LKL tvarkaraštis

04-28 Vytautas 17:15 Neptūnas
04-28 Žalgiris 17:15 Nevėžis
04-29 Lietuvos rytas 17:00 Pieno žvaigždės
04-29 Dzūkija 17:15 Juventus
04-29 Šiauliai 17:30 Lietkabelis
05-02 Pieno žvaigždės 18:45 Vytautas
05-02 Lietuvos rytas 18:45 Nevėžis
05-02 Juventus 18:45 Šiauliai
05-02 Lietkabelis 18:45 Žalgiris
05-02 Neptūnas 18:45 Dzūkija
05-05 Pieno žvaigždės 17:20 Žalgiris

Eurolygos tvarkaraštis

04-27 Khimki 20:00 CSKA
04-27 Real 22:00 Panathinaikos

Čempionų lygos tvarkaraštis

Ant 05-01 Real Madrid 21 : 45 Bayern München

Lietuvos „A Lygos“ tvarkaraštis

Šeš 04-28 Jonava 13 : 00 Sūduva
Šeš 04-28 Palanga 13 : 00 Žalgiris
Sek 04-29 Kauno Žalgiris 13 : 00 Atlantas
Sek 04-29 Stumbras 18 : 00 Trakai
Tre 05-02 Palanga 18 : 00 Trakai
Tre 05-02 Žalgiris 20 : 00 Sūduva
Ket 05-03 Kauno Žalgiris 18 : 00 Jonava
Ket 05-03 Atlantas 20 : 00 Stumbras
Sek 05-06 Sūduva 19 : 00 Trakai
Ant 05-08 Stumbras 18 : 00 Kauno Žalgiris
Ant 05-08 Jonava 20 : 00 Žalgiris
Tre 05-09 Palanga 18 : 00 Atlantas

Anglijos „Premier“ lygos tvarkaraštis

Šeš 04-28 Liverpool 14 : 30 Stoke City
Šeš 04-28 Newcastle United 17 : 00 West Bromwich …
Šeš 04-28 Southampton 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 04-28 Huddersfield Town 17 : 00 Everton
Šeš 04-28 Crystal Palace 17 : 00 Leicester City
Šeš 04-28 Burnley 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 04-28 Swansea City 19 : 30 Chelsea
Sek 04-29 West Ham United 16 : 15 Manchester City
Sek 04-29 Manchester United 18 : 30 Arsenal
Pir 04-30 Tottenham Hotspur 22 : 00 Watford
Pen 05-04 Brighton & Hov… 22 : 00 Manchester United
Šeš 05-05 Stoke City 14 : 30 Crystal Palace
Šeš 05-05 West Bromwich … 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 05-05 Watford 17 : 00 Newcastle United
Šeš 05-05 AFC Bournemouth 17 : 00 Swansea City
Šeš 05-05 Leicester City 17 : 00 West Ham United
Šeš 05-05 Everton 19 : 30 Southampton
Sek 05-06 Manchester City 15 : 30 Huddersfield Town
Sek 05-06 Chelsea 18 : 30 Liverpool
Sek 05-06 Arsenal 18 : 30 Burnley

Ispanijos „La Liga“ tvarkaraštis

Pen 04-27 Levante 22 : 00 Sevilla
Šeš 04-28 Espanyol 14 : 00 Las Palmas
Šeš 04-28 Real Sociedad 17 : 15 Athletic Club
Šeš 04-28 Real Madrid 19 : 30 Leganés
Šeš 04-28 Villarreal 21 : 45 Celta de Vigo
Sek 04-29 Getafe 13 : 00 Girona
Sek 04-29 Deportivo Alavés 17 : 15 Atlético Madrid
Sek 04-29 Valencia 19 : 30 Eibar
Sek 04-29 Deportivo La C… 21 : 45 Barcelona
Pir 04-30 Real Betis 22 : 00 Málaga
Pen 05-04 Sevilla 22 : 00 Real Sociedad
Šeš 05-05 Girona 14 : 00 Eibar
Šeš 05-05 Athletic Club 17 : 15 Real Betis
Šeš 05-05 Celta de Vigo 19 : 30 Deportivo La C…
Šeš 05-05 Villarreal 21 : 45 Valencia
Sek 05-06 Málaga 13 : 00 Deportivo Alavés
Sek 05-06 Atlético Madrid 17 : 15 Espanyol
Sek 05-06 Las Palmas 19 : 30 Getafe
Sek 05-06 Barcelona 21 : 45 Real Madrid

Vokietijos „Bundesliga“ tvarkaraštis

Pen 04-27 Hoffenheim 21 : 30 Hannover 96
Šeš 04-28 Wolfsburg 16 : 30 Hamburger SV
Šeš 04-28 Schalke 04 16 : 30 Borussia M'gla…
Šeš 04-28 Hertha BSC 16 : 30 Augsburg
Šeš 04-28 Bayern München 16 : 30 Eintracht Fran…
Šeš 04-28 Freiburg 16 : 30 Köln
Šeš 04-28 Bayer Leverkusen 19 : 30 Stuttgart
Sek 04-29 Mainz 05 16 : 30 RB Leipzig
Sek 04-29 Werder Bremen 19 : 00 Borussia Dortmund
Šeš 05-05 Eintracht Fran… 16 : 30 Hamburger SV
Šeš 05-05 Augsburg 16 : 30 Schalke 04
Šeš 05-05 Stuttgart 16 : 30 Hoffenheim
Šeš 05-05 Hannover 96 16 : 30 Hertha BSC
Šeš 05-05 Borussia M'gla… 16 : 30 Freiburg
Šeš 05-05 Werder Bremen 16 : 30 Bayer Leverkusen
Šeš 05-05 RB Leipzig 16 : 30 Wolfsburg
Šeš 05-05 Borussia Dortmund 16 : 30 Mainz 05
Šeš 05-05 Köln 16 : 30 Bayern München

Italijos „Serie A“ lygos tvarkaraštis

Šeš 04-28 Roma 19 : 00 Chievo
Šeš 04-28 Internazionale 21 : 45 Juventus
Sek 04-29 Crotone 13 : 30 Sassuolo
Sek 04-29 Hellas Verona 16 : 00 SPAL
Sek 04-29 Benevento 16 : 00 Udinese
Sek 04-29 Atalanta 16 : 00 Genoa
Sek 04-29 Bologna 16 : 00 Milan
Sek 04-29 Sampdoria 16 : 00 Cagliari
Sek 04-29 Fiorentina 19 : 00 Napoli
Sek 04-29 Torino 21 : 45 Lazio
Šeš 05-05 Milan 19 : 00 Hellas Verona
Šeš 05-05 Juventus 21 : 45 Bologna
Sek 05-06 Udinese 13 : 30 Internazionale
Sek 05-06 Genoa 16 : 00 Fiorentina
Sek 05-06 Napoli 16 : 00 Torino
Sek 05-06 SPAL 16 : 00 Benevento
Sek 05-06 Chievo 16 : 00 Crotone
Sek 05-06 Lazio 16 : 00 Atalanta
Sek 05-06 Sassuolo 19 : 00 Sampdoria
Sek 05-06 Cagliari 21 : 45 Roma

Prancūzijos „Ligue 1“ tvarkaraštis

Pen 04-27 Montpellier 21 : 45 Saint-Étienne
Šeš 04-28 Olympique Lyonnais 18 : 00 Nantes
Šeš 04-28 Strasbourg 21 : 00 Nice
Šeš 04-28 Troyes 21 : 00 Caen
Šeš 04-28 Monaco 21 : 00 Amiens SC
Šeš 04-28 Lille 21 : 00 Metz
Šeš 04-28 Bordeaux 21 : 00 Dijon
Sek 04-29 Rennes 16 : 00 Toulouse
Sek 04-29 Angers SCO 18 : 00 Olympique Mars…
Sek 04-29 PSG 22 : 00 Guingamp
Pen 05-04 Amiens SC 21 : 45 PSG
Sek 05-06 Saint-Étienne 16 : 00 Bordeaux
Sek 05-06 Olympique Lyonnais 17 : 30 Troyes
Sek 05-06 Rennes 18 : 00 Strasbourg
Sek 05-06 Nantes 18 : 00 Montpellier
Sek 05-06 Toulouse 18 : 00 Lille
Sek 05-06 Dijon 18 : 00 Guingamp
Sek 05-06 Caen 18 : 00 Monaco
Sek 05-06 Metz 18 : 00 Angers SCO
Sek 05-06 Olympique Mars… 22 : 05 Nice

Rusijos „Premier“ lygos tvarkaraštis

Šeš 04-28 Arsenal Tula 19 : 30 Anzhi
Sek 04-29 Amkar Perm' 14 : 00 Spartak Moskva
Sek 04-29 Zenit 16 : 30 CSKA Moskva
Sek 04-29 Rostov 19 : 00 Tosno
Pir 04-30 Ufa 11 : 30 SKA Khabarovsk
Pir 04-30 Dinamo Moskva 14 : 00 Rubin Kazan'
Pir 04-30 Akhmat Grozny 16 : 30 Ural
Pir 04-30 Krasnodar 19 : 00 Lokomotiv Moskva
Šeš 05-05 SKA Khabarovsk 11 : 00 Krasnodar
Šeš 05-05 Tosno 14 : 00 Dinamo Moskva
Šeš 05-05 Lokomotiv Moskva 16 : 30 Zenit
Šeš 05-05 Spartak Moskva 19 : 00 Rostov
Sek 05-06 Ural 14 : 00 Amkar Perm'
Sek 05-06 CSKA Moskva 19 : 00 Arsenal Tula
Pir 05-07 Rubin Kazan' 03 : 00 Ufa
Pir 05-07 Anzhi 19 : 30 Akhmat Grozny

Olandijos „Eredivisie“ lygos tvarkaraštis

Sek 04-29 VVV 15 : 30 Roda JC
Sek 04-29 Groningen 15 : 30 Excelsior
Sek 04-29 Feyenoord 15 : 30 Sparta Rotterdam
Sek 04-29 Vitesse 15 : 30 Twente
Sek 04-29 ADO Den Haag 15 : 30 PSV
Sek 04-29 Heracles 15 : 30 Utrecht
Sek 04-29 PEC Zwolle 15 : 30 Willem II
Sek 04-29 NAC Breda 15 : 30 Heerenveen
Sek 04-29 Ajax 15 : 30 AZ
Sek 05-06 Excelsior 15 : 30 Ajax
Sek 05-06 Roda JC 15 : 30 ADO Den Haag
Sek 05-06 Twente 15 : 30 NAC Breda
Sek 05-06 PSV 15 : 30 Groningen
Sek 05-06 Sparta Rotterdam 15 : 30 Heracles
Sek 05-06 Heerenveen 15 : 30 Feyenoord
Sek 05-06 Utrecht 15 : 30 VVV
Sek 05-06 AZ 15 : 30 PEC Zwolle
Sek 05-06 Willem II 15 : 30 Vitesse

Portugalijos „Primeira“ lygos tvarkaraštis

Pen 04-27 Vitória Guimarães 22 : 30 Moreirense
Šeš 04-28 Vitória Setúbal 18 : 00 Feirense
Šeš 04-28 Benfica 20 : 15 Tondela
Šeš 04-28 Portimonense 22 : 30 Sporting CP
Sek 04-29 Boavista 18 : 00 Paços de Ferreira
Sek 04-29 Rio Ave 18 : 00 Chaves
Sek 04-29 Marítimo 20 : 00 Porto
Sek 04-29 Belenenses 22 : 15 Sporting Braga
Pir 04-30 Desportivo Aves 22 : 00 Estoril
Pen 05-04 Sporting Braga 22 : 30 Boavista
Šeš 05-05 Belenenses 18 : 00 Portimonense
Šeš 05-05 Tondela 20 : 15 Vitória Guimarães
Šeš 05-05 Sporting CP 22 : 30 Benfica
Sek 05-06 Estoril 18 : 00 Vitória Setúbal
Sek 05-06 Moreirense 18 : 00 Desportivo Aves
Sek 05-06 Chaves 20 : 00 Marítimo
Sek 05-06 Porto 22 : 15 Feirense