Lietuvos kovinio sporto bendruomenė pateikė savo prognozes | Scanpix nuotr.

Lietuvos kovinio sporto bendruomenė pateikė savo prognozes | Scanpix nuotr.

 Artėjančio sekmadienio ankstyvą rytą MMA gerbėjų iš Lietuvos dėmesį prikaustys po 15 mėnesių pertraukos ir skaudaus pralaimėjimo UFC lengvo svorio kategorijos čempionui Chabibui Nurmagomedovui sugrįžtantis buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras, kuris Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje vyksiančiame „UFC 246“ turnyre susikaus su ne vieną rekordą savo sąskaitoje turinčiu Donaldu „Kaubojumi“ Cerrone‘u.

Daugelio ekspertų teigimu C.McGregoras yra šios kovos aiškus favoritas ir pergalę turėtų švęsti nokautu. Visgi Lietuvos MMA bendruomenės nuomonė išsiskyrė ir ne visi prognozuoja pergalę C.McGregorui.

„Sportas.lt“ pateikia žinomų Lietuvos MMA trenerių Alfredo Lifšico, Tomo Putinausko bei Vaido Valančiaus ir  „ARES FC“ organizacijoje kovojančio Lauryno Urbonavičiaus, „Bellator“ organizacijoje kovojančių Juliaus AnglickoArūno Andriuškevičiaus ir Mindaugo Gervės, Lietuvos kovinio sporto gerbėjų gerai žinomų Tomo Pakutinsko, Igno Baryso, Karolio Liukaičio ir Naglio Kanišausko spėjimus bei prognozes būsimai kovai. Aštuoni apklaustieji spėjo C.McGregoro pergalę, tuo tarpu trys – D.Cerrone'o.

„D.Cerrone‘as parteryje yra pranašesnis nei C.McGregoras, bet kiek pranašesnis ir ar jo imtynės bus pakankamai geros, kad pargriautų jį – didelis klausimas“, – „Sportas.lt“ sakė A.Lifšicas. „Šioje vietoje aš nežinau, nes net Eddie Alvarezui buvo sunku pargriauti C.McGregorą. Kaip dabar bus – neaišku. Kitas momentas – nuo tos C.McGregoro kovos su E.Alvarezu praėjo jau daug laiko. D.Cerrone‘as turi kikbokso pranašumą, bet airis turi kur kas geresnius įgūdžius bokse. C.McGregoro smūgiavimas tikrai yra aukšto lygio ir jis labai gerai jaučia distanciją bei tai turbūt daro kur kas geriau nei D.Cerrone‘as. „Kaubojus“ tikrai užtrunka laiko, kol jis įsivažiuoja ir atrodo geriau antrame ar trečiame raunde nei pirmame. Tuo tarpu C.McGregoras labai gerai atrodo pirmuose raunduose, gali sprogti ir padaryti labai didelę žalą D.Cerrone‘ui.

Ši kova labiausiai intriguoja pačiu C.McGregoro pasirodymu, nes jeigu paklaustum milijono žmonių gatvėje, dauguma žmonių net nežinos kas tas D.Cerrone‘as, tačiau žinos, kad C.McGregoras prieš kažką kovos. Ir išties, C.McGregoras yra asmenybė“.

MMA gerbėjai jau pastebėjo, kad C.McGregoras atrodo kur kas labiau susikoncentravęs į būsimą kovą nei tai buvo 2018 m. spalį, kai jis kovojo dėl UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržo prieš Chabibą Nurmagomedovą. Ir pats C.McGregoras yra prisipažinęs, kad ruošiantis kovai su C.Nurmagomedovu vartojo alkoholį bei tai darė net ir kovos savaitę. A.Lifšicas taip pat pažymėjo, kad dabar C.McGregoras atrodo kitoks.

„Jis ryškiai mandagesnis ir kur kas paprastesnis nei atrodė seniau. Dideli pralaimėjimai gali padaryti kažkokią psichologinę žalą kovotojui, bet kokią ji padarė C.McGregorui – neaišku, todėl ši kova mus taip ir žavi“, – sakė A.Lifšicas.

Alfredas Lifšicas („ValeTudo“ MMA treneris): „Jeigu būčiau priverstas lažintis iš didelės sumos pinigų, tai ją pastatyčiau už C.McGregoro pergalę ir kad jis kovą baigs iki antrojo raundo. Taip manau todėl, kad Conoras turi sprogstamą jėgą bei „lazerinį“ taiklumą kovojant su MMA pirštinėmis, o „Kaubojus“ deja, yra mėgėjas surinkti per didelį kiekį smūgių“.

Tomas Putinauskas (Ukmergės dziudo klubo treneris): „Galvoju, kad laimės „Kaubojus“, bet giliai viduje jaučiu, kad gali laimėti C.McGregoras“.

Vaidas Valančius („Titanas“ MMA treneris): „Mano nuomone laimėti turėtų „Kaubojus“ ketvirtame raunde techniniu nokautu“.

Laurynas Urbonavičius (13-1): „Pergalę atiduočiau C.McGregorui ir manau, kad jis antrame raunde nokautuos D.Cerrone‘ą“.

Julius Anglickas (8-1): „Galvoju, kad laimės Conoras, nors norėčiau, kad laimėtų „Kaubojus“. Visgi pinigus statyčiau už C.McGregoro pergalę, nes jis yra šiek tiek protingesnis. Jeigu laimėtų „Kaubojus“ – džiaugčiausi, bet man atrodo, kad pergalę švęs Conoras“.

Arūnas Andriuškevičius (15-4): „Manau, kad laimės D.Cerrone‘as, nes pas jį yra daugiau įrankių – didesnė ištvermė, yra geresnis imtynėse ir džiu-džitsų bei t.t., neminint jau smūginės technikos. Bet aš manau ir tikiuosi, kad D.Cerrone‘as „išjungs“ C.McGregorą. Tai turėtų įvykti galbūt ne pirmame, tačiau trečiame ar ketvirtame raunduose“.

Mindaugas Gervė (5-2): „Norėčiau, kad laimėtų „Kaubojus“, nes už jį esu pastatęs pinigų, tačiau manau, kad laimės Conoras. Jeigu kova vyks iki teisėjų sprendimo, tai be jokios abejonės bus C.McGregoro pergalė“.

Ignas Barysas (14-2-1): „Nors C.McGregoras atėjo į aukštesnę svorio kategoriją, nekovojo metus laiko, o D.Cerrone‘as yra didesnis, tačiau manau, kad laimėti turėtų C.McGregoras.. Aišku, visai MMA šeimai pasaulyje būtų geriau, kad laimėtų C.McGregoras, nes jis šį sportą daro žinomu visose šalyse“.

Tomas Pakutinskas (18-12-3): „Galvoju, kad laimės C.McGregoras, nes pas jį yra didžiulė sprogstama jėga. Jeigu D.Cerrone‘as ištemps iki trečiojo raundo, tuomet sunku prognozuoti kas laimės, bet manau, kad C.McGregoras kovą užbaigs iki antrojo raundo pabaigos“.

Naglis Kanišauskas (3-0): „Manau, kad C.McGregoras turėtų „išjungti“ D.Cerrone‘ą, nes vis tiek metai daro savo, o ir daugelis sako, kad C.McGregoras yra labai gerai pasiruošęs“.

Karolis Liukaitis (kikboksas): „Mano nuomone laimėti turėtų C.McGregoras po penkių raundų vieningu teisėjų sprendimu. Kodėl ne nokautu? Galvoju, kad jam bus „ring rust‘as“ – jis ilgą laiką nekovojo, buvo neaktyvus ir tai gali turėti įtaką. D.Cerrone‘as turi šiokį tokį pranašumą šioje svorio kategorijoje, nes jam nereikia mesti svorio, tačiau pergalę teisėjų sprendimu iškovos C.McGregoras“.

„Sportas.lt“ lankytojų nuomonė:

Kas laimės: C.McGregoras ar D.Cerrone'as?
  • C.McGregoras (1585 balsai)
  • D.Cerrone'as (517 balsų)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

„UFC 246“ turnyro apžvalgą galite skaityti čia.

Titas Pacauskas
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Janis
2020-01-18 20:44:10
Ar rodys kur per tv?
Atsakyti
Ha
2020-01-18 12:08:58
Tikiuosi ozys pralaimes
Atsakyti
Asd
2020-01-18 01:01:30
Matosi kiek tas liukaitis supranti jei sako kaubojuu nereikia mesti svorio :D tai mcgregorui irgi nereikia mest svorio klaunas
Atsakyti
Aad
2020-01-18 00:59:49
Barysas :DDDD kada sekanti kova Vs furista?
Atsakyti
as
2020-01-17 22:24:00
keista kai kovotojai pjauna taip i lankas.....
Atsakyti
Mankind
2020-01-17 21:44:26
O as statyciau geriau uz Pettis ir Holms
Atsakyti
rr
2020-01-17 20:23:40
o as manau jog barysas bus vel kok PASAULIO cempionas laimedamas pries ukrainos mūrijimo meistra
Atsakyti
X
2020-01-18 00:19:58
Būtų įdomu, kuris laimetu mūrininko čempionatą :)Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City