Donecko Šachtar

E.Džeko pelnytas dublis per 6 minutes padovanojo „Inter“ pergalę prieš „Šachtar“
E.Džeko pelnytas dublis per 6 minutes padovanojo „Inter“ pergalę prieš „Šachtar“ 2021.11.24 21:43 Milano „Inter“ UEFA Čempionų lygos D grupės rungtynėse namuose 2 – 0 nugalėjo Donecko „Šachtar“ futbolininkus. Nicolo Barella 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. Edinas Džeko 27-ąją minutę atliko smūgį galva į kairįjį vartų kampą, tačiau ...
Čempionų lyga: K.Benzema pelnė dublį, o „Real“ nugalėjo grupės autsaiderius
Čempionų lyga: K.Benzema pelnė dublį, o „Real“ nugalėjo grupės autsaiderius 2021.11.03 21:40 Madrido „Real“ klubas UEFA Čempionų lygos D grupės rungtynėse namuose 2 – 1 įveikė Donecko „Šachtar“ futbolininkus. Įdomūs faktai: • „Real“ tapo pirmąja komanda Europos taurės/Čempionų lygos istorijoje, pelniusia 1000 įvarčių šiame turnyre.
Čempionų lyga: „Šachtar“ ir „Inter“ komandos išsiskyrė be įvarčių
Čempionų lyga: „Šachtar“ ir „Inter“ komandos išsiskyrė be įvarčių 2021.09.28 21:43   UEFA Čempionų lygos D grupės rungtynės tarp Donecko „Šachtar“ ir Milano „Inter“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0 – 0. Manoras Solomonas 5-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Nicolo Barella 15-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino ...