COVID-19 susirgęs V.Murauskas: „Toks gyvenimas“ Komanda stabdo treniruočių procesą (3)

2020.10.28 11:36
Aurimas Budraitis
Vidmantas Murauskas | Sauliaus Čirbos nuotr.

Vidmantas Murauskas | Sauliaus Čirbos nuotr.

Nors tai dar nėra oficialiai patvirtinta, tačiau galime neabejoti, kad šeštadienį suplanuotos auksinės A lygos rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ neįvyks. Neįvardintam „Sūduvos“ žaidėjui nustatytas teigiamas COVID-19 testas visą komandą (žaidėjus ir trenerius) pasiuntė į saviizoliaciją, o tai reiškia, kad klubas priverstinai stabdo treniruočių procesą.

Sportas.lt jau rašė, kad tai jau ne pirmas atvejis klube, nes prieš pusantros savaitės šia klastinga liga susirgo ir prezidentas Vidmantas Murauskas. Pastarasis patikino, kad šiuo metu ligai būdingų simptomų jau nejaučia.

„Sergu jau dešimt dienų, viskas į pabaigą, tad jaučiuosi gerai. Daugiau šia tema nelabai norėčiau kalbėti“, - sportas.lt sakė V.Murauskas.

Trečiadienį klubo žaidėjai ir treneriai atliko pakartotinius COVID-19 testus. Priminsime, kad tokią procedūrą marijampoliečiai atliko ir prieš LFF taurės finalo rungtynes su „Panevėžiu“.

„Kai gausime testų rezultatus, galėsime tinkamiau įsivertinti padėtį, kokia ji yra iš tikrųjų. Šiuo metu komanda yra saviizoliacijoje, o lygai pateiktas prašymas nukelti rungtynes. Konkrečios datos dar nėra, nes tai priklausys nuo saviizoliacijos termino ir nuo šiandienos testų rezultatų. Tai ne mūsų išsigalvojimas, o tokie yra įstatymai.

Kai viskas bus aišku, norime, kad turėtumėm bent kelias dienas pasiruošimui. Ar jos padės, ar nepadės, ar lyga sutiks nukelti rungtynes, ar nesutiks.. atsakymai į šiuos klausimus ne mūsų valioje. Toks gyvenimas“, - reziumavo V.Murauskas. 

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų