„Sassari“
III kėlinys, 7 min.
45
:
50
Atsinaujins po sek
„Lietkabelis“
Europos universitetų paplūdimio tinklinio čempionatas | Organizatorių nuotr.

Europos universitetų paplūdimio tinklinio čempionatas | Organizatorių nuotr.

 Slovėnijoje vykstančiame Europos universitetų paplūdimio tinklinio čempionate be pralaimėjimų žygiuoja abi Lietuvos komandos, jau pasiekusios ketvirtfinalio etapą.

Merginų turnyro E grupėje Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) atstovės Vytenė Vitkauskaitė ir Oksana Rusnačenko 2-0 (21:10, 21:8) nugalėjo Debreceno universiteto (Vengrija) studentes Csengę Szabo ir Judit Bancsi, 2-0 (21:6, 21:9) sutriuškino Kelno universiteto (Vokietija) duetą Idą Burbullą ir Aniką Wucherer bei 2-0 (21:17, 21:10) įrodė pranašumą prieš Porto universiteto (Portugalija) tinklininkes Rosą Couto ir Maią Margaridą.

Užėmusios pirmąją vietą grupėje, mūsiškės iškart pateko į antrąjį atkrintamųjų varžybų ratą. Jame V. Vitkauskaitė ir O. Rusnačenko 2-0 (21:18, 21:6) įveikė Vienos universiteto (Austrija) atstoves Evą Pfeffer bei Franziską Friedl.

Ketvirtfinalyje VDU studentės žais su Balikesiro universiteto (Turkija) ekipa - Aleyna Vence ir Selin Yursever.

Vaikinų turnyro E grupėje Lietuvos sporto universiteto (LSU) atstovams Patrikui Stankevičiui ir Audriui Knašui be kovos buvo įskaityta pergalė prieš Izraelio technologijų instituto tinklininkus, vėliau mūsiškiai 2-0 (21:7, 21:11) nepaliko vilčių Atėnų Nacionalinio technikos universiteto (Graikija) žaidėjams Anastasiosui Bermperidžiui bei Andreasui Siimitrui ir 2-0 (21:14, 21:10) pranoko Samuelį Luthį ir Ruberną Oliverą iš Šveicarijos technologijų federalinio instituto.

Antrajame atkrintamųjų varžybų rate mūsiškiai po dramatiškos kovos 2-0 (21:19, 17:21, 15:13) nugalėjo Miuncheno technikos universiteto (Vokietija) atstovus Pablo Karnbaumą ir Timą Noacką.

Ketvirtfinalyje LSU studentų laukia akistata su Frankfurto universiteto (Vokietija) komanda Enzo Stragieriu ir Nicolasu Bureliu.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-18 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
10-19 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „CBET“
10-19 „Nevėžis“ 17:00 „Neptūnas“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-16 Palanga 15 : 00 Sūduva
Šeš 10-19 Riteriai 13 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-19 Panevėžys 17 : 00 Atlantas
Šeš 10-19 Žalgiris 19 : 00 Stumbras