Prancūzijos ledo ritulio rinktinė

Pasaulio čempionatas: JAV išrašė švedams pirmą pralaimėjimą čempionate, turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje svarbią pergalę šventė danai
Pasaulio čempionatas: JAV išrašė švedams pirmą pralaimėjimą čempionate, turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje svarbią pergalę šventė danai 2022.05.21 15:03 Tamperėje ir Helsinkyje (Suomija) vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionato elitinio diviziono A grupėje labai svarbią pergalę kovoje dėl vietos ketvirtfinalyje iškovojo Danijos rinktinė, kuri 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) nugalėjo taškais „ant kulnų“ lipusią Prancūziją. Danai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai ...
Pasaulio čempionatas: beveik visas rungtynes prieš prancūzus pirmavę italai dramatiškai išleido pergalę iš rankų
Pasaulio čempionatas: beveik visas rungtynes prieš prancūzus pirmavę italai dramatiškai išleido pergalę iš rankų 2022.05.18 18:56  Tamperėje ir Helsinkyje (Suomija) vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionato elitiniame divizione pirmuosius taškus iškovojo Italijos rinktinė, kuri po pratęsimo 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) turėjo pripažinti Prancūzijos rinktinės pranašumą, nors pirmavo daugiau nei du kėlinius. Iki šiol italai per pagrindinį ...