Eurolygos tvarkaraštis

02-21 Maskvos CSKA 19:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
02-21 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
02-21 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Tel Avivo „Maccabi“
02-21 „Barcelona“ 22:00 Vitorijos „Baskonia“
02-22 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Stambulo „Fenerbahce“
02-22 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Podgoricos „Budučnost“
02-22 Atėnų Panathinaikos 21:00 Maskvos srities „Chimki“
02-22 Madrido „Real“ 22:00 Miuncheno „Bayern“
02-28 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
02-28 Stambulo „Fenerbahce“ 19:45 Stambulo „Anadolu Efes“
02-28 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Stambulo „Darussafaka“
02-28 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Atėnų Panathinaikos
03-01 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Miuncheno „Bayern“
03-01 Pirėjo „Olympiakos“ 21:30 Maskvos CSKA
03-01 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Kauno „Žalgiris“
03-01 „Barcelona“ 22:00 Madrido „Real“
03-07 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Atėnų Panathinaikos
03-07 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
03-07 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Tel Avivo „Maccabi“
03-07 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Fenerbahce“
03-08 Maskvos CSKA 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
03-08 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 „Barcelona“
03-08 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Pirėjo „Olympiakos“
03-08 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos srities „Chimki“
03-14 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Madrido „Real“
03-14 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Miuncheno „Bayern“
03-14 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Stambulo „Anadolu Efes“
03-14 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Pirėjo „Olympiakos“
03-14 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:30 Stambulo „Darussafaka“
03-15 Maskvos CSKA 19:00 Atėnų Panathinaikos
03-15 Stambulo „Fenerbahce“ 19:45 „Barcelona“
03-15 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Podgoricos „Budučnost“
03-19 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:00 Maskvos CSKA
03-19 Stambulo „Fenerbahce“ 19:45 Podgoricos „Budučnost“
03-19 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Miuncheno „Bayern“
03-19 „Barcelona“ 22:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
03-20 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Maskvos srities „Chimki“
03-20 Atėnų Panathinaikos 21:00 Vitorijos „Baskonia“
03-20 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Kauno „Žalgiris“
03-20 Madrido „Real“ 22:00 Milano „AX Armani Exchange“
03-21 Maskvos CSKA 19:00 Stambulo „Fenerbahce“
03-21 Podgoricos „Budučnost“ 21:00 Stambulo „Anadolu Efes“
03-21 Miuncheno „Bayern“ 21:00 „Barcelona“
03-21 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:30 Pirėjo „Olympiakos“
03-22 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Tel Avivo „Maccabi“
03-22 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Stambulo „Darussafaka“
03-22 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Madrido „Real“
03-22 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Atėnų Panathinaikos
03-28 Atėnų Panathinaikos 21:00 Madrido „Real“
03-28 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
03-28 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Stambulo „Fenerbahce“
03-28 „Barcelona“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
03-29 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Maskvos CSKA
03-29 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Miuncheno „Bayern“
03-29 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“
03-29 Pirėjo „Olympiakos“ 21:30 Kauno „Žalgiris“
04-04 Maskvos CSKA 20:00 Vitorijos „Baskonia“
04-04 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:30 Milano „AX Armani Exchange“
04-04 Atėnų Panathinaikos 21:00 Podgoricos „Budučnost“
04-04 Madrido „Real“ 22:00 Kauno „Žalgiris“
04-05 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Tel Avivo „Maccabi“
04-05 Miuncheno „Bayern“ 21:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
04-05 Pirėjo „Olympiakos“ 21:30 Stambulo „Darussafaka“
04-05 „Barcelona“ 22:00 Maskvos srities „Chimki“

LKL tvarkaraštis

02-28 „Nevėžis“ 18:00 „Lietkabelis“
03-02 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Rytas“
03-02 „Nevėžis“ 17:20 „Šiauliai“
03-03 „Neptūnas“ 17:00 „Žalgiris“
03-03 „Lietkabelis“ 17:00 „Juventus“
03-03 „Skycop“ 18:15 „Dzūkija“
03-09 „Dzūkija“ 17:00 „Neptūnas“
03-09 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
03-09 „Šiauliai“ 18:00 „Skycop“
03-10 „Juventus“ 15:00 „Nevėžis“
03-10 „Rytas“ 17:20 „Žalgiris“
03-16 „Žalgiris“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
03-16 „Juventus“ 17:00 „Dzūkija“
03-16 „Rytas“ 17:00 „Šiauliai“
03-17 „Skycop“ 17:00 „Nevėžis“
03-17 „Neptūnas“ 17:20 „Lietkabelis“

Lietuvos ledo ritulio čempionato tvarkaraštis

02-19 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Kaunas Hockey“
02-26 „Energija“ 20:15 „Kaunas Hockey“
02-28 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
02-28 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“

Čempionų lygos tvarkaraštis

Ant 02-19 Olympique Lyonnais 22 : 00 Barcelona
Ant 02-19 Liverpool 22 : 00 Bayern München

Anglijos „Premier“ lygos tvarkaraštis

Pen 02-22 Cardiff City 21 : 45 Watford
Pen 02-22 West Ham United 21 : 45 Fulham
Šeš 02-23 Burnley 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-23 Newcastle United 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 02-23 AFC Bournemouth 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 02-23 Leicester City 19 : 30 Crystal Palace
Sek 02-24 Chelsea 14 : 00 Brighton & Hov…
Sek 02-24 Manchester United 16 : 05 Liverpool
Sek 02-24 Arsenal 16 : 05 Southampton
Ant 02-26 Leicester City 21 : 45 Brighton & Hov…
Ant 02-26 Cardiff City 21 : 45 Everton
Ant 02-26 Huddersfield Town 21 : 45 Wolverhampton …
Ant 02-26 Newcastle United 22 : 00 Burnley
Tre 02-27 Arsenal 21 : 45 AFC Bournemouth
Tre 02-27 Southampton 21 : 45 Fulham
Tre 02-27 Manchester City 22 : 00 West Ham United
Tre 02-27 Liverpool 22 : 00 Watford
Tre 02-27 Crystal Palace 22 : 00 Manchester United
Tre 02-27 Chelsea 22 : 00 Tottenham Hotspur

Ispanijos „La Liga“ tvarkaraštis

Pen 02-22 Espanyol 22 : 00 Huesca
Šeš 02-23 Getafe 14 : 00 Rayo Vallecano
Šeš 02-23 Sevilla 17 : 15 Barcelona
Šeš 02-23 Deportivo Alavés 19 : 30 Celta de Vigo
Šeš 02-23 Athletic Club 21 : 45 Eibar
Sek 02-24 Leganés 13 : 00 Valencia
Sek 02-24 Atlético Madrid 17 : 15 Villarreal
Sek 02-24 Real Valladolid 19 : 30 Real Betis
Sek 02-24 Levante 21 : 45 Real Madrid
Pir 02-25 Girona 22 : 00 Real Sociedad
Pen 03-01 Rayo Vallecano 22 : 00 Girona
Šeš 03-02 Espanyol 14 : 00 Real Valladolid
Šeš 03-02 Villarreal 17 : 15 Deportivo Alavés
Šeš 03-02 Huesca 19 : 30 Sevilla
Šeš 03-02 Real Madrid 21 : 45 Barcelona
Sek 03-03 Eibar 13 : 00 Celta de Vigo
Sek 03-03 Real Betis 17 : 15 Getafe
Sek 03-03 Real Sociedad 19 : 30 Atlético Madrid
Sek 03-03 Valencia 21 : 45 Athletic Club

Vokietijos „Bundesliga“ tvarkaraštis

Pen 02-22 Werder Bremen 21 : 30 Stuttgart
Šeš 02-23 Mainz 05 16 : 30 Schalke 04
Šeš 02-23 Freiburg 16 : 30 Augsburg
Šeš 02-23 Borussia M'gla… 16 : 30 Wolfsburg
Šeš 02-23 Bayern München 16 : 30 Hertha BSC
Šeš 02-23 Fortuna Düsseldorf 19 : 30 Nürnberg
Sek 02-24 Hannover 96 16 : 30 Eintracht Fran…
Sek 02-24 Borussia Dortmund 19 : 00 Bayer Leverkusen
Pir 02-25 RB Leipzig 21 : 30 Hoffenheim
Pen 03-01 Augsburg 21 : 30 Borussia Dortmund
Šeš 03-02 Hertha BSC 16 : 30 Mainz 05
Šeš 03-02 Nürnberg 16 : 30 RB Leipzig
Šeš 03-02 Eintracht Fran… 16 : 30 Hoffenheim
Šeš 03-02 Bayer Leverkusen 16 : 30 Freiburg
Šeš 03-02 Schalke 04 16 : 30 Fortuna Düsseldorf
Šeš 03-02 Borussia M'gla… 19 : 30 Bayern München
Sek 03-03 Stuttgart 16 : 30 Hannover 96
Sek 03-03 Wolfsburg 19 : 00 Werder Bremen

Italijos „Serie A“ lygos tvarkaraštis

Pen 02-22 Milan 21 : 30 Empoli
Šeš 02-23 Torino 16 : 00 Atalanta
Šeš 02-23 Frosinone 21 : 30 Roma
Sek 02-24 Sampdoria 13 : 30 Cagliari
Sek 02-24 Sassuolo 16 : 00 SPAL
Sek 02-24 Bologna 16 : 00 Juventus
Sek 02-24 Chievo 16 : 00 Genoa
Sek 02-24 Parma 19 : 00 Napoli
Sek 02-24 Fiorentina 21 : 30 Internazionale
Pir 02-25 Lazio 21 : 30 Udinese
Pen 03-01 Cagliari 21 : 30 Internazionale
Šeš 03-02 Empoli 16 : 00 Parma
Šeš 03-02 Milan 19 : 00 Sassuolo
Šeš 03-02 Lazio 21 : 30 Roma
Sek 03-03 Torino 13 : 30 Chievo
Sek 03-03 SPAL 16 : 00 Sampdoria
Sek 03-03 Genoa 16 : 00 Frosinone
Sek 03-03 Udinese 16 : 00 Bologna
Sek 03-03 Atalanta 19 : 00 Fiorentina
Sek 03-03 Napoli 21 : 30 Juventus

Prancūzijos „Ligue 1“ tvarkaraštis

Tre 02-20 Bordeaux 20 : 00 Guingamp
Tre 02-20 PSG 22 : 00 Montpellier
Pen 02-22 Dijon 20 : 00 Saint-Étienne
Pen 02-22 Strasbourg 21 : 45 Lille
Šeš 02-23 PSG 18 : 00 Nîmes
Šeš 02-23 Guingamp 21 : 00 Angers SCO
Šeš 02-23 Amiens SC 21 : 00 Nice
Sek 02-24 Toulouse 16 : 00 Caen
Sek 02-24 Nantes 16 : 00 Bordeaux
Sek 02-24 Montpellier 16 : 00 Reims
Sek 02-24 Rennes 18 : 00 Olympique Mars…
Sek 02-24 Monaco 22 : 00 Olympique Lyonnais
Pen 03-01 Bordeaux 21 : 45 Montpellier
Šeš 03-02 Caen 18 : 00 PSG
Šeš 03-02 Reims 21 : 00 Amiens SC
Šeš 03-02 Nîmes 21 : 00 Rennes
Šeš 03-02 Angers SCO 21 : 00 Monaco

Rusijos „Premier“ lygos tvarkaraštis

Pen 03-01 Orenburg 15 : 30 Anzhi
Šeš 03-02 Ural 10 : 30 Zenit
Šeš 03-02 Arsenal Tula 13 : 00 CSKA Moskva
Šeš 03-02 Lokomotiv Moskva 15 : 30 Krylya Sovetov
Šeš 03-02 Rubin Kazan 18 : 00 Akhmat Grozny
Sek 03-03 Ufa 10 : 30 Dinamo Moskva
Sek 03-03 Yenisey 13 : 00 Rostov
Sek 03-03 Spartak Moskva 18 : 00 Krasnodar
Šeš 03-09 Krylya Sovetov 13 : 00 Yenisey
Šeš 03-09 CSKA Moskva 15 : 30 Rubin Kazan
Sek 03-10 Krasnodar 13 : 00 Orenburg
Sek 03-10 Zenit 15 : 30 Ufa
Sek 03-10 Dinamo Moskva 18 : 00 Spartak Moskva
Sek 03-10 Anzhi 20 : 00 Lokomotiv Moskva
Pir 03-11 Akhmat Grozny 16 : 30 Ural
Pir 03-11 Rostov 18 : 30 Arsenal Tula
Pen 03-15 Anzhi 18 : 30 Krylya Sovetov

Olandijos „Eredivisie“ lygos tvarkaraštis

Pen 02-22 VVV 21 : 00 Heracles
Šeš 02-23 Utrecht 19 : 30 Excelsior
Šeš 02-23 Fortuna Sittard 20 : 45 Heerenveen
Šeš 02-23 PEC Zwolle 20 : 45 De Graafschap
Šeš 02-23 NAC Breda 21 : 45 Groningen
Sek 02-24 ADO Den Haag 13 : 15 Ajax
Sek 02-24 Emmen 15 : 30 Vitesse
Sek 02-24 PSV 15 : 30 Feyenoord
Sek 02-24 Willem II 17 : 45 AZ
Pen 03-01 De Graafschap 21 : 00 ADO Den Haag
Šeš 03-02 Ajax 19 : 30 PEC Zwolle
Šeš 03-02 Heracles 19 : 30 Utrecht
Šeš 03-02 Vitesse 21 : 45 NAC Breda
Šeš 03-02 Excelsior 21 : 45 PSV
Sek 03-03 Heerenveen 15 : 30 Willem II
Sek 03-03 Groningen 15 : 30 VVV
Sek 03-03 Feyenoord 17 : 45 Emmen
Sek 03-03 AZ 17 : 45 Fortuna Sittard
Pen 03-08 Utrecht 21 : 00 Groningen

Portugalijos „Primeira“ lygos tvarkaraštis

Pen 02-22 Sporting Braga 21 : 00 Belenenses
Pen 02-22 Tondela 23 : 15 Porto
Šeš 02-23 Feirense 17 : 30 Moreirense
Šeš 02-23 Portimonense 20 : 00 Desportivo Aves
Šeš 02-23 Vitória Setúbal 22 : 30 Vitória Guimarães
Sek 02-24 Santa Clara 17 : 30 Nacional
Sek 02-24 Boavista 19 : 30 Rio Ave
Pir 02-25 Marítimo 21 : 00 Sporting CP
Pir 02-25 Benfica 23 : 15 Chaves
Sek 03-03 Rio Ave 18 : 00 Sporting Braga
Sek 03-03 Porto 18 : 00 Benfica
Sek 03-03 Desportivo Aves 18 : 00 Boavista
Sek 03-03 Sporting CP 18 : 00 Portimonense
Sek 03-03 Vitória Guimarães 18 : 00 Marítimo
Sek 03-03 Chaves 18 : 00 Santa Clara
Sek 03-03 Nacional 18 : 00 Tondela
Sek 03-03 Moreirense 18 : 00 Vitória Setúbal
Sek 03-03 Belenenses 18 : 00 Feirense