Aiškėja daugiau šiurpios avarijos kaktomuša detalių: S.Kariakinas važiavo virš 100 km/h, prototipo šturmanas patyrė rimtą stuburo traumą (atnaujinta 14.48 val.) VIDEO (13)

2022.01.09 14:58
Avarija Dakare | Organizatorių nuotr.

Avarija Dakare | Organizatorių nuotr.

 Septintasis Dakaro greičio ruožas itin nesėkmingai baigėsi motobagį varuojančiam rusui Sergejui Kariakinui ir su prototipu važiuojančiam italui Marco Carrara, kurie susidūrė kaktomuša.

S.Kariakino komanda pranešė, kad žmonės nenukentėjo, tačiau kol kas informacijos apie transporto priemonių būklę ir avarijos katlininkus nėra.

„Prašome išlikti ramiems ir duoti laiko išsiaiškinti visus niuansus. Tai labai svarbus momentas komandai. Kai tik bus viskas aišku, apie viską pranešime. Labai ačiū už palaikymą“ – rašoma ruso „instagrame“.

S.Kariakinas vėliau atskleidė ir daugiau avarijos detalių.

„Mums lenktynės yra baigtos. Vienas neatsargus lenktynininkas išlindo iš už posūkio ir įvyko kaktomuša. Dėl to automobilis netaisomas. Lenktynės mums baigtos“, – rašė S.Kariakinas. „Atstumas nuo ten kur jis išlindo, buvo apie 7-8 metrai. Važiavome 110-120 km greičiu. Jis važiavo, kad sugrįžtų į tašką, kurio nepaėmė“.

Avarijos detalės | Instagram.com nuotr

Avarijos detalės | Instagram.com nuotr

Šturmanas Antonas Vlasyukas atskleidė, kad prototipe buvusęs šturmanas Enrico Gaspari rimtai nukentėjo.

„Labai sunku apie tai kalbėti, bet Dakaras mums baigėsi. Važiavome trasa, tai buvo organizatorių spąstai ir daugelis ekipažų pasiklydo. Vienas iš jų ššoko iš už posūkio ir mes susidūrėme kaktomuša. Deja, po tokio smūgio automobilio sutaisyti neįmanoma. Atrodo, kad 333 ekipažo šturmanui patyrė rimtą stuburo traumą. Jie iškvietė sraigtasparnį, laukiame pagalbos“, – sakė A.Vlasyukas.

Motobagių įskaitoje S.Kariakinas po šešių greičio ruožų žengė 8-as, tuo tarpu M.Carrara tarp prototipų užėmė 12-ą vietą. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų