„Kauno Žalgiris“
31 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Yasiras Saeidanas ir Aleksejus Kuzmičius | Scanpix nuotr.

Yasiras Saeidanas ir Aleksejus Kuzmičius | Scanpix nuotr.

 Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje ketvirtadienį sportininkų laukė 11-asis greičio ruožas. Jis užbaigė vadinamąjį maratoną, mat prieš 11-ąjį etapą sportininkai negalėjo naudotis serviso pagalba.

Vaı̇̀dotas Žala ir jo šturmanas Saulius Jurgelėnas šiame greičio ruože finišavo 20-oje vietoje (+00:44:59). „Agrorodeo“ ekipažas po finišo atskleidė, kad S.Jurgelėno rankos skausmai darosi žvėriški, o šiame greičio ruože jie susidūrė su problemomis, kuomet sustojo padėti arabų lenktynininkui Yasirui Saeidanui ir jo šturmanui rusui Aleksejui Kuzmičiui su „Mini“, visai neseniai dar keikusiam lietuvių ekipažą.

Dabar A.Kuzmičiui teko pakeisti toną: „77-ajame kilometre įstrigome, o automobilį buvome pažeidę jau anksčiau, todėl mums niekaip nesisekė išvažiuoti. Gaišome laiką, bet 319-o numerio ekipažas mums labai padėjo. Šioje vietoje norėčiau kreiptis į Lietuvos Dakaro gerbėjus ir su jais pasisveikinti. Dėkoju už komentarus „Youtube“, matau, kaip jūs sergate ir pergyvenate dėl saviškių. Tiesą pasakius, mes lietuvių ekipažui jokių pretenzijų ir neturėjome, jie šaunuoliai, šiandien sustojo ir padėjo mums. Kol mus traukė, jų pačių akumuliatorius „nusėdo“, todėl vėliau ir mes jiems padėjome. Po 50 km Yasiras taip pavargo, kad aš netgi pasiūliau pasikeisti vietomis ir sėsti prie vairo. Vietoj to, Yasiras nusprendė sustoti, išlipti iš automobilio, pavaikščioti 5 minutes ir taip atsigauti. Jis išgėrė vandens, prasitampė ir mes toliau važiavome. Šalia mūsų beveik visą laiką važiavo Dorosinskis, tai pridėjo daugiau azarto. Liko tik viena diena iki finišo. Tereikia išsimiegoti ir atlaikyti paskutinį etapą.“

Apie anksčiau kilusį konfliktą galite skaityti paspaudę čia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų