Europos universitetų paplūdimio tinklinio čempionatas | Organizatorių nuotr.

Europos universitetų paplūdimio tinklinio čempionatas | Organizatorių nuotr.

 Slovėnijoje vykstančiame Europos universitetų paplūdimio tinklinio čempionate be pralaimėjimų žygiuoja abi Lietuvos komandos, jau pasiekusios ketvirtfinalio etapą.

Merginų turnyro E grupėje Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) atstovės Vytenė Vitkauskaitė ir Oksana Rusnačenko 2-0 (21:10, 21:8) nugalėjo Debreceno universiteto (Vengrija) studentes Csengę Szabo ir Judit Bancsi, 2-0 (21:6, 21:9) sutriuškino Kelno universiteto (Vokietija) duetą Idą Burbullą ir Aniką Wucherer bei 2-0 (21:17, 21:10) įrodė pranašumą prieš Porto universiteto (Portugalija) tinklininkes Rosą Couto ir Maią Margaridą.

Užėmusios pirmąją vietą grupėje, mūsiškės iškart pateko į antrąjį atkrintamųjų varžybų ratą. Jame V. Vitkauskaitė ir O. Rusnačenko 2-0 (21:18, 21:6) įveikė Vienos universiteto (Austrija) atstoves Evą Pfeffer bei Franziską Friedl.

Ketvirtfinalyje VDU studentės žais su Balikesiro universiteto (Turkija) ekipa - Aleyna Vence ir Selin Yursever.

Vaikinų turnyro E grupėje Lietuvos sporto universiteto (LSU) atstovams Patrikui Stankevičiui ir Audriui Knašui be kovos buvo įskaityta pergalė prieš Izraelio technologijų instituto tinklininkus, vėliau mūsiškiai 2-0 (21:7, 21:11) nepaliko vilčių Atėnų Nacionalinio technikos universiteto (Graikija) žaidėjams Anastasiosui Bermperidžiui bei Andreasui Siimitrui ir 2-0 (21:14, 21:10) pranoko Samuelį Luthį ir Ruberną Oliverą iš Šveicarijos technologijų federalinio instituto.

Antrajame atkrintamųjų varžybų rate mūsiškiai po dramatiškos kovos 2-0 (21:19, 17:21, 15:13) nugalėjo Miuncheno technikos universiteto (Vokietija) atstovus Pablo Karnbaumą ir Timą Noacką.

Ketvirtfinalyje LSU studentų laukia akistata su Frankfurto universiteto (Vokietija) komanda Enzo Stragieriu ir Nicolasu Bureliu.





Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-18 Stumbras 15 : 00 Žalgiris
Sek 08-18 Atlantas 17 : 00 Panevėžys
Sek 08-18 Sūduva 19 : 00 Palanga
Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141