Tautvydas Sabonis

T.Sabonis – apie D.Sabonį „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, E.Ulanovo lyderystę ir įžaidėją T.Dimšą
T.Sabonis – apie D.Sabonį „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, E.Ulanovo lyderystę ir įžaidėją T.Dimšą (1) 2023.01.25 10:55  Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tęsia kovą Eurolygos reguliariajame sezone. Žalgiriečių laukia dviejų iš eilės išvykos rungtynių serija, o šią savaitę, ketvirtadienį, komanda bandys atlaikyti Atėnų „Panathinaikos“ iššūkį Graikijoje. Prieš laukiantį skrydį į Atėnus kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku ...
„Maccabi“ siūlomi „nuodai“ ir kitų „Žalgirio“ varžovų sudėčių apžvalga su T.Saboniu
„Maccabi“ siūlomi „nuodai“ ir kitų „Žalgirio“ varžovų sudėčių apžvalga su T.Saboniu 2022.10.06 10:24  Naujojo Eurolygos sezono uždanga pakils jau ketvirtadienį, o prie starto linijos reguliariojo sezono maratone stoja 18 klubų. Daugelio nuomone turnyro konkurencingumas be suspenduotų agresorės Rusijos klubų ne tik nesumažėjo, bet tik dar labiau išaugo.
T.Sabonis: apie širdžiai mielą Malagą, rinktinės pralaimėjimą ir „Žalgirio“ žaidimą
T.Sabonis: apie širdžiai mielą Malagą, rinktinės pralaimėjimą ir „Žalgirio“ žaidimą 2022.09.11 20:13 Malagoje penktadienį treniruočių stovyklą pradėję Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tęsia pasiruošimą 2022–2023 m. sezonui. Čia, Andalūzijos regione, kaip žuvis vandenyje jaučiasi komandos trenerių štabo atstovas Tautvydas Sabonis, užaugęs Malagoje ir čia ilgus metus žaidęs krepšinį.
T.Sabonis: apie M.Rubštavičių LKL, L.Browną Ispanijos rinktinėje ir atsinaujinusį „Žalgirį“
T.Sabonis: apie M.Rubštavičių LKL, L.Browną Ispanijos rinktinėje ir atsinaujinusį „Žalgirį“ 2022.08.06 17:13 Kauno „Žalgirio“ trenerių štabo narys Tautvydas Sabonis jau greitai pradės pasiruošimą sezonui su į pirmąją treniruočių stovyklą prieš naująjį sezoną susirinksiančiais žalgiriečiais. Laiką iki to jaunasis specialistas išnaudoja dirbdamas individualiai su krepšininkais bei stebėdamas jaunimo rinktinių rungtynes.
T.Sabonis: apie treniruotes su M.Kalniečiu, „Žalgirio“ aukštaūgius ir norimą universalumą gynyboje
T.Sabonis: apie treniruotes su M.Kalniečiu, „Žalgirio“ aukštaūgius ir norimą universalumą gynyboje (1) 2022.07.20 14:13 Kauno „Žalgirio“ klubo artėjančio sezono sudėties dėlionėje liko surasti paskutines detales. Vykstant intensyvioms deryboms su kandidatais, „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje prakaitą jau lieja dalis žalgiriečių, su kuriais šią vasarą, kaip įprasta, dirba žaliai baltų trenerių štabo atstovas Tautvydas Sabonis.
T.Sabonio pažintis su J.Lauvergne: „Tai tu būsi tas vyrukas, su kuriuo bus galima padirbėti?“
T.Sabonio pažintis su J.Lauvergne: „Tai tu būsi tas vyrukas, su kuriuo bus galima padirbėti?“ (3) 2022.02.28 10:59 Kauno „Žalgirio“ sirgalių jau nebestebina prie šoninės linijos rungtynių metu emocingai į įvykius aikštėje reaguojantis 29 metų trenerių štabo atstovas Tautvydas Sabonis. Jaunasis specialistas, po debiuto vyrų komandoje 2020-ųjų vasarą, spėjo įsitvirtinti kaip svarbi komandos dalis. T.Sabonio kelias į „Žalgirio“ ...