„Chelsea“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Leicester“
Chabibas Nurmagomedovas ir Viačeslavas Vasilevskis | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Viačeslavas Vasilevskis | Youtube.com nuotr.

 32-ejų MMA kovotojas iš Rusijos Viačeslavas Vasilevskis (34-8) prieš kovą RCC turnyre prisiminė konfliktą su karjerą jau baigusiu dagestaniečiu Chabibu Nurmagomedovu.

„Su Chabibu turėjome bendrą sparingo sesiją. Aš į jį keletą kartų pataikiau, jam tas nepatiko. Chabibas iš tų žmonių, kurie niekada niekur nemėgsta pralaimėti. Jis jautė, kad jam prastai sekasi, todėl nusprendė praeiti man į kojas, bet jam tas nepavyko. Tada jis man pasiūlė santykius išsiaiškinti gatvėje. Jam turbūt pasirodė, kad aš tyčia stengiuosi kuo stipriau smūgiuoti į jį, bet tikrai galiu patikinti, kad visai tai gavosi netyčia. Aš jam pasakiau, kad jei jis nori muštis gatvėje, tai mes galime tai padaryti. Tada tarp mūsų įsikišo kiti žmonės ir kiek nuramino aistras. Susėdome su Chabibu, ramiai pasišnekėjome ir paspaudėme vienas kitam rankas. Nuo to momento keletą mėnesių kartu gyvenome ir treniravomės Naujajame Džersyje. Tai nebuvo kažkuo ypatingas konfliktas. Tokiu situacijų sparinguose dažnai pasitaiko“, - prisiminė V.Vasilevskis.

Verta pažymėti, kad V.Vasilevskis yra vidutinio svorio kategorijos kovotojas, o Ch.Nurmagomedovas visą laiką kovėsi lengvame svoryje. Skirtumas tarp jų svorio kategorijų – beveik 14 kg.

V.Vasilevskis 2012 m. kovėsi „Bellator“, bet ten jau antroje kovoje patyrė nesėkmę ir paliko organizaciją. Nuo tada jis kaunasi praktiškai vien tik Rusijos turnyruose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų