Jonas Jonesas | Scanpix nuotr.

Jonas Jonesas | Scanpix nuotr.

 Panašu, kad Jono Joneso ir Danielio Cormier priešprieša net ir vienam iš jų baigus karjerą niekur nedingsta.

Dar vakar rašėme, kad D.Cormier nelaiko J.Joneso geriausiu visų laikų kovotoju todėl, kad šis yra turėjęs teigiamų dopingo testų.

„Vienas talentingiausių vyrukų, kuriuos buvau sutikęs, tačiau teigiami dopingo testai pašalina tave iš diskusijos apie geriausią visų laikų kovotoją“, – sakė D.Cormier.

Diskusijos apie geriausią visų laikų kovotoją gerokai išplito, kai Chabibas Nurmagomedovas iškovojo 29-ą pergalę iš tiek pat galimų ir pranešė apie karjeros pabaigą. Netrukus po to UFC „pound-for-pound“ reitinge Ch.Nurmagomedovą pakėlė į pirmą poziciją, o J.Jonesą nustūmė į antrąją.

J.Jonesas dažnai socialiniuose tinkluose reiškia savo nuomonę, o ne išimtis buvo ir tema apie geriausią visų laikų kovotoją. Jis nemano, kad jo pasiekimai narve gali būti lyginami su Ch.Nurmagomedovo, kuris viso labo tik 4 kartus kovojo dėl titulo, kai tuo tarpu pats J.Jonesas titulinėse kovose kovojo 14 kartų.

Dabar J.Jonesas atsikirto ir D.Cormier.

„Su USADA tu esi kaltas, kol įrodai nekaltumą, nebent tu esi geriausias visų laikų kovotojas“, – rašė J.Jonesas. „Kai tu taip ilgai laimi, lieki kaltas, nes tai padeda žmonėms miegoti naktimis.

Žmonės prisimins, kad aš buvau kaltinamas steroidų vartojimu, jie taip pat prisimins, kad įrodžiau savo nekaltumą ir galėjau tęsti karjerą“.

J.Jonesas ne kartą per savo karjerą įklimpo į bėdas, o vienas tokių atvejų buvo prieš „UFC 200“ turnyrą, kai teigiamas dopingo testas dėl dviejų uždraustų medžiagų – klomifeno ir letrozolo – sutrukdė jam kovoti prieš D.Cormier. Vėliau jis laimėjo prieš D.Cormier, tačiau buvo sulaukta teigiamo dopingo testo dėl anabolinio steroido turinabolo ir jo pergalė buvo panaikinta.

J.Joneso kraujyje ir toliau buvo aptinkama turinabolo pėdsakų, o JAV antidopingo agentūra išteisino kovotoją dėl bet kokio neteisingo elgesio, nes tikėjo, kad tai buvo vaisto poveikis jo organizme, nesuteikiantis jokių našumą gerinančių gebėjimų.

J.Jonesas taip pat atkreipė dėmesį, kad D.Cormier baigė karjerą po to, kai rugpjūtį pralaimėjo UFC sunkiasvorių čempionui Stipe‘ui Miočičiui.

„DC, tu pralaimėjai savo paskutinę kovą ir tada palikai sportą“, – rašė J.Jonesas. „Kalbėk apie pašalinimą iš šio pokalbio“.

J.Jonesas taip pat atrašė vienam iš sirgalių ir teigė, kad taip pat negalvoja apie kitą UFC legendą Andersoną Silvą: „Jis sugrįžo po siaubingos kojos traumos, o sėkmė nugalėjo DC. Likti aukštame lygyje yra ne kiekvienam“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų