Tysonas Fury prieš Deontay Wilderį | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury prieš Deontay Wilderį | Scanpix nuotr.

Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) vyko svarbiausia šio mėnesio bokso kova – amerikietis Deontay Wilderis nesugebėjo apginti WBC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržo prieš britą Tysoną Fury. Septintajame raunde pergalė techniniu nokautu įskaityta britui.

T.Fury, kaip ir žadėjo, aktyviai pradėjo kovą, dirbo pirmuoju numeriu ir kontroliavo ringo vidurį. Britas atrodė dar geriau nei pirmoje kovoje ir neretai prispausdavo D.Wilderį prie ringo virvių. Čempionas pirmus porą raundų dar kovėsi apylygiai, bet trečiajame raunde krito į nokdauną ir nuo tada nebegrįžo į normalų kovos ritmą.

D.Wilderis trečiąjį raundą šiaip ne taip ištvėrė, bet buvo rimtai sužeistas, o iš jo kairiosios ausies pasipylė kraujas. Amerikietis išstovėjo ketvirtąjį raundą, bet penktajame raunde dar kartą krito į nokdauną. T.Fury tęsė savo dominavimą, o D.Wilderis vos stovėjo ant kojų ir retai pataikydavo į britą. Septintojo raundo pradžioje britas ieškojo galimybių atakai, kol prispaudė varžovą prieš ringo virvių. Ten T.Fury dar nebuvo spėjęs pasiųsti varžovo į nokdauną, kai teisėjas staiga nutraukė kovą, nes į ringą buvo išmestas D.Wilderio trenerio rankšluostis. Amerikietis nesuprato, kas vyksta, o vėliau nuėjo aiškintis su treneriu. Tiesa, D.Wilderis taškais jau buvo beviltiškai atsilikęs, buvo ant trečiojo nokdauno ribos ir ji būtų galėjęs išgelbėti tik nokautas, nors per 7 raundus jis T.Fury rimčiau nesužeidė ir net neatvėrė didelės brito žaizdos virš akies.

„Sakiau, kad tie, kurie blogai su manimi elgiasi, neklestės. Jei rimčiau, tai turiu išreikšti pagarbą Deontay. Jis šiandien į ringą žengė kaip vyras ir rodė kovotojo širdį. „Pagavau“ jį švariu dešinės rankos smūgiu, bet jis pakilo ir kovėsi iki 7-ojo raundo. Jis yra karys ir ateityje dar taps čempionu, bet aš turiu pasakyti, kad karalius šiandien sugrįžo į sostą“, - sakė T.Fury, uždainavęs fragmentą iš „American Pie“ dainos.

Tuo tarpu D.Wilderis buvo susierzinęs dėl jo komandos narių išmesto rankšluosčio ir teigė, kad norėjo kovą užbaigti savo jėgomis.

„Man viskas gerai, taip jau nutinka. Geriausias vyras šiandien laimėjo. Prieš šią kovą turėjau daug dalykų, bet yra kaip yra. Mano koja buvo silpna, taip pat buvo ir kitų dalykų. Visgi šį vakarą nėra jokių pasiteisinimų. Aš tik norėjau, kad mano kampas leistų man kovoti. Aš esu karys. Aš tai darau. Bet T.Fury padarė tai, ką padarė ir nėra jokių pasiteisinimų“, – sakė D.Wilderis.

Po šio pralaimėjimo D.Wilderis buvo skubiai išgabentas į ligoninę, todėl nedalyvaus ir įprastinėje spaudos konferencijoje.

Smūgių statistika:

T.Fury po šios pergalės įsirašė į istoriją. Dabar per karjerą jis yra laimėjęs visų keturių pagrindinių organizacijų (WBA, IBF, WBO ir WBC) sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus. Pirmus tris trofėjus jis susirinko kovoje su Vladimiru Kličko, o ketvirtąjį – kovoje su D.Wilderiu. Amerikietis galėjo aplenkti Muhammadą Ali ir 11-ą kartą iš eilės apginti diržą, bet savo proga nepasinaudojo. D.Wilderis pasaulio čempionu tapo 2015 m. sausio 17 d. ir ilgiau nei 5-erius metus karaliavo WBC organizacijoje.

34-erių D.Wilderis turi 42 pergales (41 nokautais), 1 lygiąsias ir 1 pralaimėjimą, o 31-erių T.Fury sąskaitoje yra 30 pergalių (21 nokautais) ir 1 lygiosios. Pirmoji jų kova 2018 m. baigėsi lygiosiomis. Tada vienas teisėjas pergalę skyrė D.Wilderiui (115:111), kitas – T.Fury (114:112), o trečias paskelbė lygiąsias (113:113).

Kovos eiga:

Septintasis raundas: Vaizdas pernelyg nesikeičia. T.Fury užspaudė varžovą ringo kampe ir teisėjas nutraukė kovą!!! Rankšluostį į ringą išmetė D.Wilderio treneris.

Šeštasis raundas: T.Fury atakų serija tęsiasi. Nepanašu, kad poilsio minutė padėjo D.Wilderiui atsigauti. Amerikietis sunkiai stovi ant kojų, pats puolime nieko nepadaro ir praleidžia daug smūgių. Taškais jo atsilikimas turėtų būti didžiulis. T.Fury prispaudė varžovą prie ringo virvių, o amerikietis beveik nejuda, nesiseka jam atverti ir gilios žaizdos, kurią slepia brito antakis. Britas linksminasi ringe ir dar kažką pasakė varžovui į ausį.

Penktasis raundas: Jau pirmomis raundo sekundėmis T.Fury apsvaigina D.Wilderį smūgių į galvą. Amerikietis svirduliuoja ir atrodo išsekęs. Antras nokdaunas!!! Amerikietis dar bando tęsti kovą, bet atrodo beviltiškai. Teisėjas perspėjo T.Fury už smūgį po liepimo sustoti. Panašu, kad jam galėjo būti atimtas taškas. D.Wilderio kairioji ausis stipriai kraujuoja.

Ketvirtas raundas: D.Wilderis atrodo kiek sutrikęs. Amerikiečiui vėl susipynė kojos ir jis krito, bet tai nebuvo nokdaunas. T.Fury toliau sėkmingai atakuoja varžovo galvą, o D.Wilderis bando gelbėtis klinču. Britas visą kovą dirba pirmuoju numeriu, eina į priekį ir spaudžia varžovą link ringo virvių.

Trečiasis raundas: Gera T.Fury „jabų“ serija, D.Wilderį gelbėja klinčas. Britas toliau laikosi savo taktikos ir „jabais“ dažnai pasiekia tikslą. D.Wilderis nokdaune!!! Amerikietis vėl krinta, bet šį kartą buvo stumteltas. Dramatiškas raundas baigėsi. D.Wilderio kraujas jau pralietas. Po gongo T.Fury su D.Wilderiu dar keletą sekundžių žvelgė vienas į kitą.

Antrasis raundas: Kovotojai kantriai ieško progų atakoms, kiek tikslesnis šiame raunde D.Wilderis. Daugėja klinčų. Atmosfera tokia įtempta, kad net ir po gongo D.Wilderis su T.Fury toliau buvo susikibę. T.Fury žadėto antrojo raundo nokauto nebuvo.

Pirmasis raundas: T.Fury agresyviai atbėgo į raundo vidurį ir bando kontroliuoti kovos eigą. Abu kovotojai keičiasi atakomis, didesnės žvalgybos nebuvo. Paskutinę minutę britas toliau kontroliavo ringo vidurį ir „jabais“ baudė D.Wilderį.             

Atnaujinta 7.07 val. D.Wilderis savo išėjimui vėl pasirinko ekstravagantišką aprangą.

Deontay Wilderis | Organizatorių nuotr.

Deontay Wilderis | Organizatorių nuotr.

Atnaujinta 6.58 val. Didelį palaikymą arenoje turintis T.Fury nešamas į ringą kaip karalius, primindamas Dovydą Rimkų „Rimkenzo“.

Tysonas Fury | Organizatorių nuotr.

Tysonas Fury | Organizatorių nuotr.

Atnaujinta 6.47 val. Giedami JAV ir Didžiosios Britanijos himnai.

Atnaujinta 6.42 val. Visos „apšildomosios“ kovos baigėsi. Netrukus prasidės laukiamiausias reginys!

Kaip skiriasi boksininkų duomenys?

Tysonas Fury Deontay Wilderis
31 Amžius 34
Didžioji Britanija Tautybė Amerika
206 cm Ūgis 201 cm
216 cm Ištiestų rankų ilgis 211 cm
123,83 kg Svoris šioje kovoje 104,78 kg
29-0-1 Kovų rekordas 42-0-1
20 Nokautai 41
186 Kovoti raundai 143
2008-12-06 Debiutas profesionaliame bokse 2008-11-15

Kiek uždirbs kovotojai?

Kovos kontrakte įrašyta, kad D.Wilderis ir T.Fury uždirbs po garantuotą 6 mln. JAV dolerių sumą, tačiau jų honorarai realybėje bus kur kas didesni. Amerikiečio ir brito uždarbių dydis priklausys nuo kovos populiarumo ir pardavimų kiekio „pay-per-view“ platformoje.

Kovos transliacija amerikiečiams kainuos net 80 JAV dolerių. Pusė šios sumos nukeliaus ESPN, FOX ir kitoms televizijoms, o likusią sumą dalinsis „Top Rank“ ir PBC organizacijos. Anot „Top Rank“ prezidento Bobo Arumo, realu tikėtis, kad D.Wilderis ir T.Fury už šią kovą uždirbs bent po 40 mln. JAV dolerių.

Kas bus pagrindinės kovos ringo merginos?

Kaip kovą žiūrėti Lietuvoje?

Lietuvoje bokso vakarą transliuos „TV3 Sport“ kanalas, rodysiantis visas pagrindinės programos kovas ir savo transliaciją pradėsiantis 4 val. ryto.

Ką boksininkai sakė paskutinėje spaudos konferencijoje?

Prieš revanšinę kovą daug kam klausimų kelia T.Fury būklė. Britas kovoje su Otto Wallinu patyrė rimtų sužeidimų, o virš akies jam atsivėrė didelė žaizda. Iš pradžių abejota, ar T.Fury spės pasveikti iki vasario 22 d. Manoma, kad D.Wilderis mėgins pasinaudoti galima brito silpnybe ir atverti gilią žaizdą virš akies.

„Tai bus tikrai svarbus faktorius šioje kovoje. Panašu, kad Tysonas tik apie tai ir galvoja. Jo stovykloje buvo daug nervingumo, daug paslapčių“, - sakė D.Wilderis.

T.Fury pareiškė, kad dėl to ir keis savo strategiją bei sieks greito nokauto: „Aš noriu pamatyti, ar Wilderis po nokdauno gali pakilti. Man atrodo, kad jam neužteks „smarvės“. Kodėl aš taip pasitikiu savimi? Niekada nesu pralaimėjęs „šunų pjautynių“. Jei eisiu į priekį nuo pirmojo raundo, Wilderis neatlaikys ir išsikvėps per 5 raundus. Jis bus nokautuotas.“

„Tu nemoki smūgiuoti ir neturi jėgos. Vietoj kumščių turi pagalves. Vis kažką kalbi apie nokautą antrame raunde, kai nieko nesi nugalėjęs tokiu būdu. Jei tu nori laimėti, turi kovoti tobulai 36 minutes. Man pergalei užtenka tobulų 2 sekundžių. Kai tave „išjungsiu“, galėsi pereiti į komedijas, nes tu linksmas vyrukas, tik suprask, kad žmonės juokiasi ne su tavimi, o iš tavęs“, - sakė D.Wilderis, kuriam T.Fury priminė, kad antrajame raunde nokautavo Tomą Schwarzą.

Ką prognozavo kovinio sporto įžymybės?

Anthony Joshua: „Manau, kad Fury laimės. Galite tai įsidėmėti. Manau, kad tas, kuris beveik laimėjo pirmą kartą, antrą kartą nebedarys tų pačių klaidų. Tysonas buvo tikrai arti pergalės pirmoje kovoje. Teisėjai tada priėmė teisingą sprendimą, paskelbdami lygiąsias, nes kova buvo labai artima. Prognozuoju, kad Tysonas bus ištaisęs ankstesnes klaidas ir iškovos pergalę.“

Mike‘as Tysonas: „Aš visada už Tysoną, juk jis pavadintas mano garbei, todėl tai visiškai natūralu. Šioje situacijoje esu šališkas. Nesvarbu, kaip stipriai smūgiuoji, jei tavo varžovas yra tas, kuris niekada nepasiduoda. Kova bus neįtikėtinai įdomi. Abu vyrukai turi ką įrodyti. Aš tiesiog linkiu Tysonui viso ko geriausio. Aš jo gerbėjas.“

Davidas Haye: „Fury pirmoje kovoje boksavosi nuostabiai, bet dabar savo ringo kampe jis nebeturės Beno Davisono. Paskutinėje kovoje Fury buvo prakirstos dvi žaizdos virš akies. Jos gali atsiverti ir šioje kovoje, o tai reikštų, kad Tysonui tektų kovoti viena akimi. Nugalėti Wilderį dviem akimis jau yra sudėtinga, nekalbant apie vieną akį. Girdžiu, kad Tysonas didina kūno masę ir aš manau, kad tai tik sumažins jo vikrumą ir greitį ringe, todėl manau, kad Wilderis laimės nokautu.“

Dillianas Whyte‘as: „Jei Fury eis į ringą boksuotis, tada jo šansai laimėti siekia 60-70 proc. Jei Fury vaikysis nokauto, tada Wilderio šansai laimėti išauga iki 70 proc. Kita vertus, Wilderio smakras irgi nėra pats tvirčiausias. Jis po praleistų smūgių neretai susvyruoja, o Fury turi jėgos. Fury kalbos apie nokautą gali būti tik apgaulė. Galbūt jie bando suklaidinti Wilderį ir priversti jį keisti savo taktiką, nes bokse kalbos ne visada virsta darbais. Pamatysime, kas dėsis ringe.“

Charlesas Martinas: „Fury geriau boksuosis ir darys sau įprastą darbą, bet Wilderis jį anksčiau ar vėliau prigaus su savo dešine ranka. Tuomet Fury šviesos greičiausiai bus išjungtos. Wilderis yra pradėjęs nokautų vienu smūgiu serija ir jaučiu, kad ją pratęs. Wilderis per karjerą jau įrodė, kad revanšinėse kovose padaro išvadas ir ima dominuoti. Nujaučiu, kad bus didelis „boom“ ir Fury kris po dešinės rankos smūgio.“

Vladimiras Kličko: „Yra du variantai: Wilderis nokautuos Fury arba Fury laimės taškais. Labai gerbiu Wilderį. Jis buvo mano treniruočių stovykloje, kartu praleidome šiek tiek laiko ringe. Jis puikus vyrukas ir nuostabus boksininkas. Turbūt bet kuris kitas šios eros sunkiasvoris boksininkas neturi tiek nokautų, kiek Deontay. Nepaisant to, aš manau ir tikiu, kad kovą laimės Fury. Norite tikėkite tuo, norite – ne.“

Oleksandras Usykas: „Pirmoje kovoje būčiau skyręs pergalę Fury ir antroje kovoje turbūt statyčiau už jį. Fury techniniai įgūdžiai yra nepalyginamai geresni nei Wilderio, jo arsenalas – gerokai platesnis, tačiau Wilderis yra neprognozuojamas vyrukas, kuris bet kada gali paleisti į tave lemtingą smūgį.“

Lennoxas Lewisas: „Vieni statys už Wilderio jėgą, kiti – už Fury sugebėjimą boksuotis. Dievinu tokio tipo kovas. Niekas negali nuspėti šios kovos baigties. Viską gali nulemti smulkios detalės ir tai, kas padarys lemtingą klaidą kovoje, o kas jų išvengs. Nenoriu spėlioti, kas nugalės, bet galiu pasakyti, kad Deontay šiuo metu atrodo išties gerai.“

Ricky Hattonas: „Manau, kad Tysonas yra geriausias sunkiasvoris boksininkas pasaulyje, o Wilderis – iš karto už jo. Jei antroji kova dovanos bent pusę pirmos kovos įvykių, tai fanai tikrai neliks nusivylę. Manau, kad Fury laimėjo pirmąją kovą ir manau, kad laimės antrąją.“

Conoras McGregoras: „Bus gera ir sunki kova. Deontay turi daug jėgos, bet Fury gali laimėti, jei bus stiprus psichologiškai, ringe neatsisakys savo žaismingumo ir bus tikslus.“

Frankas Warrenas: „Manau, kad bus nokautas. Tysonas jį sustabdys.“

Benas Davisonas: „Tysonas po pirmosios kovos žino, ko nebegalima daryti. Jei jis išlaikys koncentraciją visos kovos metu, tuomet jis laimės.“

„Triple H“: „Sunku prognozuoti kovos baigtį. Kiekvieno raundo kiekvieną sekundę būsime per vieną galingą dešinės rankos smūgį nuo kovos pabaigos. Tysonas Fury nė sekundei negali nuleisti rankų ir atsiverti varžovo smūgiui. Jei jis tai padarys ir praleis Deontay ataką, tuomet viskas gali pasikeisti. Mano prognozė – Fury pergalė teisėjų sprendimu.“

Carlas Framptonas: „Wilderis turėtų pasirinkti kitą kovos strategiją, bet aš vis tiek statyčiau už Fury.“

Barry Jonesas: „Manau, kad kova bus dar atkaklesnė nei pirmoji. Wilderis turėjo pasimokyti iš savo klaidų, tačiau aš vis tiek prognozuoju Fury pergalę taškais, nepaisant visų sudėtingų laikotarpių jo karjeroje.“

Paulie Malignaggi: „Ar Wilderis gali prisitaikyti prie Fury „jabų“ ir nepatogių varžovo judesių ringe? Ar Wilderis gali „nukirsti“ ringą ir įvilioti Fury į spąstus? Mano nuomone, jis to nepadarys, todėl manau, kad kovos eiga vėl bus panaši, o Fury laimės taškais.“

Dana White‘as: „Neįsivaizduoju kas laimės, todėl ši kova ir bus tokia įdomi. Bokse dažnai kaunasi nelygiaverčiai varžovai, kur yra neabejotinas favoritas. Čia tu nieko negali nuspėti, o iš to laimės tik gerbėjai. Bus tikrai įdomu stebėti kovą.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

white mamba
2020-02-23 15:21:42
suaude neblogai ruberoida :D nesuprantu kokio lygio tas wilderis varzovus gaudavo, jeigu isikinko po poros smugiu
Atsakyti
gunaa
2020-02-23 11:50:57
raso kad wilder nuo pirmu raundun spaudzia ir ringo viduryje :D bet kad visa kova jis jau prie virviu lakste
Atsakyti
Jo...
2020-02-23 10:14:13
Interviu abu duoda tai kaip silpnapročiai, ypač amerikosas...
Atsakyti
TT
2020-02-23 09:25:14
Pramušė korpusą po dešiniais šonkauliais, labai daug artimoje distancijoje tokių prasileido. Todėl nuo kokio 3-4 raundo Wilder'is jau paduso ir vos laikėsi ant kojų, tie nokdaunai buvo daugiau nuovargis nei akcentuoti smūgiai. Po nuovargio jau tik laiko klausimas buvo, kada išjungs. O Fury maladiec, vienas-du ir stabdo ataką, kad netyčia neužšoktų artimoje
Labai gera gynyba, visi Wilder'io smūgiai į orą. Nors galėjo leisti dakovoti iki galo, dabar lieka šioks toks "o kas jeigu" po pasidavimo... Žodžiu, Fury yra bokso šiukšlė kaip asmenybė, bet kaip boksininkas jis axujienas.
Atsakyti
AZ
2020-02-23 10:13:23
o kuo jis toks siuksle? kad vejus sneka, kad amerikieciu publikai butu idomu? gi uz tai pay-per-view pinigai plaukia. o ar tu tikrai manai kad jis per diena po 7 kartus smauko ir palikes zmona dabar osia su keksemis uz 30 doleriu kai realaiai yra multimilionierius? na jei taip tai matyt esi labai lengvai per media paveikiamas asmuo
To az
2020-02-23 11:05:16
Ka tu ten jam aiskini zmogus net puse nesupranta ir nesupras siuksle siuksle bet prie ekrano prilipes sedi ir nesupranta kas ji taip paveike ziuret
mirka3
2020-02-23 09:08:32
Beliko po 30 dol ozku padrozt.
Atsakyti
To Mirka
2020-02-23 09:16:30
Žmonai duos pinigų, kad šį vakarą netrukdytų :D
mirka3 > To
2020-02-23 09:22:17
Zmonai duos 30 dol kad si irgi turetu ka veikt
Ub1s
2020-02-23 08:44:21
Sulupo kaip obuoli wilderi.
Atsakyti
Cormier
2020-02-23 08:19:30
Pagal kontrakta tai 3 kova turi ivykti, bet klausimas ar jos Wilderis pats nores. Kita vertus, nebutu bugnelis sproges, gal butu metes issuki, paskui ant koju nepastovejo. Bet kuriuo atveju, is bokso perspekktyvos tai Fury zymiai geresnis kovotojas.
Atsakyti
Albanas
2020-02-23 08:04:20
Realiai nusivyliau kova. Kur tas techniškumas Fury? Du smūgiai ir klinčas. Žmogus malė liežuviu daugiau, negu kolūkio malūnas, pirmus du roundus tik ant išjungimo stoikės buvo, gal sėkmė, o gal techniškas stiprus smūgis į ausšlį ir Walder auto piloto riežime. Nusivyliau ir Walderiu, žmogus ir jo visa komanda įtikėjusi tik į vieną viską lementį smūgi, eina kovoti prieš Furį ir nešasi tik tas dvi sekundes... Kaip bebūtų laimėjo stipresnis, tikiuosi Fury neužgers ir dar metų gale sukovos prieš kažką rimto.
Atsakyti
Hm
2020-02-23 08:24:41
Nusisneki beleka, kad tik sneketi, jei pats butum virs 2 metru ugio svertum virs 100 ir taves lauktu 12 raundu kaip pats boksuotumeis? Atsakymas , nesiboksuotum nes nenutuoki ka tai reiskia kad tokias hujnes rasai. Fury technika pora smugiu,klincas ir ieskojimas skyliu klince ka ne karta ir pavyko
padaryti, kas cia blogo? Labai gera technika ir tik ji ir atnese Furiui pergale. O del wilderio tai jo atrode kaip vaikas megejas pries Fury toks jausmas lyg nesiruoses kovai , bet taip tik atrodo Fury geresnis visa galva ir tiek.
To Hm
2020-02-23 08:29:22
Aš nesakau, kad kažkas blogai, sakau savo nuomonę ir sakau tai kaip pats kovą mačiau.
TT
2020-02-23 09:31:43
Kas yra "išjugimo stoikė"? :-) o sprogusios ausys (ne būnelis) nėra skausmingas dalykas ir kovai netrukdo, ypač ant adrenalino. HM viską labai gerai surašė. Jei matai, kad veikia, tai ir darai tą patį. Svarbiausia pergalė, o paskui jau grožis.
To TT
2020-02-23 14:31:48
Trukes bugnelis kovai netrukdo? :D Truko bugnalis, vidine ausis iskart sustreikavo, o vidine ausis kiek zinai is anatomijos atsako uz pusiausvyra, todel jis ten plaukiojo pastoviai po to smugio
To TT
2020-02-23 15:07:17
Pritariu, po to smūgio viskas ir pasikeitė, tada tikrai vieni vartai.
Abc
2020-02-23 08:02:33
Kur valdo fanai šnekėjo kad sunesios tysona
Atsakyti
Albanas
2020-02-23 09:20:45
Aš Walder fanas.
Gvydas
2020-02-23 08:00:46
Kad jau pirmoj kovoj pasimate kad fury daug geresnis, dar neaisku kaip tokius lygius kofus dave ir kaip kazkas dar tiket cia galejo wilderiu ir jo tuo stebuklingu smugiu i nokouta... Fury daug greitesnis ir sunkesnis, viskas buvo is karto aisku, o niga dar pise prota kad pirmoj kovoj suluzusia ranka kovesi net puses jegu neidejo :D as tai fury vietoj revansa duociau jaj noreciau padauzyt lengvai mesos bet abejoju ar wilderis noretu to revanso pats
Atsakyti
Qq
2020-02-23 09:26:24
Tai daba bus kad su suluzusia koja kapojosi:D
Tyyson
2020-02-23 07:56:24
Tai vadinama vienu zodziu - dominavimas. Visiskai i viena kasa sudorojo wilderį
Atsakyti
Beast
2020-02-23 07:52:04
Pramuse Wilderiui bugneli ir viskas, ka tu ten padarysi, gal tikejaus grazesnes kovos, bet cia i vienus vartus nuo 3 raundo buvo. Taktiskai ir techniskai Fury simta kart geroau pasiruoses, tai kazin ar ir 3 kovoj iveiktu Wilderis ji.
Atsakyti
Saide
2020-02-23 07:51:33
Kur video?
Atsakyti
nu jo
2020-02-23 07:50:59
Tai jau tikrai Wilderis labai silpnai atrode labai labai lyginant pries Fury, vietoj Tysono net revančo nebeduociau, pirma
kova lygios per teisejus, antra kova vos isstovejo iki 7 raundo, kokie dar revančai....
Atsakyti
Maladec
2020-02-23 07:48:37
Siaip nesu nei pries viena, bet esu baltas todel dziaugiuosi , kad laimejo Fury!! O jei ne del spalvos tai siaip wilderis atrode tikrai visa galva o gal net dvejomis zemiau uz Fury... Nuo 4 raundo jau pompa gaude Wilderis o svoris juk ant 20 kg mazesnis jo nei Furio tai 100 procentu Fury daugiau dirbo treniruotese. Po sios kovos Wilderis paliko labai prasta ispudi, o Fury maladec veertas diržo!
Atsakyti
Karo
2020-02-23 07:48:24
Sakiau jog fury laimes ir net ne taskais ,D
Atsakyti
Gvydas
2020-02-23 07:46:57
Ir kur cia tie kur taip wilderi gyre? Pagal viska tai cia buvo dqugiqu nei akivaizdu kas laimes, kazkas grazaus pinigele susizere lengvai, tas wilderis kaip bejegis kaciukas atrode ringe visai nukankintas svyravo visa kova issekintas bejegis
Atsakyti
x
2020-02-23 07:45:58
Wilderis jau po pirmo roundo paduses vaiksciojo
Atsakyti
Aa
2020-02-23 07:44:55
Wilderis jau treciam raunde buvo nukenksmintas
Atsakyti
Easy
2020-02-23 07:42:37
Easy all white everythink
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton