6-2-1). – Pirmiausia, reikia debiutuoti, tada viskas bus aišku, matysime, koks aš ten būsiu, kaip atrodysiu tarp patyrusių vilkų. Tik aš ir mano aplinka žino, kiek savęs atiduodu šiam sportui – netrukus bus aiškus rezultatas“.

Paskutinį kartą R.Krilavičius savo pasirodymu kovinio sporto gerbėjus džiugino praėjusių metų rugsėjį, kuomet „Superior Challenge“ narve pirmajame raunde privertė pasiduoti švedą Moraadą Moreno.

Vėl žengti į narvą R.Krilavičius turėjo vasarį, tačiau viską pristabdė trauma.

„Deja, patyriau traumą Lietuvos dziudo čempionate – įtrūko bicepco sausgylė ir paniro raktikaulis. Kažkas nutiko ir sąnarinei lūpai, – sportas.lt pasakojo kovotojas. – Daktarai mane sulopė ir liepė saugotis. Negalėjau kautis narve, tačiau kiekvieną dieną galvojau apie tą šiurpą ir emociją, kuri kiekvieną kartą lydi žengiant į narvą. Tik gydytojams leidus pradėjau sportuoti ir tobulinti save. Kol negalėjau pilnu tempu treniruotis, tikrai neauginau pilvo, treniravau ir stengiausi sutvirtinti sveikas kūno dalis, daug galvojau apie psichologinę kovą su savimi. Todėl dabar jaučiuosi radęs daug atsakymų ir degu noru save išbandyti“.

Prabilęs apie sutartį su KSW, kovotojas nusišypsojo.

„O, Dievai! Kas mane seka socialiniuose tinkluose, tikrai žino, kad man ši organizacija yra arti širdies, gavęs progą visada ją pagirdavau – ten kovoja tikri žvėrys, – sakė R.Krilavičius. – Ilgai negalvojau, kai gavau pasiūlymą bendradarbiauti su šia organizacija. Kol buvau traumuotas, ieškojau agentų, kurie turi sąsajų su rimtomis organizacijomis. Kai keletą radau, pradėjo plaukti įvairiausi pasiūlymai. Tai buvo tikrai stiprios organizacijos, tačiau – ne mano favoritės. Pagaliau sulaukiau pasiūlymo iš KSW“.

Pasak R.Krilavičiaus, KSW yra stipriausia organizacija Europoje, viena stipriausių pasaulyje.

„Gavau keturių kovų kontraktą dviems metams su galimybe kovoti kitose organizacijose, – išdavė kovotojas. – To sugebėjo išreikalauti mano agentas, nes planuoju trumpam išvykti į JAV, kur sportuosiu, tobulėsiu. Dabar noriu kuo daugiau kovoti – dėl traumų ir COVID-19 praradau labai daug svarbaus laiko, todėl noriu pradėti judėti tikslingai ir nesustoti“.

KSW organizacijoje R.Krilavičius pabandys nustebinti svorio kategorijos iki 77 kilogramų kovotojus.

„Taip, ši kategorija yra viena populiariausių, konkurencingiausių ir sunkiausių, – priminė R.Krilavičius. – Daugelį KSW kovotojų aš jau žinojau, nes stebiu organizaciją jau ganėtinai ilgai. Dėl varžovo debiutui? Man nėra svarbu, su kuo kovoti, niekada nesu atsisakęs prieš kažką kovoti, jei yra duotas tinkamas laikas pasirengimui. Todėl čia irgi noriu visko, ką jie gali duoti... Noriu „perlipti“ per šios kategorijos visus geriausiuosius“.

KSW oficialiai skelbia, kad R.Krilavičiaus debiutas turėtų įvykti Varšuvoje rugpjūčio 20 dieną. Egzaminuoti organizacijos naujoko turėtų stoti Borys Borkowskis (4-1-0). 25-ų lenkas KSW organizacijoje jau turi vieną pergalę.

 

„Pradėjau protingiau žiūrėti į sportą. Anksčiau tiesiog ardavau kaip darbinis arklys... To pasekmė – patirta trauma, neatlaikė mano kūnas. Bet gal pats kaltas? Pavyzdžiui, per Šv.Kalėdas, kuomet visi valgė mandarinus, aš salėje daužiau maišą. Neklausiau patarimų, kuriuos žarstė mano komanda, – pradėjęs kalbą apie laiko, praleisto be sporto, naudą, sakė R.Krilavičius. – Pagaliau supratau, kokį malonuma man suteikia kovos. Ne visada mokėjau jomis mėgautis, perdegdavau, norėdavau kažką įrodyti. Kai kovojau Švedijoje, man pagaliau pavyko atsipalaiduoti ir džiaugtis. Šįkart planas toks pats – daryti tai, kas man patinka labiausiai“.

Pasirengimas debiutui KSW jau įsibėgėjo – viską reguliuoja „Sparta Fight Gym“ treneris Andrius Šipaila. Kadangi debiutas numatytas tą pačią dieną, kai Sergejus Maslobojevas žengs kautis dėl „Glory“ čempiono diržo, pasirengimas vyksta kartu. Abu kovotojai savaitę treniravosi Lenkijoje. Taip pat R.Krilavičiui padeda su „Bellator“ sutartį pasirašęs Laurynas Urbonavičius. „Į viską žiūriu labai atsakingai, juk tai – mano šansas“, – pabrėžė R.Krilavičius.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų