Jorge Masvidalis ir Nate'as Diazas | Scanpix nuotr.

Jorge Masvidalis ir Nate'as Diazas | Scanpix nuotr.

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiko Niujorke (JAV) esančioje „Madison Square Garden“ arenoje įvyko „UFC 244“ mišrių kovos menų turnyras (MMA), kuriame dėl pirmą kartą sukurto „Blogiausio močkrušio“ („BMF“) čempiono diržo susikovė Jorge Masvidalis ir Nate‘as Diazas.

Nepaisant to, kad kova patiko sirgaliams, tačiau jie liko nusivylę jos pabaiga: po trečiojo raundo medikai pranešė, kad N.Diazas negali tęsti kovos, todėl pergalę techniniu teisėjų sprendimu šventė J.Masvidalis.

Arenoje nuvilnijo garsus švilpimas, N.Diazas taip pat buvo labai nepatenkintas tokiu sprendimu ir rodė, kad gali tęsti kovą, tuo tarpu J.Masvidalis pažadėjo varžovui, kad jų istorija šitaip nesibaigs ir jie būtinai susitiks revanšinėje kovoje.

„Aš pasakiau Nate‘ui, kad prisiekiu – mes vėl susitiksime“, – po apdovanojimų sakė J.Masvidalis. „Nemėgstu palikti narvo, kai mano varžovas yra sąmoningas. Yra tik vienas būdas tai padaryti – reikia pakrikštyti jį. Aš negalėjau pakrikštyti N.Diazo. Nesijaudinkite, mūsų kova vėl įvyks“.

Nors pabaiga nuvylė sirgalius, tačiau pati kova buvo tikrai gera. N.Diazas pirmojo raundo pradžioje po vieno iš varžovo smūgio pradėjo stipriai kraujuoti – po jo dešiniąja akimi atsirado didžiulis pjūvis.

Antrame raunde N.Diazas toliau spaudė J.Masvidalį, tačiau jis ir vėl privertė Stoktono gangsterį susimokėti. Nepaisant to, kad ir kiek J.Masvidalis žalojo N.Diazą – jis parodė didžiulę ištvermę. J.Masvidalis niekaip negalėjo surasti būdų pribaigti N.Diazo.

Po trijų raundų J.Masvidalis prieš N.Diazą taškais pirmavo rezultatu 30-26, 30-27, 30-26. Du teisėjai antrame raunde matė J.Masvidalio pranašumą 10-8.

„Nemaniau, kad jie sustabdys kovą. Aš buvau pasiruošęs kovoti“, – sakė N.Diazas. „Jie daro savo darbą taip, kaip mano, kad reikia daryti. Bet aš sugrįšiu tavo subinės, močkrušį. Leisk man pasveikti ir padarykime tai vėl“.

J.Masvidalis šventė pergalę, tačiau tikrai ne tokiu būdu, kokiu pats norėjo. Nors jis greičiausiai dabar turėtų laukti pusvidutinio svorio kategorijos titulinės kovos tarp Kamaru Usmano ir Colby Covingtono, tačiau revanšinė kova su N.Diazu taip pat atrodo labai realus variantas.

Šį turnyrą taip pat stebėjo ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas.

34-erių metų N.Diazas per karjerą yra iškovojęs 20 pergalių ir patyręs 12 pralaimėjimų. Nuo 2016 iki 2019 metų jis nekovojo, o per paskutinias keturias savo kovas iškovojo 2 pergales ir 2 kartus pralaimėjo.

34-erių metų J.Masvidalis po 2017 metais patirtų pralaimėjimų Demianui Maia ir Stephenui Thompsonui, nugalėjo Darreną Tillą, Beną Askreną ir dabar N.Diazą bei turi trijų iš eilės pergalių seriją. Viso J.Masvidalis yra iškovojęs 35 pergales ir patyręs 13 pralaimėjimų.

Visi „UFC 244“ turnyro rezultatai:

Jorge Masvidalis įveikė Nate'ą Diazą techniniu nokautu (sustabdė medikai) — Raundas, 5:00

Darrenas Tillas įveikė Kelviną Gastelumą skirtingu teisėjų sprendimu (27-30, 29-28, 30-27)

Stephenas Thompsonas įveikė Vicente'ą Luque vieningu teisėjų sprendimu (30-26, 30-26, 29-27)

Derrickas Lewisas įveikė Blagoy Ivanovą skirtingu teisėjų sprendimu (30-27, 28-29, 29-28)

Kevinas Lee įveikė Gregorą Gillespie nokautu — Raundas 1, 2:47

Corey Andersonas įveikė Johnny Walkerį techniniu nokautu – Raundas 1, 2:07

Shane'as Burgosas įveikė Makwaną Amirkhani techniniu nokautu – Raundas 3, 4:42

Edmenas Shahbazyanas įveikė Bradą Tavaresą nokautu – Raundas 1, 2:27

Jairas Rozenstruikas įveikė Andrei Arlovski nokautu – Raundas 1, 0:29

Katlyn Chookagian įveikė Jennifer Maia vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 29-28)

Lymanas Goodas įveikė Chance'ą Rencountre'ą techniniu nokautu – Raundas 3, 2:03

Hakeemas Dawodu įveikė Julio Arce skirtingu teisėjų sprendimu (29-28, 28-29, 29-28)  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų