R.Krilavičius metė iššūkį D.Dirksčiui: „Kaip pastebėjau, esi visų galų specialistas – plikų kumščių, surežisuotų kovų, MMA...“ D.Niūniava nepriėmė D.Dirksčio iššūkio (25)

2022.02.01 12:55
Dominykas Dirkstys ir Raimondas Krilavičius | Instagram.com nuotr

Dominykas Dirkstys ir Raimondas Krilavičius | Instagram.com nuotr

 „King Of Kings“ ringe anksčiau kovojęs „Jungle Kings“ įkūrėjęs Dominykas Dirkstys sulaukė iššūkio iš „Sparta Gym“ atstovo Raimondo Krilavičiaus.

Praėjusį savaitgalį D.Dirkstys pasirodė savo organizuotame „plikų kumščių“ turnyre, kur turėjo kovoti prieš buvusį ledo ritulininką Donatą Vitte, tačiau prieš D.Dirkstį išėjo kaukėtas asmuo ir nėra jokių įrodymų, jog susikovė būtent šie žmonės.

Lengvą pergalę iškovojęs D.Dirkstys netrukus metė iššūkį anksčiau su Sergejumi Maslobojevu konfliktavusiam asmeniniui treneriui Dominykui Niūniavai ir davė jam 24 valandas atsakyti į iššūkį.

„Aš kovoti nesiruošiu, nes aš nesu kovotojas. Kovų menai yra mano gyvenimo būdas, aš esu tam atsidavęs, bet treniruojuosi dėl savęs. Šiame gyvenimo laikotarpyje aš kovoti nežadu“, – pirmadienį D.Dirksčiui atsakė A.Niūniava. „Kalbant apie D.Dirkstį, jis yra labai jaunas ir ambicingas žmogutis. Tikiuosi, kad pasieks daug koviniame sporte, ištobulins savo turimą organizaciją ir atneš į Lietuvą naujų dalykų, o dėl to aš jam galiu tik paspausti dešinę“.

Netrukus D.Dirksčiui „TikTok'e“ iššūkį metė R.Krilavičius.

„Dominykai, kaip pastebėjau, esi visų galų specialistas – plikų kumščių, surežisuotų kovų, MMA... Todėl kviečiu tave į kovą, kur galėsi visą tai pademonstruoti su tikru sportininku ir parodyti viską, ką gali, o tu visada juk sakai „let‘s go“.

@raimondasmma #junglekingofficial #combat #motyvation #mma #mmafighter #dirkstys #vilnius #lietuva🇱🇹 ♬ original sound - MMA-CROSSFIT trainer

Kol kas D.Dirkstys nėra sureagavęs į R.Krilavičiaus pasiūlymą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų