„Rimkenzo“ 3 kartus į nokdauną pasiuntė R.Viršilą, M.Pultaražinskas įspūdingai nokautavo Lenkijos kovotoją, o V.Jagėlo palaužė ukrainietį visi rezultatai, VIDEO (61)

2021.02.28 23:52
Dovydas Rimkus | „Stop“ kadras

Dovydas Rimkus | „Stop“ kadras

 Sekmadienį Alytuje įvyko „King Of Kings“ organizacijos rengiamas kovos menų turnyras „KOK Classic 5“, kuriame sirgaliai prie televizijos ekranų ne tik išvydo visiems puikiai pažįstamus ir ne kartą KOK ringe matytus veidus, tačiau ir pamatė nestandartinę kovą tarp kovotojo Dovydo „Rimkenzo“ Rimkaus ir fitneso trenerio bei vlog‘erio Remigijaus Viršilos.

Nepaisant to, kad D.Rimkaus ir R.Viršilos kova nebuvo pagrindinė, tačiau ji susilaukė daugiausiai dėmesio ir dėl to net užstrigo KOK organizacijos transliacijų platforma bei daugelis žmonių kurį laiką negalėjo žiūrėti nusipirktos transliacijos.

Daugiausiai dėl charizmatiško elgesio, išskirtinių išėjimų į ringą ir nešabloniškų interviu žinomas D.Rimkus jau pirmame raunde pasiuntė R.Viršilą į du nokdaunus, o trečiojo pradžioje pataikė itin tikslų ir stiprų smūgį į pilvo sritį bei pasiuntęs varžovą į trečią nokdauną, laimėjo kovą.

D.Rimkus ir R.Viršila savo nesantaiką pradėjo tuomet, kai R.Viršila socialiniame tinkle parašė, kad D.Rimkus nėra aukšto lygio kovotojas, kad jis tik sugeba daryti šou. D.Rimkus viešai yra sakęs, kad visada norėjo susigrumti su kultūristu. Tokiu „Rimkenzo“ vadino R.Viršilą. Pasak D.Rimkaus, kai kurie kultūristai yra užrietę nosį bei mano, jog yra labai stiprūs, bet kovotojo teigimu, jis žino, kad taip nėra. R.Viršila tuomet supyko, kad buvo pavadintas kultūristu. Jis teigė, kad didžioji jo gyvenimo aistra yra gimnastika. Fitnesą R.Viršila pasirinko tik todėl, kad patyrė traumą.

Visgi po kovos abu dalyviai parodė pagarbą vienas kitam, o R.Viršila savo varžovą net pavadino „karaliumi“. D.Rimkaus komentarą po šios dvikovos galite skaityti paspaudę čia, o R.Viršilos – čia.

Viena iš gražiausiai pasibaigusių kovų vyko tarp lietuvio Mato Pultaražinsko ir lenko Aleho Moshnino. Laikinasis KOK puslengvio svorio kategorijos čempionas M.Pultaražinskas pirmame raunde likus maždaug 40 sekundžių krito į nokdauną, tačiau nepatyrė daug žalos ir greitai pakilęs tęsė kovą. Antrame raunde M.Pultaražinskas kelis kartus pataikė rankomis į galvą, o tada keliu nokautavo Lenkijos kovotoją, kuriam iš nosies pasipylė kraujas.

Intensyviausia kova įvyko tarp lietuvių Naglio Kanišausko ir Pauliaus Mitkaus, kuri baigėsi lygiosiomis.

Vienintelę pergalę kovose tarp lietuvių ir užsieniečių iškovojo latvis Juris Zundovskis, kuris bokso dvikovoje teisėjų sprendimu įveikė Ovidijų Jurginą.

Į ringą sugrįžo ir neseniai į skandalą papuolęs kovotojas Vitoldas Jagėlo, kuris skirtingu teisėjų sprendimu nugalėjo ukrainietį Volodymyrą Hynzhu.

Pagrindinėje vakaro kovoje Mindaugas Narauskas lygiosiomis sukovojo su Lenkijos kovotoju Mateuszu Rajewski.

Ringe pasirodė kovotojai iš Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos ir Ukrainos, kurie kovojo pagal „KOK kickboxing“, „ZST Bushido“ ir „Dream Boxing“ taisykles. Plačiau apie kiekvieną iš turnyro kovų galite skaityti žemiau esančioje turnyro eigoje.

Įvykusios kovos:

Antra turnyro dalis:

-73 kg (KOK taisyklės): Mindaugas Narauskas (16-4-4, Lietuva) – Mateusz Rajewski (15-1-9, Lenkija) | lygiosios (29-30, 30-29, 30-30)

Mindaugas Narauskas – Mateusz Rajewski  | „Stop“ kadras

Mindaugas Narauskas – Mateusz Rajewski | „Stop“ kadras

Įpusėjus raundui M.Narauskas buvo itin aktyvus ir privertė varžovą trauktis. Po kelių smūgių keliu Lenkijos kovotojui teko susigūžti ringo kampe, tačiau netrukus jam pavyko išsivaduoti iš M.Narausko gniaužtų. Antrasis raundas buvo gana papylygis, o M.Rajewski išvengdavo daugelio lietuvio smūgių. Trečiame raunde buvo girdėti, kaip M.Narausko treneris Marius Misiūnas ragina savo auklėtinį užsivesti, tačiau lietuvis jau neturėjo daug jėgų ir nors bandė dar atakuoti, tačiau M.Rajewski sėkmingai vengė lietuvio smūgių ir retsykiais sugebėdavo kontratakuoti. Galiausiai teisėjai paskelbė lygiąsias, o tokiu sprendimu M.Narauskas liko patenkintas. Jis taip pat po kovos teigė, kad treniruočių metu patyrė traumą ir džiaugėsi, kad šioje kovoje jis daugiau nesusžeidė kojos.

-93 kg (KOK taisyklės): Naglis Kanišauskas (3-2-1, Lietuva) – Paulius Mitkus (2-2-2, Lietuva) | lygiosios (29-30, 30-29, 30-30)

Paulius Mitkus ir Naglis Kanišauskas | „Stop“ kadras

Paulius Mitkus ir Naglis Kanišauskas | „Stop“ kadras

 Labai aktyviame raunde N.Kanišauskas spaudė varžovą dažnai smūgiuodamas, tačiau ir P.Mitkus atsakė puikiais smūgiais ir aktyvia kova. Antrą raundą P.Mitkus pradėjo tiksliu smūgiu kaire ranka, bet netrukus N.Kanišauskas atliko kombinaciją. Raundo pabaigoje N.Kanišauskas tiek kojomis, tiek keliais, tiek rankomis sėkmingai atakavo ir padarė neginčijamos žalos P.Mitkui. Trečiame raunde kovotojai vėl labai aktyviai keitėsi smūgiais, o P.Mitkaus treneriai nuolat ragino savo auklėtinį smūgiuoti į kepenis. Kovos pabaigoje P.Mitkus pamėgino atlikti smūgį iš apsisukimo, bet jis nebuvo sėkmingas, o N.Kanišaukas užbaigė kovą aktyviai smūgiuodamas. Turbūt intensyviausioje vakaro kovoje prireikė teisėjų sprendimų, kurie negalėjo nuspręsti, kas laimėjo kovą ir paskelbė lygiąsias.

Paskutinė kovos minutė:

-65 kg (KOK taisyklės): Matas Pultaražinskas (8-1-1, Lietuva) – Alehas Moshninas (16-2-6, Lenkija) | Pergalę nokautu antrame raunde iškovojo M.Pultaražinskas

Matas Pultaražinskas | „Stop“ kadras

Matas Pultaražinskas | „Stop“ kadras

Likus minutei iki pirmojo raundo pabaigos M.Pultaražinskas buvo įspraustas į kampą ir po lenko smūgių suklupo ant grindų. Visgi lietuvis greitai atsigavo ir toliau tęsė kovą. Antrame raunde likus minutei M.Pultaražinskas pataikė kaire ranka, netrukus dešine, o po kelių sekundžių keliu paguldė Lenkijos kovotoją ir teisėjui Sauliui Šeškevičiui teko nutraukti kovą, iš A.Moshnino nosies pradėjo lietis kraujas. 

„Jaučiuosi puikiai, nes nokautavau varžovą“, – sakė M.Pultaražinskas. „Ką tik įrodžiau, kad aš esu KOK ateitis. Dabar mano tikslas yra įveikti čempioną Pok Billą ir Dovydą Rimkų bei tapti puslengvio svorio kategorijos (iki 65 kg) čempionu“.

Nokautas:

-85 kg (Dream Boxing taisyklės): Ovidijus Jurginas (8-0-5, Lietuva) – Juris Zundovskis (4-0-1, Latvija) | J.Zundovskio pergalė teisėjų sprendimu (29-29, 30-29, 30-29)

Juris Zundovskis | „Stop“ kadras

Juris Zundovskis | „Stop“ kadras

 Nei vienas iš kovotojų neišsiskyrė dominavimu ir kova buvo apylygė. Trečio raundo pradžioje O.Jurgino treneris liepė savo auklėtiniui atiduoti viską, ką gali. Lietuvis gerai laikėsi, neretai atlikdavo sėkmingas kombinacijas, tačiau kovos pabaigoje J.Zundovskis prispaudė lietuvį prie ringo virvių ir paskutinėmis sekundėmis atliko smmūgių krušą. Visoje kovoje J.Zundovskis buvo šiek tiek geresnis ir skirtingų teisėjų sprendimu šventė pergalę.

-75 kg (Dream Boxing taisyklės): Dovydas Rimkus (6-1-1, Lietuva) – Remigijus Viršila (0-0-1, Lietuva) | Pergalę techniniu nokautu antrame raunde iškovojo D.Rimkus

Dovydas Rimkus | „Stop“ kadras

Dovydas Rimkus | „Stop“ kadras

 D.Rimkus kovą pradėjo aktyviau, tačiau R.Viršila tiksliai kontratakavo. Praėjus pusei minutės D.Rimkus kelis kartus pataikė R.Viršilai, o netrukus nuleido rankas ir paslėpė jas už nugaros, taip provokuodamas R.Viršilą. Likus 40 sekundžių D.Rimkus atliko smūgių krušą, po kurios į kampą įspraustas R.Viršila griuvo ant žemės ir buvo skaičiuojamas nokdaunas. Likus vos 10 sekundžių iki raundo pabaigos po dar vieno apsikeitimo smūgiais R.Viršila antrą kartą krito ir dar sunkiau stojosi. Visgi fitneso atstovui pavyko tai padaryti laiku, o netrukus nuskambėjo raundo pabaigą skelbiantis gongas. Antrojo raundo pradžioje „Rimkenzo“ puikiu smūgiu į korpusą dar kartą parklupdė R.Viršilą ir kova buvo nutraukta.

„Rimkenzo“ komentarą po kovos galite skaityti paspaudę čia: „Aš jį vis tiek labai gerbiu, jis atėjo į ringą ir jame atidavė visą širdį“

R.Viršilos komentarą po kovos galite skaityti paspaudę čia: „D.Rimkus yra karalius“

Trečias nokdaunas:

Abiejų kovotojų išėjimai į ringą:

-77 kg (ZST Bushido): Vitoldas Jagėlo (9-2–1, Lietuva) – Volodymyras Hynzhu (10-0-11, Ukraina) | V.Jagėlo pergalė skirtingu teisėjų sprendimu (29-28, 29-29, 29-28)

Vitoldas Jagėlo – Volodymyras Hynzhu | „Stop“ kadras

Vitoldas Jagėlo – Volodymyras Hynzhu | „Stop“ kadras

 Per Naujus metus į skandalą įsivėlęs ir moters užpuolimu bei sužalojimu kaltinamas, tačiau tai neigiantis ir apie privalomąją gynybą kalbėjęs V.Jagėlo į ringą sugrįžo prieš ukrainiečių kovotoją Volodymyrą Hynzhu. Trijų raundų po penkias minutes kovos pradžioje V.Jagėlo kelis kartus megino parversti varžovą, tačiau to padaryti nesisekė. Po lietuvio atakų ukrainietis dažnai kontratakuodavo ir ne kartą tai darydavo sėkmingai. Likus minutei iki raundo pabaigos V.Jagėlo spaudė varžovą prie ringo virvių ir bandė atlikti metimą, tačiau V.Hynzhu sėkmingai gynėsi ir dažnai atakuodavo į pilvo sritį. Antrąjį raundą V.Hynzhu pradėjo tiksliu dešinės rankos smūgiu, tačiau įpusėjus raundui neryškų pranašumą įgijo V.Jagėla, kuris sugebėdavo atlikti tikslias kombinacijas bei ne kartą pataikė alkūne. Trečią raundą V.Hynzhu pradėjo sėkmingiau ir po smūgio į koją atliko ir tikslų smūgį ranka į galvą. V.Jagėlo ilgą laiką spaudė ukrainietį prie ringo virvių, tačiau nieko pavojingo nenuveikė. Daug jėgų išnaudoję kovotojai ilgą laiką nebuvo labai aktyvūs, tačiau per paskutinias dešimt sekundžių abu surengė tikrą smūgių audrą. Galiausiai teisėjų nuomonės išsiskyrė, bet du iš trijų matė V.Jagėlo pranašumą.

-85 kg (KOK taisyklės): Kęstutis Kavaliauskas (3-0-3, Lietuva) – Erikas Golubovskis (7-0-0, Lietuva) | E.Golubovskio pergalė vieningu teisėjų sprendimu (30-26, 29-28, 30-26)

 E.Golubovskiui tai buvo neįprasta kova, kurioje jis negalėjo remtis savo sugebėjimais parteryje, nes kovojama buvo pagal KOK kikbokso taisykles. 25-erių metų K.Kavaliauskas pirmojo raundo pabaigoje atliko mažą spaudimą prieš 21-erių E.Golubovskį, tačiau po klinčo teisėjams teko skirti kovotojus. Apskritai, pirmame raunde kovotojai keitėsi smūgiais, tačiau nei vienas neįgavo ryškesnės persvaros. Antrame raunde K.Kavaliauskas pataikė keletą akcentuotų smūgių, o artėjant raundo pabaigai, K.Kavaliauskas prispaudė varžovą prie ringo krašto ir atliko smūgį keliu. Likus vos kelioms sekundėms iki raundo pabaigos, K.Kavaliauskas po vieno iš E.Golubovskio smūgio slystelėjo ir parkrito. Nors teisėjas fiksavo nokdauną, tačiau pats K.Kavaliauskas apeliavo į teisėją ir teigė, kad paslydo užmynęs ant varžovo kojos ir buvo nepatenkintas tokiu sprendimu. Trečią raundą K.Kavaliauskas pradėjo stipriu smūgiu į koją, o netrukus E.Golubovskis, užsimiršęs, kad tai ne MMA, o kikbokso kova, atliko parvertimą. Likus 50 sekundžių iki kovos pabaigos E.Golubovskis atliko fantastišką smūgį keliu, po kurio K.Kavaliauskui buvo itin sunku kvėpuoti. Visgi K.Kavaliauskas sugebėjo atsistoti teisėjui skaičiuojant paskutines sekundes, tačiau per likusį laiką žalos varžovui nepadarė ir G.Golubovskis įtikino visus teisėjus, kad buvo stipresnis.

Nokdaunas keliu:

Pirma turnyro dalis:

-73 kg (KOK taisyklės): Lukaszas Leczycki (7-2-6, Lenkija) – Lukas Banevičius (4–1-0, Lietuva) | lygiosios (30, 29-30, 30-30)

Lukaszas Leczycki – Lukas Banevičius | „Stop“ kadras

Lukaszas Leczycki – Lukas Banevičius | „Stop“ kadras

L.Leczycki praėjusių metų gruodį skirtingu teisėjų sprendimu 15 minučių kovą pralaimėjo Matui Pultaražinskui, kuris iškovojo laikinąjį puslengvio (iki 65 kg) svorio kategorijos čempiono titulą, o šį kartą jis kovoja aukštesnėje, iki 73 kg svorio kategorijoje bei tik 6 minutes. Gana lygioje kovoje L.Lecycki gerokai dažniau naudojosi kojų spyriais, tuo tarpu L.Banevičius dažniau bandė kontratakuoti. Trečiame raunde treneriai prašė L.Banevičių rodyti didesnę iniciatyvą, kovotojai keitėsi smūgiais, o galiausiai teisėjai paskelbė lygiąsias. 

Gražiausi kovos momentai:

-70 kg (KOK taisyklės): Arnestas Naujokas (0-1, Lietuva) – Samuelis Šorochovas (2-1-3, Lietuva) | S.Šorochovo pergalė vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 29-28)

Samuelis Šorochovas ir Arnestas Naujokas  | Diana Yushaite ir Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Samuelis Šorochovas ir Arnestas Naujokas | Diana Yushaite ir Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Nepaisant to, kad S.Šorochovas yra labiau patyręs kovotojas, tačiau A.Naujokas taip pat sugebėjo parodyti savo sugebėjimus ir pradžioje vyko gana lygi kova, kurioje S.Šorochovas turėjo nežymią persvarą. Iki antrojo raundo pabaigos likus minutei, S.Šorochovas pataikė A.Naujokui žemiau juostos ir prireikė laiko jam atsigauti. Trečiame raunde S.Šorochovas buvo žingsniu priekyje, dažniau smūgiavo tiksliau bei įtikino teisėjus, kad buvo geresnis.

Kovos pabaiga:

-75 kg (KOK taisyklės): Danyla Matiukovas (0-1-3, Lietuva) – Aurimas Krukauskas (1-0-4, Lietuva) | A.Krukausko pergalė antrame raunde techniniu nokautu

Danyla Matiukovas – Aurimas Krukauskas  | „Stop“ kadras

Danyla Matiukovas – Aurimas Krukauskas | „Stop“ kadras

 A.Krukauskui pirmame raunde pavyko įsprausti varžovą į kampą, iš kurio D.Matiukovas taip nepajudėjo ir antrame raunde. Likus minutei iki antrojo raundo pabaigos, A.Krukauskas sugebėjo pataikyti itin stiprų smūgį į kairę koją, po kurios D.Matiukovas nebegalėjo tęsti kovos dėl pernelyg daug sužeistos kojos.

A.Krukausko džiaugsmas ir pergalingas smūgis:

-70 kg (KOK taisyklės): Arminas Riedlas (Vokietija) – Danielis Szottas (7-0-5, Lenkija) | D.Szotto pergalė vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 30-27)

Arminas Riedlas – Danielis Szottas | „Stop“ kadras

Arminas Riedlas – Danielis Szottas | „Stop“ kadras

Lenkijos kovotojas jau pirmame raunde prispaudė varžovą prie ringo krašto ir atliko daug pavojingų smūgių, praliejo vokiečio kraują iš nosies bei privertė net teisėją stabdyti kovą, kol tai apžiūrėjo medikai. Visgi kova buvo tęsiama, o D.Szottas toliau buvo kur kas aktyvesnis, tikslesnis ir stipresnis. Nors antrame raunde vokiečio kraujas ir toliau liejosi, tačiau šį kartą jis buvo konkurencingesnis. Gerą kovą A.Riedlas davė ir trečiame raunde, tačiau D.Szottas buvo vis tiek pranašesnis ir teisėjai vieningai skelbė jo pergalę.

Paskutinė kovos minutė:

 

Gražiausi kovos momentai:

-77 kg (ZST taisyklės): Rytis Kveselys (Lietuva) – Mantas Kondratavičius (Lietuva) | M.Kondratavičiaus pergalė antrame raunde skausmingu veiksmu

Rytis Kveselys – Mantas Kondratavičius | „Stop“ kadras

Rytis Kveselys – Mantas Kondratavičius | „Stop“ kadras

KOK ringe debiutavęs M.Kondratavičius nuo pat kovos pradžios buvo aktyvesnis, ne kartą pataikė akcentuotus smūgius, kol galiausiai antrame raunde, po dar kelių smūgių tiek rankomis, tiek keliu, galiausiai sugebėjo panaudoti trikampį rankos laužimą ir privertė pasiduoti R.Kveselį.

Antrasis raundas:

Gražiausi kovos momentai:

-81 kg: Deividas Daividavičius (3-0-1, Lietuva) – Tadas Povilanskas (Lietuva) | D.Daividavičiaus pergalė teisėjų sprendimu (29-28, 30-26, 30-29)

Deividas Daividavičius – Tadas Povilanskas | „Stop“ kadras

Deividas Daividavičius – Tadas Povilanskas | „Stop“ kadras

Iki pirmojo raundo pabaigos likus maždaug pusei minutės, D.Davidavičius atliko fantastišką smūgį, po kurio T.Povilanskas krito į nokdauną. Visgi antrame raunde jau T.Povilanskas buvo aktyvesnis ir prirėmęs varžovą prie ringo krašto atliko ne vieną pavojingą smūgį, nors pats kraujavo. Trečiame raunde abu kovotojai turėjo savo progų, tačiau geriau pasirodė D.Davidavičius, kuris ir įtikino teisėjus, kad yra vertesnis pergalės.

-70 kg (ZST Bushido): Renatas Buškus (3-0-3, Lietuva) – Edvinas Bubelis (0-0-1, Lietuva) | lygiosios

Renatas Buškus ir Edvinas Bubelis | „Stop“ kadras

Renatas Buškus ir Edvinas Bubelis | „Stop“ kadras

Vos du raundus trukusioje kovoje D.Buškus buvo geresnis parvertimuose ir graplinge, tačiau E.Bubelis atliko daugiau smūgių į kūną. Galiausiai teisėjai nusprendė, kad kovotojai buvo lygūs ir paskelbė lygiąsias.

-64 kg (KOK taisyklės): Benas Šorochovas (1-3, Lietuva) – Danas Antanavičius (3-1-0, Lietuva) | D.Antanavičiaus pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Danas Antanavičius | „Stop“ kadras

Danas Antanavičius | „Stop“ kadras

Jau per pirmąsias dešimt sekundžių D.Antanavičius sulaukė smūgio žemiau juostos. Praėjus vos pusei minutės, D.Antanavičius turėjo iškęsti dar stipresnį smūgį žemiau juostos, o pasibaigus raundui, D.Antanavičius į kampą nuėjo skausmo perkreiptu veidu. Vėlesniuose raunduose D.Antanavičius atrodė šiek tiek geriau ir buvo tikslesnis bei iškovojo pergalę teisėjų sprendimu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų