R.Viršila: „Rimkenzo“ yra karalius“ VIDEO (6)

2021.02.28 22:56
Remigijus Viršila | Organizatorių nuotr.

Remigijus Viršila | Organizatorių nuotr.

  Sekmadienį Alytuje surengtame „KOK Classic 5“ kovinio sporto turnyre didžiausio dėmesio susilaukė Dovydo Rimkaus ir Remigijaus Viršilos kova.

D.Rimkus kovą pradėjo aktyviau, tačiau R.Viršila tiksliai kontratakavo. Praėjus pusei minutės D.Rimkus kelis kartus pataikė R.Viršilai, o netrukus nuleido rankas ir paslėpė jas už nugaros, taip provokuodamas R.Viršilą. Likus 40 sekundžių D.Rimkus atliko smūgių krušą, po kurios į kampą įspraustas R.Viršila griuvo ant žemės ir buvo skaičiuojamas nokdaunas. Likus vos 10 sekundžių iki raundo pabaigos po dar vieno apsikeitimo smūgiais R.Viršila antrą kartą krito ir dar sunkiau stojosi. Visgi, fitneso atstovui pavyko tai padaryti laiku, o netrukus nuskambėjo raundo pabaigą skelbiantis gongas. Antrojo raundo pradžioje „Rimkenzo“ puikiu smūgiu į korpusą dar kartą parklupdė R.Viršilą ir kova buvo nutraukta.

„Kova buvo labai sunki. Visą mėnesį sunkiai treniravausi, bet, kaip matote, „Rimkenzo“ yra karalius. Prieš kovą buvo jaudulio, bet, kai pamačiau ringe „Rimkenzo“, kiek nusiraminau. Visgi, prasidėjus kovai, pajaučiau, kad jis turi stiprius smūgius ir pasižymi labai gera technika“, - sakė R.Viršila.

KOK debiutantas čia pat atidavė pagarbą D.Rimkui: „Didžiausia pagarba. „Rimkenzo“, ačiū tau už šią galimybę, už tai, kad koveisi su manimi.“

R.Viršilos interviu:

D.Rimkaus komentarą po kovos rasite paspaudę ČIA.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų