2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-25 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“
09-26 „Celtics“ 03:30 „Heat“

2020/21 m. Eurolyga tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
10-08 „Zenit“ 20:00 „Barcelona“
10-08 CSKA 20:00 „Maccabi“
10-08 „Anadolu Efes“ 20:30 „Fenerbahče“
10-08 „Real“ 22:00 „Valencia“
10-09 „Chimki“ 20:00 „Žalgiris“
10-09 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Baskonia“
10-09 „Panathinaikos“ 21:00 „Olympiacos“
10-09 ALBA 21:00 „Bayern“
10-09 „AX Armani“ 21:45 ASVEL
10-13 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Žalgiris“
10-13 ALBA 21:00 „Anadolu Efes“
10-13 ASVEL 21:45 „Panathinaikos“
10-13 „Valencia“ 22:00 „Barcelona“
10-13 „Baskonia“ 22:00 „Zenit“
10-14 „Fenerbahče“ 20:45 CSKA
10-14 „Olympiacos“ 21:00 „AX Armani“
10-14 „Maccabi“ 21:05 „Bayern“
10-14 „Real“ 22:00 „Chimki“
10-15 „Žalgiris“ 20:00 „Anadolu Efes“
10-15 ASVEL 21:45 „Crvena Zvezda“
10-15 „Valencia“ 22:00 „Zenit“
10-15 „Barcelona“ 22:00 „Panathinaikos“

2020/21 m. LKL tvarkaraštis

09-23 „Dzūkija“ 18:30 „Žalgiris“
09-23 „Šiauliai“ 19:00 „Pieno žvaigždės“
09-24 „Nevėžis“ 18:00 „Lietkabelis“
09-26 „Juventus“ 17:00 „Cbet“
09-26 „Rytas“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
09-27 „Žalgiris“ 17:00 „Lietkabelis“
09-27 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
09-28 „Neptūnas“ 19:00 „Nevėžis“
09-30 „Neptūnas“ 19:00 „Juventus“
10-02 „Dzūkija“ 18:30 „Rytas“

2020/21 m. Europos taurės tvarkaraštis

09-29 „Budučnost“ 20:00 „Germani Leonessa“
09-29 „Frutti Extra“ 20:00 „Dolomiti Energia“
09-29 „Unicaja“ 21:45 „Metropolitans 92“
09-30 „Bahčesehir“ 19:00 „Burgo JL“
09-30 „Lietkabelis“ 19:00 „Virtus“
09-30 „Promitheas“ 19:30 „Herbalife Gran Canaria“
09-30 „Lokomotiv-Kuban“ 19:30 „Telenet Giants“
09-30 „Ratiopharm“ 20:30 „Mornar“
09-30 „Nantero 92“ 21:00 „Cedevita Olimpija“
09-30 „MoraBanc“ 21:00 „AS Monaco“
09-30 „Umana Reyer“ 21:45 „Unics“
09-30 „Joventut“ 21:45 „Partizan“
10-06 „Unics“ 19:00 „Bahčesehir“
10-06 „Mornar“ 19:30 „Unicaja“
10-06 „Metropolitans 92“ 21:00 „Budučnost“
10-06 „Dolomiti Energia“ 21:00 „Promitheas“
10-06 „Telenet Giants“ 21:15 „MoraBanc“
10-06 „Partizan“ 21:30 „Umana Reyer“
10-07 „Cedevita Olimpija“ 19:30 „Frutti Extra“
10-07 „AS Monaco“ 20:00 „Lietkabelis“
10-07 „Germani Leonessa“ 21:30 „Ratiopharm“
10-07 „Virtus“ 21:30 „Lokomotiv-Kuban“
10-07 „Burgo JL“ 21:45 „Joventut“
10-07 „Herbalife Gran Canaria“ 22:00 „Nantero 92“
10-13 „Cedevita Olimpija“ 19:30 „Herbalife Gran Canaria“
10-13 „Nantero 92“ 20:00 „Dolomiti Energia“
10-13 „Frutti Extra“ 20:00 „Promitheas“
10-13 „MoraBanc“ 21:00 „Virtus“
10-14 „Bahčesehir“ 19:00 „Joventut“
10-14 „Lietkabelis“ 19:00 „Lokomotiv-Kuban“
10-14 „Unics“ 19:00 „Partizan“
10-14 „Mornar“ 19:30 „Germani Leonessa“
10-14 „AS Monaco“ 20:00 „Telenet Giants“
10-14 „Ratiopharm“ 20:30 „Metropolitans 92“
10-14 „Umana Reyer“ 21:45 „Burgo JL“
10-14 „Unicaja“ 21:45 „Budučnost“
10-20 „Bahčesehir“ 19:00 „Partizan“
10-20 „Metropolitans 92“ 21:00 „Mornar“
10-20 „Dolomiti Energia“ 21:00 „Cedevita Olimpija“
10-20 „Joventut“ 21:45 „Umana Reyer“