D.Dirksčio pasiūlymai R.Krilavičiui: arba apšilimas „Jungle Kings“, arba „daugiau mėsos“ (47)

2022.02.01 21:00
Dominykas Dirkstys | Instagram.com nuotr

Dominykas Dirkstys | Instagram.com nuotr

 Jaunasis kikbokso kovotojas ir „Jungle Kings“ įkūrėjas Dominykas Dirkstys atsakė į „Sparta Gym“ atstovo Raimondo Krilavičiaus pasiūlymą susikauti tarpusavyje.

„Dominykai, kaip pastebėjau, esi visų galų specialistas – plikų kumščių, surežisuotų kovų, MMA... Todėl kviečiu tave į kovą, kur galėsi visą tai pademonstruoti su tikru sportininku ir parodyti viską, ką gali, o tu visada juk sakai „let‘s go“, – antradienį patalpintame vaizdo įraše sakė R.Krilavičius.

Vėliau D.Dirkstys pateikė du pasiūlymus, pagal kuriuos galėtų įvykti jo ir K.Krilavičiaus kova.

„Tau reikia šios kovos, man, iš dalies, tu nereikalingas. Tu nori dėmesio, tu nori būti prieš kameras ir tau reikia šios kovos, todėl sąlygos – mano.

Pirmas pasiūlymas: kadangi tu „džiunglėse“ naujas, tau duodame vieną arba dvi kovas, per kurias tu turėsi įrodyti, jog esi vertas kovoti dėl karūnos ir kurias privalėsi laimėti. Pasirašome sutartį ir laimėjęs tas kovas, gausi kovą prieš mane. Aš parenku tau varžovus pagal tavo svorį.

Antras pasiūlymas: Pakalbėk su savo sparingo partneriu Niūniava ir per „Jungle Kings 2“ aš jus abu imu. Su vienu atidarau turnyrą, su kitu – užbaigiu.

Iš tų dviejų pasiūlymų turi pasirinkti vieną. Negalvok, Raimondai, kad tave nuvertinu. Tiesiog tu „džunglėse“ naujas ir arba tu įrodai, kad gali čia kovoti dėl karūnos, arba atneši man daugiau mėsos, kad per vieną vakarą būčiau daugiau pavargęs“.

@dirkstys1

♬ original sound - Dominykas Dirkstys

R.Krilavičiaus jau vasario 5-ą dieną laukia „Superior Challenge 24“ turnyras, kuriame jis susikaus su rumunu Andreeasu Binderiu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų