2020/21 m. FIBA Čempionų lygos tvarkaraštis

10-27 „Turk Telekom“ 19:00 „Hapoel“
10-27 „Rytas“ 19:30 „Peristeri“
10-27 „Fortitudo“ 21:30 „Brose“
10-27 „RETAbet Basket“ 21:30 „Pinar Karsiyaka“
10-28 „Daruššafaka“ 19:00 „Filou“
10-28 VEF 19:00 IG
10-28 „CB Miraflores“ 21:30 „Happy Casa“
10-28 CSP 21:30 „Igokea“
11-03 „Falco“ 19:00 „Start“
11-03 „Keravnos“ 19:30 „Tofaš“
11-03 JDA 21:30 ERA
11-03 „Casademont“ 21:30 „Nižny Novgorod“
11-04 „Tsmoki“ 19:00 „Basket“
11-04 „Galatasaray“ 19:00 „Bakken Bears“
11-04 AEK 19:30 „Hapoel“
11-04 „Banco di Sardegna“ 21:30 „Iberostar“
11-10 „Peristeri“ 19:30 VEF
11-10 „RETAbet Basket“ 21:30 „Brose“
11-10 „Pinar Karsiyaka“ 21:30 „Fortitudo“
11-10 IG 21:30 „Rytas“
11-11 „Igokea“ 19:30 „Turk Telekom“
11-11 „Filou“ 21:00 „CB Miraflores“
11-11 „Happy Casa“ 21:30 „Daruššafaka“
11-11 CSP 21:30 „Hapoel“
11-17 „Nižny Novgorod“ 19:00 „Start“
11-17 „Hapoel“ 19:30 „Tsmoki“
11-17 „Basket“ 21:30 AEK
11-17 „Iberostar“ 21:30 „Galatasaray“
11-18 „Falco“ 19:00 „Casademont“
11-18 „Tofaš“ 19:00 JDA
11-18 ERA 19:30 „Keravnos“
11-18 „Bakken Bears“ 21:00 „Banco di Sardegna“
12-08 „Rytas“ 19:30 VEF
12-08 „Brose“ 21:00 „Pinar Karsiyaka“
12-08 „Fortitudo“ 21:30 „RETAbet Basket“
12-08 IG 21:30 „Peristeri“
12-09 „Turk Telekom“ 19:00 CSP
12-09 „Hapoel“ 19:30 „Igokea“
12-09 „Filou“ 21:00 „Happy Casa“
12-09 „CB Miraflores“ 21:30 „Daruššafaka“
12-15 „Galatasaray“ 19:00 „Iberostar“
12-15 AEK 19:30 „Basket“
12-15 „Keravnos“ 19:30 ERA
12-15 „Tsmoki“ 21:00 „Hapoel“
12-16 „Start“ 19:30 „Nižny Novgorod“
12-16 JDA 21:30 „Tofaš“
12-16 „Banco di Sardegna“ 21:30 „Bakken Bears“
12-16 „Casademont“ 21:30 „Falco“
12-22 „Igokea“ 19:00 „Hapoel“
12-22 „Daruššafaka“ 19:00 „CB Miraflores“
12-22 „Peristeri“ 19:30 IG
12-22 „Happy Casa“ 21:30 „Filou“
12-23 „Pinar Karsiyaka“ 19:00 „Brose“
12-23 VEF 19:00 „Rytas“
12-23 CSP 21:30 „Turk Telekom“
12-23 „RETAbet Basket“ 21:30 „Fortitudo“
01-05 „Nižny Novgorod“ 19:00 „Casademont“
01-05 „Bakken Bears“ 21:00 „Galatasaray“
01-05 „Hapoel“ 21:00 AEK
01-05 „Basket“ 21:30 „Tsmoki“
01-06 „Tofaš“ 19:00 „Keravnos“
01-06 ERA 19:30 JDA
01-06 „Start“ 19:30 „Falco“
01-06 „Iberostar“ 21:30 „Banco di Sardegna“
01-12 „Peristeri“ 19:30 „Rytas“
01-12 „Igokea“ 19:30 CSP
01-12 „Brose“ 21:00 „RETAbet Basket“
01-12 „Fortitudo“ 21:30 „Pinar Karsiyaka“
01-13 „Daruššafaka“ 19:00 „Happy Casa“
01-13 „Hapoel“ 21:00 „Turk Telekom“
01-13 IG 21:30 VEF
01-13 „CB Miraflores“ 21:30 „Filou“
01-19 „Falco“ 19:00 „Nižny Novgorod“
01-19 ERA 19:30 „Tofaš“
01-19 „Keravnos“ 19:30 JDA
01-19 „Casademont“ 21:30 „Start“
01-20 „Tsmoki“ 19:00 AEK
01-20 „Galatasaray“ 19:00 „Banco di Sardegna“
01-20 „Hapoel“ 19:30 „Basket“
01-20 „Bakken Bears“ 21:00 „Iberostar“
01-26 „Turk Telekom“ 19:00 „Igokea“
01-26 „Rytas“ 19:30 IG
01-26 „Filou“ 21:00 „Daruššafaka“
01-26 „Happy Casa“ 21:30 „CB Miraflores“
01-27 VEF 19:00 „Peristeri“
01-27 „Pinar Karsiyaka“ 19:00 „RETAbet Basket“
01-27 „Hapoel“ 21:00 CSP
01-27 „Brose“ 21:00 „Fortitudo“