Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Deontay Wilderis pralaimėjo britui Tysonui Fury ir neteko WBC sunkiasvorių čempiono diržo.

Tai buvo jau antroji šių boksininkų kova, o pirmoji pasibaigė kontraversiškomis lygiosiomis.

Šį kartą T.Fury dominavo, iš D.Wilderio ausies ir burnos praliejo kraują ir privertė savo kampą išmesti baltą rankšluostį.

Nepaisant to, kad buvęs čempionas nuolat pabrėžia, kad yra karys ir nenorėjo, jog rankšluostis būtų išmestas, tačiau pateikė ne vieną priežastį, kodėl jis galėjo patirti pralaimėjimą. Apie tai plačiau galite skaityti paspaudę čia.

Kaip paaiškėjo antradienį, D.Wilderis sulaukė šešių savaičių diskvalifikacijos iš bokso dėl patirtų sužalojimų. Tikimąsi, kad tai neįtakos galimos trilogijos.

Nevados valstijos atletikos komisija teigė, kad D.Wilderis negali sparinguotis iki balandžio 8-os dienos, o kovoti iki balandžio 28-os.

Nors buvo manoma, kad D.Wilderiui galėjo plyšti ausies būgnelis, tačiau paaiškėjo, kad ausyje tiesiog buvo kirstinė žaizda, kuriai prireikė septynių siūlių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

white mamba
2020-02-25 15:16:10
nu sitas bezdzionzmogis gali kovot tik su antrarusiais sunkiasvoriais :D apgailetinas fruktas buvo suvalgytas kazkokio cigono
Atsakyti
saimis
2020-02-25 15:29:22
kazkokio cigono? vargu ar yra zmogus pasaulyje kuris galetu iveikti tokia Fury versija...

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-22 „Heat“ 04:00 „Celtics“
09-23 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga