Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

  Šiuo metu geriausias Lietuvos kikboksininkas 32-ejų metų Sergejus Maslobojevas (32-5, 20 nokautų) Utrechte (Nyderlandai) antroje savo „Glory“ organizacijos kovoje dar pirmame raunde pasiuntė 26-erių metų Nyderlandų kovotoją Roelį Mannaartą (26-3, 12 nokautų) į nokdauną, galiausiai privertė jį patirti žandikaulio traumą ir kova buvo nutraukta.

Po tokios trumpos dvikovos S.Maslobojevas kalbėdamas su „Sportas.lt“ portalu teigė, kad tikėjosi ilgesnės kovos ir norėjo save išmėginti su šiuo kovotoju ilgiau. Lietuvis džiaugėsi pergale, pasakė, ką kalbėjo su savo varžovu po kovos bei išskubėjo daryti dopingo testo bei stebėti, kaip kiti „Sparta Gym“ nariai kovos KOK turnyre Suomijoje.

Kaip „Sportas.lt“ išsiaiškino po kovos, R.Mannaartas neteko net keturių apatinių priekių dantų.

„Mane dar taško adrenalinas,dar nieko nesuprantu, vieni už rankos tampo, kiti... Medicininis patikrinimas, vienas, kitas interviu, vėliau dar reikės dopingo testą daryti. Iš viso turnyro kviečia tik kelis žmones, bet aš esu vienas iš jų“, – „Sportas.lt“sakė S.Maslobojevas. „Noriu namo pas žmoną, pas sūnūs, treneris sako, kad dar reikia eiti žiūrėti kitų kovų, reikia mokytis, studijuoti ir negalima sustoti. Dar Igoris (Osininas, – aut. past.) kovos dėl diržo, reikia pažiūrėti“.

– Apie ką po kovos kalbėjote su varžovu?

– Pasakiau jam, kad tikrai labai norėjau su juo išsibandyti visus tris raundus ir pažiūrėti ant kiek aš geras esu, nes jis tikrai yra labai geras kovotojas su stipria mokykla. Jaučiuosi nelabai maloniai dėl jo traumos, nes kiekviena trauma priverčia kurį laiką žmogų nebesportuoti. Tikiuosi, kad jis greitai pasveiks, grįš į treniruotes ir dar parodys.

– Prieš kovą šį kartą nebuvo nerimo?

– Visą laiką nerimas yra. Visada sakydavau, kad kuo aš aukščiau lipu, tuo tas nerimas ir atsakomybė yra didesnė. Su kiekvienu žingsniu artėji prie savo tikslo, kuris yra „Glory“ čempiono diržas.

– Kas toliau dar nežinote?

– Visi manęs čia to klausia, bet aš neįsivaizduoju – viskas priklauso nuo organizacijos. Kaip treneris sako, turbūt kažkoks žmogus svorio kategorijoje iki 95 kg (juokiasi, – aut. past.).

– Sirgaliams galbūt norėtumėte perduoti žinutę?

– Svajokite, dirbkite ir viskas bus. Aš esu vienas iš tų pavyzdžių, kuris kažkada drįso pagalvoti, kad galėčiau – dirbau ir padariau. Jeigu aš galiu – galite ir jūs. Pirmyn!

Plačiau apie kovą galite skaityti paspaudę čia.

Titas Pacauskas
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų