Nate'as Diazas | Scanpix nuotr.

Nate'as Diazas | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiko Niujorke (JAV) esančioje „Madison Square Garden“ arenoje įvyko „UFC 244“ mišrių kovos menų turnyras (MMA), kuriame Jorge Masvidalis taip sužalojo Nate’ą Diazą, kad medikai nusprendė po trečiojo raundo stabdyti dvikovą, o J.Masvidaliui atiteko pirmą kartą sukurtas „Blogiausio močkrušio“ („BMF“) diržas.

Ne visi sutiko su tokiu medikų sprendimu, pats N.Diazas taip pat norėjo tęsti kovą, o UFC prezidentas Dana White‘as taip pat galvojo, kad tokį sprendimą priėmusi komisija – suklydo.

UFC prezidentas prisiminė neseniai vykusią bokso dvikovą tarp Tysono Fury ir Otto Wallino, kurioje T.Fury turėjo panašią kirstinę žaizdą, po kovos jam prireikė beveik 50 siūlių, tačiau pati dvikova nebuvo nutraukta ir T.Fury pergalę iškovojo teisėjų sprendimu.

„Tokios kirstinės žaizdos visada yra problema“, – sakė D.White‘as. „Kai pirmą kartą kova buvo sustabdyta, aš prisiminiau T.Fury kovą. Bet tai nebuvo tie vaikinai, čia buvo kita komisija. Visgi iš esmės sakau, kad kova neturėtų būti sustabdyta dėl kirstinės žaizdos“.

Visgi kai D.White‘as užkulisiuose pasikalbėjo su pačiu N.Diazu, jo nuomonė pasikeitė. N.Diazas sunkiai galėjo atmerkti akį, todėl D.White‘as mano, kad medikai pasielgė teisingai.

„Kai pasikalbėjau su N.Diazu ir pamačiau jo veidą, jo antakis buvo tiesiogine to žodžio prasme atsilenkęs. Jis turėjo dar vieną kirstinę žaizdą po akimi. Kova tikriausiai turėjo būti nutraukta. Ar galėjo N.Diazas tęsti kovą? Ar jis norėjo tą daryti? Taip. Štai kodėl aš myliu N.Diazą“, – sakė D.White‘as. „Manau, kad medikai geriausiai žino ir pamatę kirstinę žaizdą gali įžvelgti, ar tai kelia pavojų sveikatai, ar ne. N.Diazas absoliučiai negalėjo matyti ta akimi ir jis vis dar šluostė kraują nuo jos. Mums lengva kalbėti, nes mes sėdime patogiose kėdėse ir tai matome, tačiau N.Diazas turėjo dideles žaizdas ir tikriausiai kova turėjo būti sustabdyta“.

Plačiau apie kovą galite skaityti paspaudę čia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų