Nufilmuota iš sraigtasparnio: artimas V.Paškevičiaus konkurentas kelis kartus vertėsi, suniokojo sunkvežimį ir pasitraukė iš Dakaro VIDEO (13)

2022.01.09 17:47
Maurikas Van Den Heuvelis | Komandos nuotr.

Maurikas Van Den Heuvelis | Komandos nuotr.

  Sekmadienį Saudo Arabijoje po laisvos dienos buvo pratęstas Dakaro ralis, kuriame įvyko jau septintasis greičio ruožas

Šį kartą lenktynininkai turėjo įveikti virš 700km – iš Rijado į Al Dawadimi – o iš jų greičio ruožo buvo 402 km.

Šis greičio ruožas pareikalavo ne vienos aukos, o jau anksčiau rašėme, kad patyrus avariją, iš Dakaro iškrito motobagį vairuojantis rusas Sergejus Kariakinas ir su prototipu važiavęs italas Marco Carrara.

Itin nesėkmingai šis greičio ruožas pasibaigė sunkvežimį vairuojančiam Nyderlandų lenktynininkui Maurikui Van Den Heuveliui, kuris prieš šį greičio ruožą užėmė 9-ą poziciją.

M.Van Den Heuvelis puikų greitį demonstravo ir septintame greičio ruože bei po 370 km rikiavosi 9-as (+00:11:43). Visgi paskutinieji 32 km buvo lemiami ir sunkvežimis buvo suniokotas.

Sunkvežimį dar partempė į finišą ir jam buvo užfiksuota, kad „DarkSpeed“ komanda nuo lyderio atsiliko 2 val. 3 min. 36 sek., tačiau pati komanda pranešė, jog Dakaras jau tikrai yra baigtas.

Komanda taip pat pasidalino ir avarijos vaizdo įrašu: greitai važiavęs sunkvežimis pradėjo šokinėti ir netrukus kelis kartus vertėsi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų