Atsinaujins po sek
„Valencia“

Lecce

„Serie A“ lygoje – minimali  „Juventus“ pergalė prieš „Lecce“
„Serie A“ lygoje – minimali „Juventus“ pergalė prieš „Lecce“ (1) 2022.10.29 20:52 Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 nugalėjo „Lecce“ futbolininkus. Juanas Cuadrado 21-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.  Adrienas Rabiotas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas ...
„Riterių“ aštuoniolikmetis keliasi į „Lecce“
„Riterių“ aštuoniolikmetis keliasi į „Lecce“ 2022.09.17 11:45  Prieš šį sezoną „Riterių“ klubą papildęs ir daugiausiai B komandai atstovavęs aštuoniolikmetis Esmilis Kaušinis sukirto rankomis su „Lecce“ klubu iš Italijos bei futbolo aukštumų nuo šiol sieks ten – U-19 komandoje. „Pusmetis „Riteriuose“ davė nemažai. Pasisekė greitai įgauti gerą formą, pavyko daryti statistiką. ...