Milano „Inter“ UEFA Čempionų lygos D grupės rungtynėse namuose 2 – 0 nugalėjo Donecko „Šachtar“ futbolininkus.

Nicolo Barella 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Edinas Džeko 27-ąją minutę atliko smūgį galva į kairįjį vartų kampą, tačiau „Šachtar" vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Lautaro Martinezas 37-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau svečių vartininkas dar kartą sėkmingai apgynė savo vartus.

E.Džeko 61-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Pastarasis 67-ąją minutę puikiu smūgiu galva padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

„Inter“ su 10 taškų laikinai pakilo į pirmąją D grupės vietą, tuo tarpu „Real“ turi 9 taškus ir žengia antras, o „Sheriff“ su 6 taškais - trečias, tačiau šios komandos žais rungtynes trečiadienio vėlyvą vakarą.