Henry Cejudo | Instagram.com nuotr

Henry Cejudo | Instagram.com nuotr

 Šiuo metu MMA pasaulyje daugiausiai kalbama apie „UFC 249“ turnyrą, kuris numatytas balandžio 18 d. ir vis dar neturi vietos. Nepaisant to, UFC prezidentas Dana White‘as tikina, kad turnyras tikrai įvyks, o jo vieta bus paskelbta netrukus.

Praėjus vos trims savaitėmis nuo planuojamo „UFC 249“ turnyro yra paruoštas ir dar vienas grandiozinis šios organizacijos turnyras – „UFC 250“. Jis gegužės 9 d. turėtų vykti San Paule (Brazilija). Prieš porą savaičių brazilai leido surengti UFC turnyrą už uždarų durų, tačiau dabar situacija gerokai suprastėjo, o šioje šalyje koronaviruso atvejų jau beveik 4 tūkstančiai.

„Dabar viskas pasikeitė. Pokyčius jaučia ne tik sportininkai, bet ir eiliniai žmonės. Aplinkui – tik baimė. Tie, kurie turi suplanuotas kovas, bando kažkaip išlaikyti treniruočių lygį, tuo pačiu ieškodami būdų kaip sumažinti užsikrėtimo riziką ir kaip sumažinti artimųjų jaučiamą nerimą. Norint tinkamai pasiruošti kovai, reikia kontakto, reikia treniruočių su kitais žmonėmis. Tai – didelė rizika. Manau, kad turnyrą derėtų nukelti ir surengti jį tada, kai situacija pagerės. San Paule šis turnyras tikrai negali vykti. Čia yra fiksuojama 90 proc. Brazilijos mirčių nuo koronaviruso, todėl mes turėtume saugoti save. Sveikata visada svarbiausia“, - kalbėjo Bethe Correia, kuri turėtų kautis su Pannie Kianzad.

„UFC 250“ turnyre suplanuotos ir dvi titulinės kovos. Henry Cejudo turėtų ginti diržą prieš Jose Aldo, o dviguba UFC čempionė Amanda Nunes turėtų susikauti su Felicia Spencer.

J.Aldo treniruočių salė jau uždaryta, todėl jis bando palaikyti formą namuose, kur treniruojasi...su žmona. Problemų turi ir A.Nunes, nes Floridoje buvo uždaryta „American Top Team“ salė, kurioje įprastai treniruodavosi čempionė.

Kol kas neaišku, kada D.White‘as atkreips dėmesį į šį turnyrą ir kovotojams suteiks daugiau informacijos, nes dabar visas jo dėmesys sutelktas į „UFC 249“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.