Elektrėnų ledo rūmai | Organizatorių nuotr.

Elektrėnų ledo rūmai | Organizatorių nuotr.

Praėjusią savaitę Lietuvos ledo ritulį sudrebino skandalas Elektrėnuose, kai daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“ dėl nesutarimų su Elektrėnų ledo rūmų valdytoju, Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklos ir VŠĮ „Ledo arena“ ivadovu Valdu Škaudausku, buvo priversta nestartuoti šio sezono Lietuvos ledo ritulio čempionate.

Socialiniuose tinkluose netrūko skandalingų ir keiksmais pažymėtų V.Škadausko pasisakymų, o praėjusios savaitės viduryje įvykęs Elektrėnų savivaldybės tarybos organizuotas susitikimas su „Energijos“ ir VŠĮ „Ledo arena“ atstovais taip pat neatnešė jokios naudos.

Jau rašėme, kad į susirinkimą atvykęs vienas iš VŠĮ „Ledo arena“ atstovų Marius Devyžis negalėjo atsakyti į daugelį kilusių klausimų, tuo tarpu V.Škadauskas dėl sušlubavusios sveikatos posėdyje nedalyvavo.

Plačiau apie kitus posėdyje iškeltus klausimus ir nerastus atsakymus galite paskaityti paspaudę čia.

Tame posėdyje nedalyvavo Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, kuris tuo metu atostogavo, tačiau Elektrėnų administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius tada pažadėjo jau artimiausiu metu sėsti prie darbo stalo ir spręsti susidariusią situaciją.

„Ačiū visiems atėjusiems, manau, kad buvo naudinga kalbėti apie problemas. Nors tikėjausi ir daugiau klausimų bei pasiūlymų, bet jų yra tiek, kiek yra. Situacija yra tragiška ir netoleruotina. Savivaldybėje visi supranta šios situacijos svarbą ir jos sprendimo svarbą, todėl ne vėliau kaip kitą savaitę rinksimės į dalykinius pasitarimus, kur spręsime, kaip konkrečiai galėtume padėti šiai komandai, kad ji galėtų ruoštis ateinančiam sezonui jau dabar“, – posėdyje kalbėjo G.Ratkevičius.

Praėjo savaitė, meras sugrįžo iš atostogų, tačiau „Sportas.lt“ žiniomis, „Energijai“ ne tik nebandoma padėti, tačiau ir be klubų likusiems žaidėjams, kurie prisijungė prie mėgėjų „Energijos-2“ komandos, sąlygos dar suprastėjo.

„Sportas.lt“ žiniomis, „Energijos“ komanda nebeteko savo rūbinės, į kurią persikraustė V.Škadausko buriama Elektrėnų „Poseidono“ komanda ir žaidėjams visą ledo ritulio ekipuotę reikia tiesiog nešiotis namo. Taip pat vietoje įprasto (20 val.) laiko, „Energijai“ buvo skirtas vėlesnis, 21:10-22:00 val. laikas.

„Sportas.lt“ taip pat pasiekė informacija, kad Asociacijos „Hockey Lietuva“ posėdyje buvo išreiktas noras, jog Elektrėnuose būtų ledo ritulio klubas, žaidžiantis pagrindiniame Lietuvos čempionate, taip pat rekomenduoja, kad tas klubas priklausytų Elektrėnų ledo rūmų valdytojui.

Asociacijos „Hockey Lietuva“ tarybos nariai siūlė Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklai perimti „Energiją“, o jeigu nepavyktų susitarti – kurti kitą ledo ritulio klubą Elektrėnuose ir siekti gauti finansavimą iš Elektrėnų savivaldybės.

Kol kas „Energijos“ klausimas lieka pakibęs ore ir šios komandos gerbėjams belieka tikėtis, kad Elektrėnų savivaldybė imsis ryžtingų veiksmų ir spręs posėdyje aptartus ledo ritulio klausimus, kurie susiję ne tik su „Energija“, tačiau ir su šlubuojančiu Elektrėnų vaikų ledo rituliu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

p. Mere ir Admin. dir.
2019-10-16 15:51:01
Siūlau Škadauskui atiduot daugiau: Lietuvos futbolo rinktinę su LRF stadionu, Nacionalinio stadiono statybas, Lietuvos ryto krepšinio komandą ir Gedimino pilį.
Potencialo gi matom daug ir žmogų visa savivaldybė akivaizdžiai gerbia ir myli už jo komunikaciją, bendravimą su vaikais ir tėvais, spauda, sporto pasauliu. Ne jau tik jūs tiek akli ar principingi visą tai ignoruoti? Save gerbiančioje valstybėje, tai jau būtų kainavę mero su visa komanda kėdes.
Atsakyti
Sveiku protu nesuvokiama
2019-10-16 14:40:07
Kazkas baisaus , zmogus kuris suzlugde ledo rituli elikuose atiduoti ir ,,energija,, ir vaiku ledo rituli ir ciuozykla .....
Atsakyti
Nesuprantantis
2019-10-16 14:05:26
Kas per nesmaone? Skadauskui perleisti energija? To niekada nebus. Kodel vel bandoma viska uzglaistyti kai skadauskas tiek prisidirbes??
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton