Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Dvi pergalės iš dvejų. Toks yra Valdo Dambrausko startas prie Splito „Hajduk“ vairo.

Antroji lietuvio pergalė buvo labai įsimintina. Praėjusį savaitgalį Splito komanda išvykoje 3:2 palaužė tuo metu čempionate dar pirmavusį „Rijeka“ klubą, o pergalingą įvartį „Hajduk“ pelnė jau net 8 pridėto laiko minutę.

Tokių sugrįžimų į rungtynes „Hajduk“ fanai jau buvo pasiilgę ir, panašu, kad būtent pastaroji pergalė vis daugiau fanų perkelia į V.Dambrausko pusę.

Galime prisiminti, kad paaiškėjus, jog V.Dambrauskas tapo naujuoju „Hajduk“ treneriu, nemaža dalis klubo fanų socialinėse erdvėse gūžčiojo pečiais ir tik spėliojo, kada lietuvis bus atleistas.

Tačiau po pastarosios pergalės prieš „Rijeką“, Splito komandos sirgalių dainelė pasikeitė.

„Jis turi viziją, drąsą ir norą laimėti. Tada viskas įmanoma. Tiesiog drąsus žaidimas po žaidimo“, – po pergalės prieš „Rijeką“ rašė vienas iš „Hajduk“ sirgalių.

„Rezultatas 2:2, o mes atakuojame. Pagaliau mes nesaugome lygaus rezultato ir ieškome pergalės“, – mintimis dalinosi kitas „Hajduk“ fanas.

„Šiąnakt Dambrauskas pagaliau išbandė tai apie ką kalbėjo. Tai matėsi jo veide“, – trenerio taktiniais sprendimais žavėjosi kitas sirgalius.

Vienas iš „Hajduk“ fanų po tokios pergalės, po kurios „Hajduk“ nuo pirmos vietos skiria tik 4 taškai, prakalbo net apie titulą: „Iš mūsų turimų prezidento, sporto direktoriaus, trenerio ir žaidėjų turiu nuojautą, kad mes esame arti titulo“.

„Dambrauskas – meistras! Puikiai padirbėta. Treneris, kuris prie rezultato 2:2 prieš „Rijeką“ į aikštę leidžia puolėją“, – lietuvį gyrė kitas sirgalius.

„Tai bent kova, iki galo... Bravo treneriui“, – lietuvio nuopelnus dėl pergalės įžvelgė dar vienas „Hajduk“ fanas.

„Matosi, kiek iš žaidėjų atgimė prie šio trenerio. Koks charakteris ir kova iki paskutinės sekundės. O kai dar grįš traumuoti žaidėjai, mes būsime dar stipresni“, – Dambrausko efektu žavėjosi dar vienas „Hajduk“ sirgalius.

„Pagaliau matosi trenerio ranka ir jo kalbos bei mintys virsta veiksmais aikštėje. Gražu žiūrėti, kaip žaidėjai, kurie jau buvo nurašyti, prie Valdo atgimė iš naujo. Fizinis pasiruošimas taip pat tikrai matosi, nes „Rijeka“ rungtynių pabaigoje visiškai nespėjo paskui mus“, – trenerio darbo vaisiais irgi grožėjosi dar vienas fanas.

Galiausiai, linkėjimų po šios pergalės V.Dambrauskas sulaukė ir iš savo buvusios „Gorica“ ekipos fanų: „Niekada neabejojau Dambrausku. Linkėjimai iš Velika Goricos“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų