Olandas spjaudėsi krauju ir neteko dantų: S.Maslobojevas šventė triuškinančią pergalę „Glory“ ringe! specialiai „Sportas.lt“ iš Utrechto | fotogalerija + VIDEO (61)

2020.02.29 21:43
Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

  Šiuo metu geriausias Lietuvos kikboksininkas 32-ejų metų Sergejus Maslobojevas (32-5, 20 nokautų) Utrechte (Nyderlandai) antroje savo „Glory“ organizacijos kovoje susitiko su 26-erių metų Nyderlandų kovotoju Roeliu Mannaartu (26-3, 12 nokautų).

Olandas buvo laikomas rimtu varžovu, tačiau S.Maslobojevas ringe visiškai dominavo. R.Mannaartas kovos pradžioje pataikė lietuviui žemiau juostos, vėliau kurį laiką dar bandė keistis su juo smūgių serijomis, bet netrukus praleido skausmingą smūgį į žandikaulį ir susvyravo. Lietuvis pamatė savo progą, ėjo toliau į priekį, prispaudė olandą ringo kampe ir pasiuntė jį į nokdauną. R.Mannaartas nelengvai atsistojo ir kurį laiką atrodė sutrikęs, kol teisėjui suskaičiavus iki 8 sutiko tęsti kovą. S.Maslobojevas tuomet tęsė galingą atakų seriją ir olandas antrą kartą krito į nokdauną. Šį kartą R.Mannaartas atsisakė tęsti kovą ir lietuvis laimėjo techniniu nokautu.

Olandui šioje kovoje, panašu, buvo sumaitotas žandikaulis. Jis savo ringo kampe spjaudėsi krauju. S.Maslobojevas po kovos tradiciškai priėjo prie varžovo ir jį paguodė.

Kaip pavyko „Sportas.lt“ sužinoti po kovos, R.Mannaartas neteko keturių priekinių apatinių dantų. Jis jau po pirmojo nokdauno nelabai norėjo tęsti kovą.

Roelis Mannaartas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Roelis Mannaartas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Kovos eiga:

Pirmasis raundas: S.Maslobojevas į ringą tradiciškai žengė skambant „Švieski man vėl“ dainai. Jau pirmomis sekundėmis olandas pataikė lietuviui žemiau juostos. Kovotojai keičiasi sėkmingos smūgių serijomis. Puiki S.Maslobojevo atkarpa. R.Mannaartas prispaustas ringo kampe. Nokdaunas! S.Maslobojevas triuškina olandą. Antras nokdaunas! Olandas atsisako tęsti kovą, viskas baigta!


Penktadienį vykusiuose kovotojų svėrimuose nei S.Maslobojevas (92,7 kg), nei R.Mannaartas (94,8 kg) neturėjo problemų pasiekiant svorio kategoriją iki 95 kg.

S.Maslobojevas „Glory“ debiutavo spalio 12 d. Tuomet Diuseldorfe (Vokietija) jis pasiuntė į nokdauną azerbaidžanietį Bahramą Rajabzadehą ir kovą laimėjo teisėjų sprendimu. Azerbaidžaniečiui tai buvo pirmas karjeros pralaimėjimas po 57 pergalių iš eilės. Įdomu tai, kad svėrimų metu prieš kovą su B.Rajabzadehu, S.Maslobojevo svoris taip pat siekė 92,7 kg. Neilgai trukus po šios kovos lietuvis nuvyko į WAKO pasaulio kikbokso čempionatą ir ten iškovojo aukso medalį.

S.Maslobojevas antrą kartą „Glory“ organizacijoje turėjo pasirodyti gruodžio 7-ą dieną Šendžene (Kinija) vykusiame „Glory 73“ renginyje, tačiau jo varžovu turėjęs būti gerai pažįstamas britas Fraseris Weightmanas negavo vizos ir kova buvo atšaukta.

R.Mannaartas dirba kartu su savo tėvu ir treneriu bei legendiniu Olandijos kikboksininku Andre Mannaartu ir ši kova jam bus debiutinė pussunkio svorio kategorijoje (iki 95 kg).

Iki tol sunkiasvorių kategorijoje kovojusio R.Mannaarto biografijoje netrūksta skambių pergalių – jis 2018 metais Japonijoje K-1 organizacijoje įveikė iki tol čempionu buvusį kroatą Antionio Plazibatą, nors kikboksą treniruotis pradėjo vos prieš penkerius metus.

Tais pačiais 2018 metais R.Mannaartas debiutavo „Glory“ organizacijoje ir turnyruose savo gimtojoje šalyje nugalėjo čeką Danielį Skvorą (30-26 x 5) ir rusą Kirillą Kornilovą (29-28, 29-28, 30-27, 30-27, 30-27).

2019 m. R.Mannaartas turėjo tik vieną kovą, kai lapkričio pabaigoje K-1 sunkiasvorių čempiono titulą apgynė prieš australą Chrisą Bradfordą, įveikdamas jį pirmame raunde nokautu.


Prieš kovą „Sportas.lt“ Amsterdame kalbintas S.Maslobojevo treneris Andrius Šipaila išskyrė R.Mannaarto stilių ir pasakė, ką reikia daryti, norint iškovoti pergalę.

„Pas jį nėra per daug tokių trūkumų. Mano manymu, R.Mannaartas mėgsta statišką darbą, taip pat mėgsta, kada viskas vyksta gražiai, techniškai ir yra mažai judėjimo. Jį reikia įvelti į tą kampų atkirtinėjimą, užsukti į vieną, į kitą pusę, priversti jį daug judėti ir jeigu jis nepratęs prie to didelio judėjimo, automatiškai pradės greitai pavargti. Mes daug dirbame dėl to judėjimo ir tai gali būti mūsų pranašumas. Svarbiausi, neįsivelti į jo statišką žaidimą – kas daugiau kam pataikys. Jeigu Sergejus neįsivels į tai, jis gali drąsiai laimėti šią kovą“, – sakė A.Šipaila.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (61)
Registruoti
Anoniminiai (61)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų