2020/21 m. Europos taurės tvarkaraštis

09-29 „Frutti Extra“ 20:00 „Dolomiti Energia“
09-29 „Budučnost“ 20:00 „Germani Leonessa“
09-29 „Unicaja“ 21:45 „Metropolitans 92“
09-30 „Bahčesehir“ 19:00 „Burgo JL“
09-30 „Lietkabelis“ 19:00 „Virtus“
09-30 „Lokomotiv-Kuban“ 19:30 „Telenet Giants“
09-30 „Promitheas“ 19:30 „Herbalife Gran Canaria“
09-30 „Ratiopharm“ 20:30 „Mornar“
09-30 „MoraBanc“ 21:00 „AS Monaco“
09-30 „Nantero 92“ 21:00 „Cedevita Olimpija“
09-30 „Umana Reyer“ 21:45 „Unics“
09-30 „Joventut“ 21:45 „Partizan“
10-06 „Unics“ 19:00 „Bahčesehir“
10-06 „Mornar“ 19:30 „Unicaja“
10-06 „Metropolitans 92“ 21:00 „Budučnost“
10-06 „Dolomiti Energia“ 21:00 „Promitheas“
10-06 „Telenet Giants“ 21:15 „MoraBanc“
10-06 „Partizan“ 21:30 „Umana Reyer“
10-07 „Cedevita Olimpija“ 19:30 „Frutti Extra“
10-07 „AS Monaco“ 20:00 „Lietkabelis“
10-07 „Virtus“ 21:30 „Lokomotiv-Kuban“
10-07 „Germani Leonessa“ 21:30 „Ratiopharm“
10-07 „Burgo JL“ 21:45 „Joventut“
10-07 „Herbalife Gran Canaria“ 22:00 „Nantero 92“
10-13 „Cedevita Olimpija“ 19:30 „Herbalife Gran Canaria“
10-13 „Nantero 92“ 20:00 „Dolomiti Energia“
10-13 „Frutti Extra“ 20:00 „Promitheas“
10-13 „MoraBanc“ 21:00 „Virtus“
10-14 „Unics“ 19:00 „Partizan“
10-14 „Bahčesehir“ 19:00 „Joventut“
10-14 „Lietkabelis“ 19:00 „Lokomotiv-Kuban“
10-14 „Mornar“ 19:30 „Germani Leonessa“
10-14 „AS Monaco“ 20:00 „Telenet Giants“
10-14 „Ratiopharm“ 20:30 „Metropolitans 92“
10-14 „Unicaja“ 21:45 „Budučnost“
10-14 „Umana Reyer“ 21:45 „Burgo JL“
10-20 „Bahčesehir“ 19:00 „Partizan“
10-20 „Metropolitans 92“ 21:00 „Mornar“
10-20 „Dolomiti Energia“ 21:00 „Cedevita Olimpija“
10-20 „Joventut“ 21:45 „Umana Reyer“
10-21 „Lietkabelis“ 19:00 „Telenet Giants“
10-21 „Promitheas“ 19:15 „Nantero 92“
10-21 „Lokomotiv-Kuban“ 19:30 „MoraBanc“
10-21 „Budučnost“ 20:00 „Ratiopharm“
10-21 „Frutti Extra“ 20:00 „Herbalife Gran Canaria“
10-21 „Burgo JL“ 21:45 „Unics“
10-21 „Unicaja“ 21:45 „Germani Leonessa“
10-21 „Virtus“ 22:00 „AS Monaco“
10-27 „Nantero 92“ 21:00 „Frutti Extra“
10-27 „Telenet Giants“ 21:00 „Virtus“
10-27 „MoraBanc“ 21:00 „Lietkabelis“
10-28 „Unics“ 18:00 „Joventut“
10-28 „Partizan“ 19:30 „Burgo JL“
10-28 „Umana Reyer“ 19:30 „Bahčesehir“
10-28 „Mornar“ 19:30 „Budučnost“
10-28 „Cedevita Olimpija“ 19:30 „Promitheas“
10-28 „Germani Leonessa“ 19:45 „Metropolitans 92“
10-28 „AS Monaco“ 20:00 „Lokomotiv-Kuban“
10-28 „Herbalife Gran Canaria“ 20:00 „Dolomiti Energia“
10-28 „Ratiopharm“ 20:15 „Unicaja“
11-03 „Germani Leonessa“ 19:30 „Budučnost“
11-03 „Metropolitans 92“ 19:45 „Unicaja“
11-03 „Burgo JL“ 20:00 „Bahčesehir“
11-04 „Unics“ 18:00 „Umana Reyer“
11-04 „Virtus“ 19:30 „Lietkabelis“
11-04 „Partizan“ 19:30 „Joventut“
11-04 „Mornar“ 19:30 „Ratiopharm“
11-04 „Cedevita Olimpija“ 19:30 „Nantero 92“
11-04 „AS Monaco“ 20:00 „MoraBanc“
11-04 „Herbalife Gran Canaria“ 20:00 „Promitheas“
11-04 „Telenet Giants“ 21:00 „Lokomotiv-Kuban“
11-04 „Dolomiti Energia“ 21:00 „Frutti Extra“
11-10 „Bahčesehir“ 18:00 „Unics“
11-10 „Joventut“ 19:45 „Burgo JL“
11-10 „Budučnost“ 20:00 „Metropolitans 92“
11-10 „Ratiopharm“ 20:30 „Germani Leonessa“
11-10 „MoraBanc“ 21:00 „Telenet Giants“
11-11 „Lokomotiv-Kuban“ 18:30 „Virtus“
11-11 „Lietkabelis“ 19:00 „AS Monaco“
11-11 „Frutti Extra“ 19:00 „Cedevita Olimpija“
11-11 „Umana Reyer“ 19:30 „Partizan“
11-11 „Promitheas“ 19:30 „Dolomiti Energia“
11-11 „Unicaja“ 19:45 „Mornar“
11-11 „Nantero 92“ 21:00 „Herbalife Gran Canaria“
11-17 „Virtus“ 19:30 „MoraBanc“
11-17 „Partizan“ 19:30 „Unics“
11-17 „Joventut“ 19:45 „Bahčesehir“
11-17 „Burgo JL“ 19:45 „Umana Reyer“
11-17 „Telenet Giants“ 21:00 „AS Monaco“
11-17 „Metropolitans 92“ 21:00 „Ratiopharm“
11-18 „Lokomotiv-Kuban“ 18:30 „Lietkabelis“
11-18 „Germani Leonessa“ 19:30 „Mornar“
11-18 „Promitheas“ 19:30 „Frutti Extra“
11-18 „Herbalife Gran Canaria“ 20:00 „Cedevita Olimpija“
11-18 „Budučnost“ 20:00 „Unicaja“
11-18 „Dolomiti Energia“ 21:00 „Nantero 92“
12-08 „Umana Reyer“ 19:30 „Joventut“
12-08 „Ratiopharm“ 20:30 „Budučnost“
12-08 „Nantero 92“ 21:00 „Promitheas“
12-09 „Unics“ 18:00 „Burgo JL“
12-09 „Mornar“ 19:30 „Metropolitans 92“
12-09 „Cedevita Olimpija“ 19:30 „Dolomiti Energia“
12-09 „Partizan“ 19:30 „Bahčesehir“
12-09 „Germani Leonessa“ 19:45 „Unicaja“
12-09 „AS Monaco“ 20:00 „Virtus“
12-09 „Herbalife Gran Canaria“ 20:00 „Frutti Extra“
12-09 „Telenet Giants“ 21:00 „Lietkabelis“
12-09 „MoraBanc“ 21:00 „Lokomotiv-Kuban“
12-15 „Bahčesehir“ 18:00 „Umana Reyer“
12-15 „Joventut“ 19:45 „Unics“
12-15 „Burgo JL“ 19:45 „Partizan“
12-15 „Metropolitans 92“ 20:00 „Germani Leonessa“
12-16 „Lokomotiv-Kuban“ 18:30 „AS Monaco“
12-16 „Lietkabelis“ 19:00 „MoraBanc“
12-16 „Frutti Extra“ 19:00 „Nantero 92“
12-16 „Virtus“ 19:30 „Telenet Giants“
12-16 „Promitheas“ 19:30 „Cedevita Olimpija“
12-16 „Unicaja“ 19:45 „Ratiopharm“
12-16 „Budučnost“ 20:00 „Mornar“
12-16 „Dolomiti Energia“ 21:00 „Herbalife Gran Canaria“