Yasiras Saeidanas ir Aleksejus Kuzmičius | Scanpix nuotr.

Yasiras Saeidanas ir Aleksejus Kuzmičius | Scanpix nuotr.

 Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje ketvirtadienį sportininkų laukė 11-asis greičio ruožas. Jis užbaigė vadinamąjį maratoną, mat prieš 11-ąjį etapą sportininkai negalėjo naudotis serviso pagalba.

Vaı̇̀dotas Žala ir jo šturmanas Saulius Jurgelėnas šiame greičio ruože finišavo 20-oje vietoje (+00:44:59). „Agrorodeo“ ekipažas po finišo atskleidė, kad S.Jurgelėno rankos skausmai darosi žvėriški, o šiame greičio ruože jie susidūrė su problemomis, kuomet sustojo padėti arabų lenktynininkui Yasirui Saeidanui ir jo šturmanui rusui Aleksejui Kuzmičiui su „Mini“, visai neseniai dar keikusiam lietuvių ekipažą.

Dabar A.Kuzmičiui teko pakeisti toną: „77-ajame kilometre įstrigome, o automobilį buvome pažeidę jau anksčiau, todėl mums niekaip nesisekė išvažiuoti. Gaišome laiką, bet 319-o numerio ekipažas mums labai padėjo. Šioje vietoje norėčiau kreiptis į Lietuvos Dakaro gerbėjus ir su jais pasisveikinti. Dėkoju už komentarus „Youtube“, matau, kaip jūs sergate ir pergyvenate dėl saviškių. Tiesą pasakius, mes lietuvių ekipažui jokių pretenzijų ir neturėjome, jie šaunuoliai, šiandien sustojo ir padėjo mums. Kol mus traukė, jų pačių akumuliatorius „nusėdo“, todėl vėliau ir mes jiems padėjome. Po 50 km Yasiras taip pavargo, kad aš netgi pasiūliau pasikeisti vietomis ir sėsti prie vairo. Vietoj to, Yasiras nusprendė sustoti, išlipti iš automobilio, pavaikščioti 5 minutes ir taip atsigauti. Jis išgėrė vandens, prasitampė ir mes toliau važiavome. Šalia mūsų beveik visą laiką važiavo Dorosinskis, tai pridėjo daugiau azarto. Liko tik viena diena iki finišo. Tereikia išsimiegoti ir atlaikyti paskutinį etapą.“

Apie anksčiau kilusį konfliktą galite skaityti paspaudę čia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Megan Hules
2020-05-06 02:16:57
Sveiki, vaikinai, kaip aš greitai gavau mano buvusį vyrą, dr. Ilekhojie meilės rašybos rašyba tikrai suveikė!
Mano vyras prieš tris mėnesius paliko mane pas kitą moterį ir nuo to laiko mano gyvenimas buvo kupinas skausmo ir širdies plakimo, nes jis buvo mano pirmoji meilė, su kuria praleidau visą gyvenimą. Mano draugas man pasakė, kad jis pamatė keletą burtininkų, vadinamų dr. Ilekhojie, liudijimų, kad jis gali per kelias dienas sugrąžinti meilužį. Aš juokiuosi ir sakiau, kad manęs nedomina, tačiau dėl meilės, kurią mano draugė man pačia, ji pasikonsultavusi su dr. Ilekhojie mano vardu, o mano didžiausia staigmena po 11 valandos, mano vyras pirmą kartą man paskambino po trijų mėnesių, kad manęs trūksta ir kad jam labai gaila dėl visų dalykų, kuriuos jis privertė mane išgyventi. Jis grįžo pas mane ir dabar mes kartu esame laimingi. Aš vis dar negaliu tuo patikėti, nes labai neįtikėtina. Ačiū dr. Ilekhojie, kad sugrąžinote mano meilužį, taip pat ir mano mielam draugui, kuris užtarė mano vardu, bet kuriam, kuriam gali prireikti šios puikios dr. Ilekhojie pagalbos, el. Pašto adresas: (gethelp05@gmail.com) ir „WhatsApp +“. 2348147400259
Atsakyti
Nebeįdomu
2020-01-16 23:23:24
Šitiek turėjom vilčių po pirmo etapo, o dabar net Maitvanagiui pralošinėja...
Atsakyti