Wayne'as Rooney | Scanpix nuotr.

Wayne'as Rooney | Scanpix nuotr.

Pastaroji savaitė Wayne‘ui Rooney buvo sunki. Jo atstovaujamas Vašingtono „DC United“ klubas patyrė pralaimėjimą, o pats futbolininkas įsivėlė į konfliktą su ketvirtuoju rungtynių teisėju, o vėliau dar ir užsipuolė MLS lygą dėl per ilgų kelionių.

Tiesa, W.Rooney ilgai Jungtinėse Amerikos Valstijose neužsibus. Pasibaigus sezonui už Atlanto, jis sugrįš į Angliją ir sausio mėnesį prisijungs prie „Derby County“, kur taps žaidžiančiuoju treneriu.

Visgi jam dar liko keli mėnesiai JAV, o pastaroji savaitė jam buvo išties sudėtinga. Jo komanda patyrė pralaimėjimą prieš Vankuverio „Whitecaps“, o pats W.Rooney neišvengė kontraversiškų situacijų.

Anglas buvo pakeistas antro kėlinio viduryje, o keitimo metu jis įsivėlė į žodinį konfliktą su ketvirtuoju šių rungtynių teisėju Pierre-Lucu Lauzieru. Pranešama, kad į teisėjo pusę buvo paleisti keli W.Rooney keiksmai.

Vėliau futbolininkas išsiliejo ir savo tviteryje, kuriame paskelbė žinutę, kaltinančią MLS lygą dėl per ilgų kelionių į išvykos rungtynes.

„Esu labai nusivylęs rungtynių rezultatu. Mes tikrai nusipelnėme daugiau. Taip pat labai laukiu kitos dvylikos valandų kelionės, kurią būtų galima įveikti per šešias, bet ei, čia juk MLS lyga. Mes būsime pasiruošę rungtynėms su „Red Bulls“ trečiadienį“, - rašė W.Rooney.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.