„Sūduvos“ galvos skausmas – lemiamose rungtynėse su „Žalgiriu“ komandai neatstovaus du izoliuoti pagrindo žaidėjai Žiūrovų klausimą spręs lyga (2)

2020.10.26 11:48
Aurimas Budraitis
„Žalgirio“ ir „Sūduvos“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Žalgirio“ ir „Sūduvos“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Paskutinėse šio sezono A lygos rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“, kuriose paaiškės naujasis čempionas, „Sūduvai“ negalės padėti mažiausiai trys svarbūs žaidėjai. Vilniuje tikrai nežais keturias geltonas korteles šį sezoną užsidirbęs, o savaitgalį LFF taurės rungtynėse traumą patyręs Andro Švrljuga bei dar du žaidėjai, kurie dėl kontaktų su užsikrėtusiu COVID-19 asmeniu, yra priversti saviizoliuotis.

Kas jie tokie? Sportas.lt pavardžių išsiaiškinti nepavyko, tačiau nesunku nuspėti, kad saviizoliacijoje yra kažkas iš šio trejeto: Mihreto Topčagičiaus, Eligijaus Jankausko ir Valerijaus Šabalos. Būtent šių trijų žaidėjų nebuvo LFF taurės finalo rungtynėse.

Galime priminti, kad V.Šabala, kaip ir Linas Klimavičius finalo dvikovai buvo diskvalifikuotas. Tiesa, Linas buvo atvykęs į gimtąjį miestą palaikyti savo atstovaujamos komandos.

Dvikova tarp „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ šį šeštadienį 17:00 valandą bus žaidžiama Vilniuje. Pagal šeštadieninę sportas.lt informaciją, žiūrovai į dvikovą bus leidžiami be papildomų ribojimų.

„Tai priklauso nuo pačios lygos. Jei ji įsileis žiūrovus, vadinasi, rungtynės bus su jais“, - į sportas.lt klausimą atsakė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ministro patarėjas Kęstutis Butvydas.

 

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų