„Riterių“ aštuoniolikmetis keliasi į „Lecce“

2022.09.17 11:45
Esmilis Kaušinis | fkriteriai.lt nuotr.

Esmilis Kaušinis | fkriteriai.lt nuotr.

 Prieš šį sezoną „Riterių“ klubą papildęs ir daugiausiai B komandai atstovavęs aštuoniolikmetis Esmilis Kaušinis sukirto rankomis su „Lecce“ klubu iš Italijos bei futbolo aukštumų nuo šiol sieks ten – U-19 komandoje.

„Pusmetis „Riteriuose“ davė nemažai. Pasisekė greitai įgauti gerą formą, pavyko daryti statistiką. Labai gerai, kad visąlaik jaučiau trenerių pasitikėjimą. Visi šie dalykai prisidėjo, kad į Italiją išvykstu gerai pasiruošęs tiek psichologiškai, tiek fiziškai“, – sakė dabar jau buvęs „Riterių“ atstovas.

Rugpjūčio 26 diena E. Kaušiniui buvo išskirtinė jo trumpoje karjeroje – futbolininkas dvikovos pabaigoje buvo mestas į kovą tarp Gargždų „Bangos“ ir Vilniaus „Riterių“ „Optibet A lygos“ rungtynėse Gargžduose. Nors per tą trumpą sužaistą laiką futbolininkas prie pasikeitimų neprisidėjo, tačiau startas jau buvo duotas.

„Gal vyresni žaidėjai to nesureikšmintų, bet jaunam žaidėjui tos kelios minutės reiškia labai daug. Tai parodo, kad futbolininkui yra suteikta galimybė įrodyti tai, ką jis gali. Tokie dalykai suteikia milžiniškos motyvacijos dirbti toliau ir įrodinėti, kad esi vertas žaisti kitose rungtynėse ir žaisti ilgiau.

Dabar to paties sieksiu Italijoje, nepaisant to, kad dar pats iki galo nesuprantu, kas įvyko. Tiesiog viskas pasikeitė taip greitai – agentas pasakė, kad yra susidomėjimas, atvykęs sužinojau, kad esu reikalingas be peržiūros ir priklausau naujam klubui“, – sakė E. Kaušinis.

E. Kaušinis yra jauniausias šio sezono „Riterių“ futbolininkas pagrindinei komandai atstovavęs oficialiose rungtynėse. Klubo vadovas Tadas Simaitis tikisi, kad jaunasis žaidėjas gaus šansą ir Italijoje.

„Kiekvienas žaidėjas svajoja apie tokią galimybę, todėl norisi palinkėti Esmiliui sėkmės ir tuo pačiu lauksime sugrįžtančio“, – sakė T. Simaitis.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai "LKL 22/23"
12-03 „7Bet-Lietkabelis“ 17:20 „Wolves“
12-04 „Nevėžis-Optibet“ 17:20 „Labas Gas“
12-04 „Gargždai“ 19:30 „Uniclub Casino – Juventus“