„Hajduk“ fanų reakcija į V.Dambrausko atvykimą: nuo sveikinimų iki spėlionių, kada treneris bus atleistas

2021.11.04 10:17
Valdas Dambrauskas ir Marius Skinderis | Organizatorių nuotr.

Valdas Dambrauskas ir Marius Skinderis | Organizatorių nuotr.

Prieš kelias dienas Splito „Hajduk“ klubas pranešė, kad naujuoju komandos treneriu tampa lietuvis Valdas Dambrauskas.

Kroatijoje patirties su „Gorica“ klubu jau turėjęs V.Dambrauskas trečią sykį savo karjeroje jėgas suvienys su sporto direktoriumi Mindaugu Nikoličiumi, kuris ir pasikvietė V.Dambrauską į Splitą.

Iš Razgrado „Ludogorec“ į „Hajduk“ atvykęs strategas sudarė sutartį iki 2024 metų vasaros. Spaudos konferencijoje V.Dambrauskas kalbėjo ambicingai ir pareiškė, kad „Hajduk“ klubą ateityje mato UEFA Čempionų lygos turnyre.

Tačiau treneriui iš Lietuvos reikės ne tik pakeisti komandos žaidimo braižą ir pagerinti rezultatus, bet ir pakeisti išankstinę fanų nuomonę apie save.

Panašaus spaudimo V.Dambrauskas sulaukė ir atvykęs į Razgradą, bet savo rezultatais sugebėjo fanus patraukti į savo pusę. To paties reikės ir Splite.

Nemažai komandų fanų socialiniuose tinkluose ir internetiniuose puslapių komentaruose išpūtė akis pamatę, kad su lietuviu buvo sudaryta tokia ilga sutartis.

„Po trijų mėnesių vėl ieškosime naujo trenerio“, - rašė vienas iš sirgalių.

„Atsisveikinsime su juo iki Kalėdų; Ilgiau nei iki Velykų jo komandoje neliks; Iki 2024 metų? Jei išbus iki kitų metų vasaros, tai jau bus pasiekimas“, – kiti internautai spėliojo, kiek ilgai prie komandos vairo liks V.Dambrauskas.

„Jis greičiau paliks komandą nei aš išmoksiu ištarti jo vardą ir pavardę“, – šmaikštaudamas rašė kitas klubo fanas.

Dar dalis komandos sirgalių buvo nusivylę, kad į „Hajduk“ atvyko ne vietinis treneris: „Dar vienas užsienietis? Jis niekada nesupras kas yra „Hajduk“ ir ką jis reiškia. Mums reikėjo vietinio trenerio, nes tik jis suprastų komandos ir žaidėjų mentalitetą“.

Tačiau tarp didžiausią Kroatijos fanų bazę turinčio klubo sirgalių buvo ir tų, kurie tikėjo V.Dambrausko sugebėjimais ir stengėsi priminti, kaip gerai žaidė „Gorica“, kuomet juos treniravo lietuvis.

„Prisiminkite, ką jis padarė su „Gorica“. Jie žaidė labai gražų ir atakuojantį futbolą. Jei jis čia padarys tą patį, tai bus labai geras klubo ėjimas. Linkiu Valdui sėkmės“, - tokiomis ir kitomis panašiomis frazėmis komentarų sekcijoje dalinosi „Hajduk“ sirgaliai.

Kiti lietuviui tiesiog linkėjo sėkmės, o dar vieni tikėjosi, kad trečias kartas su užsieniečiu nemeluos.

„Trečias užsienietis treneris iš eilės. Galbūt trečias kartas nemeluos ir bus sėkmingas?“, – vylėsi kai kurie „Hajduk“ fanai.

Turbūt buvo galima nuspėti, kad į V.Dambrausko atvykimą ne visi „Hajduk“ fanai žiūrės pozityviai, bet 44-erių pakruojiškis turi dar vieną šansą įrodyti, kad tie, kas abejoja jo sugebėjimais, klysta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų