Vidmantas Murauskas Sauliaus Čirbos nuotr.

Vidmantas Murauskas Sauliaus Čirbos nuotr.

Auksines rungtynes šį šeštadienį prieš Vilniaus „Žalgirį“ turintis žaisti Marijampolės „Sūduvos“ klubas atsidūrė aklavietėje – dviem asmenims jau patvirtintas teigiamas COVID-19 testas, dar vieno rezultatai turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

Sportas.lt dar pirmadienį rašė, kad du „Sūduvos“ futbolininkai laiką leidžia saviizoliacijoje. Vėliau 15min žurnalistas Mantas Krasnickas pridūrė, kad abu jaučia COVID-19 ligai būdingus simptomus, o vienam iš jų patvirtintas teigiamas testas.

Sportas.lt išsiaiškino, kad koronavirusas neaplenkė ir klubo prezidento Vidmanto Murausko. Tiesa, šis užsikrėtė gerokai anksčiau ne futbolo aplinkoje, pastarąsias savaites komandos gyvenime nedalyvavo, todėl klubo prezidento ir vis dar neįvardinto žaidėjo atvejų sieti negalima. Dėl viruso V.Murauskas praleido ir LFF taurės finalo rungtynes Panevėžyje, kur „Sūduva“ po baudinių serijos pralaimėjo „Panevėžiui“.

Sprendžiant pagal jau įvykusius precedentus sporto pasaulyje, visi „Sūduvos“ futbolininkai turėtų būti priversti saviizoliuotis, o rungtynės su „Žalgiriu“ nukeltos vėlesniam laikui. Priminsime, kad tokiose situacijose per pastarąjį mėnesį buvo atsidūrę ir Vilniaus „Riteriai“ ir Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų