Vilniaus Rytas-MRU

RKL B diviziono apžvalga: „Ryto-MRU“ žingsnis į pusfinalį ir varžovus pribaigęs „Trakų“ kėlinys
RKL B diviziono apžvalga: „Ryto-MRU“ žingsnis į pusfinalį ir varžovus pribaigęs „Trakų“ kėlinys 2023.04.07 12:09  Balandžio 6 dieną Nostra.lt-RKL B diviziono atkrintamųjų etape 4 komandos susirungė dviejose ketvirtfinalio dvikovose. „Rytas-MRU“ namuose įveikė „Saulę-ŠSG“ ir keliauja į pusfinalį, o „Trakai“ po įspūdingo antrojo kėlinio iškovojo pirmą serijos pergalę.
RKL B diviziono apžvalga: „Rytas-MRU“ ir „Saulė-ŠSG“ žengia į ketvirtfinalį
RKL B diviziono apžvalga: „Rytas-MRU“ ir „Saulė-ŠSG“ žengia į ketvirtfinalį 2023.03.30 12:28  Kovo 29 dieną Nostra.lt-RKL B diviziono atkrintamųjų etape 6 komandos susitiko trejose rungtynėse. „Rytas-MRU“ eliminavo „Tornado KM-Taurą“, „Saulės-ŠSG“ lyderis Jokūbas Stropus vedė ekipą į pergalę Molėtuose, o „Milasta“ revanšavosi „Kuršastai“. Tornado KM-Tauras baigia šio sezono pasirodymą Regionų krepšinio ...
RKL B diviziono apžvalga: „Rytas-MRU“ ir „Trakai“ grįžo į pergalių kelią
RKL B diviziono apžvalga: „Rytas-MRU“ ir „Trakai“ grįžo į pergalių kelią 2023.02.24 23:52  Vasario 24 dieną Nostra.lt-RKL B divizione surengtos aštuonerios varžybos. „Rytas-MRU“ nukovė B grupės stipriausiųjų trejetuke besirikiuojantį „Kupiškį“, o „Trakai“ apsigynė nuo „Druskininkų“ ir nutraukė nesėkmių eilę.